Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 44939


Join the forum, it's quick and easy

Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu!

+5
PheaKdeySnaeh
cheasattha
Tutu
kokorain
joli
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 12:19 am

joli

avatar
LK VIP
LK VIP

fete Happy birth day to Tutu! fete
bong som joun por aoy Tutu rean chhab jes prolong chhab joib Very Happy
pra-nha chhlat vey;jey joum neas kroub kroub kech ka Very Happy
jea pises prathna avey som aoy ban somrach doch bom nong del pong tuk !!!!!!!! orb
ani1 :pka: besdoung biyear

2Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 2:30 am

Guest

Anonymous
Guest

Reak reay tngai kom nert na Tutu. Som ouy mean sokhapheap la'or nerng somnang la'or krob kalak tesak. Very Happy

3Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 2:36 am

kokorain

avatar
LK_Teams
LK_Teams

hey klun rik reay thgai komnert na fete ani1 som oy mean sokapeap laor hoy soros nov te kmeang chea nich lol!

4Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 2:55 pm

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

joli wrote: fete Happy birth day to Tutu! fete
bong som joun por aoy Tutu rean chhab jes prolong chhab joib Very Happy
pra-nha chhlat vey;jey joum neas kroub kroub kech ka Very Happy
jea pises prathna avey som aoy ban somrach doch bom nong del pong tuk !!!!!!!! orb
ani1 :pka: besdoung biyear
tissue owwwww romperb jet nas lok! orkun klang nas lok yeay ,niss kir chea pheak jun por dor perfect bompot dar kyum terb tae tortul ban knong jivet Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dansmesb Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dansmesb Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dansmesb
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dancing2 joli malanh jet Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dancing2 kyum neng jorng cham tgnai niss tok!
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 333410J e suis très très très contente Very Happy je vous remercie ma jolie grand-mère.Je vous aime Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Amour
rongcham tgnai niss mok chea yu heuy ti bompot vear kor mok dol...
lol! ok ok tos bong poun tin ors knea dar ban mok jun por BD bos kym nom knea mor C nom cake Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 sna dai mak yeay joli Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 718724

5Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 2:59 pm

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:Reak reay tngai kom nert na Tutu. Som ouy mean sokhapheap la'or nerng somnang la'or krob kalak tesak. Very Happy
Wink ey ya , orkun bong bros nas Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 184611 orkun somrab pheak jun por
mor ! nom knea dak aoy ors jerng ors dai tov Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 952631

6Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 3:01 pm

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

kokorain wrote:hey klun rik reay thgai komnert na Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Party_ey Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 som oy mean sokapeap laor hoy soros nov te kmeang chea nich lol!
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 969339 orkun heuy klun, jaidon ey mok knea kjas bat tov heuy ,kmeang vinh min rouch te:lol!:
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Bisou5 niss somrab koko mit dor laor komror rok ban Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Rire ahehehe

7Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 4:08 pm

cheasattha

cheasattha
LK_Teams
LK_Teams

HAPPY BIRTHDAY paoun TuTu
music music

oy ah nis moy jos glac nham oy srol na... broyat brolak mort Very Happy

8Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 5:50 pm

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

Happy Birthday apoun srey pka1 pka2
ani1 ani2 ani1

http://www.srolanhkhmer.com/

9Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 15th January 2011, 9:50 pm

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

Happy b-day!!! TuTu.. Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 425601

http://tagged.com/sokhayun

10Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 10:07 am

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

cheasattha wrote:HAPPY BIRTHDAY paoun TuTu
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Music Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Music

oy ah nis moy jos Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Glace003 nham oy srol na... broyat brolak mort Very Happy
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 604400 cha'gnanh man bong srey! lol! orkun thom thom

11Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 10:08 am

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:Happy Birthday apoun srey Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 281981 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 339632
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 425601 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521
Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 454332 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 969339 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 28286 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 79710

12Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 10:11 am

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

sokhayun wrote:Happy b-day!!! TuTu.. Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 425601
pu yun yun !Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dansmesb

13Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 10:56 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

happy birthday na puk mak (oun puk mak lolzzzz) som jun por oy ka tutu mean som nang la or and sok ka pheab la or phong der na hey ber mean bom nong pra thna a vey som oy ban doch pong tov jos na Very Happy sorry for late

http://www.khmercity.net/profile/Ani

14Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 12:48 pm

Ouɗam

Ouɗam
LK VIP
LK VIP

សូរស្តីថៃ្ងខួបកំនើតប្អូនស្រី

    Tous mes meilleurs vœux!

        kan tae thom som oy phaun srey kan tae sa'art leung!!

            rean ning tver ka avei avei ban somrach dauch bomnorng!!!

Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Bouque10

15Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 16th January 2011, 6:16 pm

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

Tutu wrote:
sokhayun wrote:Happy b-day!!! TuTu.. Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 204521 Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 425601
pu yun yun !Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Dansmesb
orb eiy somberm mless dach kjorl ngoib heuy..lolzzzzzzz

http://tagged.com/sokhayun

16Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 10th February 2011, 9:00 pm

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:happy birthday na puk mak (oun puk mak lolzzzz) som jun por oy ka tutu mean som nang la or and sok ka pheab la or phong der na hey ber mean bom nong pra thna a vey som oy ban doch pong tov jos na Very Happy sorry for late
sorry for reply late douch knea Very Happy yeah thx thom thom bong ani(kjas) , bomnong pratna kyum mean min chren te trem tae 20 tae pong nos Razz
dance orkun klun eng dar mor jun por . Avey dar kyum pratna thom bompot knong jivet mean tae 1 te... Som aoy rous nov ban sok sabai say sa bok sok saoy ler komnor meas brak bros sa'art tam som snea lol! joke again

hi ani slout mor aoy i aoy mouy aoy kapit merl!

17Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 10th February 2011, 10:03 pm

Tutu

Tutu
LK VIP
LK VIP

Ouɗam wrote:សូរស្តីថៃ្ងខួបកំនើតប្អូនស្រី

    Tous mes meilleurs vœux!

        kan tae thom som oy phaun srey kan tae sa'art leung!!

            rean ning tver ka avei avei ban somrach dauch bomnorng!!!

Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Bouque10
thanks kyum neng sa'art nov perl kyum thom lerng
thanks somrab pheak jun por
Very Happy merci beaucoup

18Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! Empty Re: Happy Birth Day To Pa'oun Srey Tutu! 11th February 2011, 6:03 pm

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

unh nos hous pel wishing bD oy tutu somlanh up bat, er tver mix tov atuloo,

ok ok joon por oy sok kapheap la or kro min u te kom rues eit jay tic tov, huez somros khan tae sa art lueng sa art lueng reak reay phong na dael jas 1 chhnam jet ma kaer teat heuz Razz

late tic huez a tuloo uez Razz

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum