Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 44939


Join the forum, it's quick and easy

Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl...

+9
KAP ANG
Ani Chnass
Jettra
Lovekhmer2009
SreySros85
PheaKdeySnaeh
KmengWat
sreymomrith
Komprea
13 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 13th April 2010, 9:29 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member


Sursdey chnam thmeiy bong paoun sakmajik LK taeng oss...


Soum juun por oy bong paoun
taeng oss knea barn juob tae sokhapheap loar, somnang lor, sophaek-maengkul knong
kruor sar neng soum oy bom-norng prathnar robos bong paoun barn somrach knong
chnam thmeiy nis phong jah...


Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 281981 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 281981 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 952631 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 952631

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

http://www.lovekhmer.com

3Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 13th April 2010, 10:55 pm

KmengWat

KmengWat
LK VIP
LK VIP

Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 333410 sousrdey chhnam thmey***orkun nas somrab peak choun por****
nhom som choun por you too na....!
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 346235 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 339632 for you!!!!! Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 762862

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

Sathuk sathuk sathuk
Orkun paoun srey
soum joun por oy paoun srey joub tae neng sechkdey , rork luy oy ban jreun dermbey chhop rers eit chay :D

http://www.srolanhkhmer.com/

SreySros85

SreySros85
LK Member
LK Member

sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

jah sur sdei chnam tmei bong komprea neng bong pa oun teang os knia dae jah :D

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

[url=https://lovekhmer.forumactif.com/a href=]
[/url][url=https://lovekhmer.forumactif.com/a href=]
[/url]Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Newyeara2[url=https://lovekhmer.forumactif.com/a href=]
[/url]

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 07 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 07 pa oun srey kor khos der torl ter hao tha jao srey ban trem trov na bong mom Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

10Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 2:22 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

sour sdey chnam thmey bong srey komprea !
hey ani kor som orkun jom pous ka jun por ro bos bong der prous ey ani khan lir A ja jun por yu der mok hey Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
ani kor som jun por oy bong srey mean sach kdey sok som nang la or neng so pheak mung kul khnong krom krou sa phong der hey thom thom nus som oy bong rok C mean ban pro kob ka ngea a vey som oy som rach doch bom nong phong der Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin

http://www.khmercity.net/profile/Ani

11Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 8:44 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Orkun srymom dael barn joul mok leng nah.... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
sreymomrith wrote:

12Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 8:46 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

sursdey chnam thmeiy...orkun daell barn joul mok leng neng juun por...enjoy your Khmer New Year nah... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
sokrattana wrote:Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 333410 sousrdey chhnam thmey***orkun nas somrab peak choun por****
nhom som choun por you too na....!
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 346235 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 339632 for you!!!!! Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 762862

13Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 8:48 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Sathub sathub bong somlanh... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
ber kyom rok luy barn jrern maen...jam kyom noim bong der leng nah.. Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin

*PheaKdeySnaeh* wrote:Sathuk sathuk sathuk
Orkun paoun srey
soum joun por oy paoun srey joub tae neng sechkdey , rork luy oy ban jreun dermbey chhop rers eit chay :D

14Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 8:51 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

orkun paoun srey Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869

Hahaha....puthor paoun srey...keh rik reay totuol chnam thmeiy krup knea...heuy mech kor paoun mok yum jeng??? Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
paoun mean chmuos tha sreysross tov heuy...tov pheiy klarch jas tver eiy... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

15Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 14th April 2010, 9:12 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Onh....nis paoun Lovekhmer answer "jah" daeh hor??? nis baeb yab maen taen heuy... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin song saiy taeh joul chnam heuy....klauy jea.....sot teh... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
orkun dael barn joul mok leng nah paoun....Happy New Year...
Lovekhmer2009 wrote:jah sur sdei chnam tmei bong komprea neng bong pa oun teang os knia dae jah :D

16Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 12:52 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 435870 Chnam Thmey Komprea!

Good Luck,Good Health,Best Regards.
Som ouy Komprea Chhoup Komprea teat tov ouy mean khnee khnea
doch ke aeng jing na.... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin

Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 209326

http://www.lovekhmer.com

17Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 2:58 am

SreySros85

SreySros85
LK Member
LK Member

Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

18Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 3:30 am

SreySros85

SreySros85
LK Member
LK Member

Komprea wrote:orkun paoun srey Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869

Hahaha....puthor paoun srey...keh rik reay totuol chnam thmeiy krup knea...heuy mech kor paoun mok yum jeng??? Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
paoun mean chmuos tha sreysross tov heuy...tov pheiy klarch jas tver eiy... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

hehehe. chmous tha sreysros men,, tae somros min thert theh sros rohot tov na bong.. yerng kann tae jass somros kor katt thory jos dae..min oy phey mech kert bong, klach oun oun leng lanh knhom, rok thmey os....Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad bong komprea min klach jas te ?

19Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 4:53 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

Komprea wrote:Onh....nis paoun Lovekhmer answer "jah" daeh hor??? nis baeb yab maen taen heuy... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin song saiy taeh joul chnam heuy....klauy jea.....sot teh... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
orkun dael barn joul mok leng nah paoun....Happy New Year...
Lovekhmer2009 wrote:jah sur sdei chnam tmei bong komprea neng bong pa oun teang os knia dae jah :D

alov pa oun tov jia pros kalai srey men pit hery neng na lolzzzzzzzzzz

chnam tmei hery jeng aeng avei avei kor tmei sombei phet kor tmei dae lolzzzzzz

Happy New Year bong srey Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin

20Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 4:55 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

koun ke jes kour som tae men maen u te hhahhhahaa

ke na ches cha naen te ches mor tha ouy ke hery tech ot men barn kwarch dach mok alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz

21Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 4:58 am

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

chnam tme nis som oy KP rork c mearn ban chob dir rers sbek jerng louk et-jaiy teart... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Lol

https://www.dailymotion.com/7wonder

22Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 5:12 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

KAP ANG wrote:chnam tme nis som oy KP rork c mearn ban chob dir rers sbek jerng louk et-jaiy teart... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Lol

hak pu kab rok c te tech mean tov rok tok barn mean lolzzzzzzzz

pu kab ouy tae khenh mean bon pkar prak nov konlaeng na khenh mok koit nov konlaeng neng hery sbaek jerng ches tae bat hhhhahhaha nov ti bomphot kar pit kor trov baek tleay Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz

23Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 5:31 am

SreySros85

SreySros85
LK Member
LK Member

Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

koun ke jes kour som tae men maen u te hhahhhahaa

ke na ches cha naen te ches mor tha ouy ke hery tech ot men barn kwarch dach mok alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
srey ah krok jong kvarch mok me phong... tich hao bros kteuy jam kiss lov ning......lolzz

24Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 5:35 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

koun ke jes kour som tae men maen u te hhahhhahaa

ke na ches cha naen te ches mor tha ouy ke hery tech ot men barn kwarch dach mok alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
srey ah krok jong kvarch mok me phong... tich hao bros kteuy jam kiss lov ning......lolzz

yers tlerm thom hean mor pro'chhang tor va neng mjas prom'likhet doch yerng phong hor kluan tech kuas veasna jivit ouy juab tae srey ktery alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz

niyey ruach kach reang muay sen dermbei ouy som leakkhanak jia ktery smai tmei Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Lol

25Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 5:48 am

SreySros85

SreySros85
LK Member
LK Member

Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

koun ke jes kour som tae men maen u te hhahhhahaa

ke na ches cha naen te ches mor tha ouy ke hery tech ot men barn kwarch dach mok alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
srey ah krok jong kvarch mok me phong... tich hao bros kteuy jam kiss lov ning......lolzz

yers tlerm thom hean mor pro'chhang tor va neng mjas prom'likhet doch yerng phong hor kluan tech kuas veasna jivit ouy juab tae srey ktery alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz

niyey ruach kach reang muay sen dermbei ouy som leakkhanak jia ktery smai tmei Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Lol
ner kloun..........sdach prom'likhet teat kor me min klach dae.
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Rire joub tae srey kteuy kron jeang joub tae bros kteuy dae kloun euy...lolzz
som merl mok kteuy smai thmey tich mer...lolzzz

26Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 10:03 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:
Lovekhmer2009 wrote:
SreySros85 wrote:sathuk sathuk...........same 2 u bong........ Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 2869 Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 873610
sour sdey chnam thmey......... ban ahyuk jas 1 chnam teat heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_sad

aryu 70 tae hao bong komprea tha bong trov hao tha pa oun srey barn trov lolzzzzzzz
koun ke jes kour som jerng heuy..... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin lovekhmer jah naen me hor... Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 56213

koun ke jes kour som tae men maen u te hhahhhahaa

ke na ches cha naen te ches mor tha ouy ke hery tech ot men barn kwarch dach mok alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz
srey ah krok jong kvarch mok me phong... tich hao bros kteuy jam kiss lov ning......lolzz

yers tlerm thom hean mor pro'chhang tor va neng mjas prom'likhet doch yerng phong hor kluan tech kuas veasna jivit ouy juab tae srey ktery alov hery Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz

niyey ruach kach reang muay sen dermbei ouy som leakkhanak jia ktery smai tmei Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Lol
ner kloun..........sdach prom'likhet teat kor me min klach dae.
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Rire joub tae srey kteuy kron jeang joub tae bros kteuy dae kloun euy...lolzz
som merl mok kteuy smai thmey tich mer...lolzzz

men klach te tae kluan nhor doch koun sat trov tirk kork lolzzzz chong mer tov mer nov gallery tov Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_razz mer hery kom yor sob arkrok lolzzz Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 170197

27Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 11:54 am

sreymeas24

sreymeas24
New Active
New Active

សួស្តីឆ្នាំថ្មីឆ្នាំខាល2010នេះ សូមជួនពរអោយបងប្អូនប្រុសស្រីទាំងអស់គា្ន ដែលនៅក្នុង ស្រុកនឹងនៅក្រៅប្រទេសសូមអោយជួបតែសំណាងល្អនឹងមានសេចក្តីសុខ នៅក្នុងក្រុមគ្រូសារ សូមអោយអ្វីៗប្រកបទៅដោយការងាយស្រូល ក្នុងឆ្នាំថ្មីនេះ។

28Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 1:23 pm

Kea

Kea
Senior Member
Senior Member

SUORSDEY CHNAM THMEY TO YOU TOO BONG KOMPREA and to LK members..best wishes...

Bong KOMPREA i miss you!!! muahhhhhhz...

xx.

https://www.facebook.com/KEA4BONG?ref=profile

29Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 3:34 pm

KounKhmer

KounKhmer
Senior Member
Senior Member

HappY Khmer New Year 2010!

SouSdey Chnam Thmey-Chnam Khal!
Som Chnam Thmey Joub nov Avey Avey Thmey.. Jok Chey Thmey!
Som Tevada Chnam Thmey Jouy Theo Reaksa bong paoun khmer teang ors oy Ban Sach Kdey Sok Neng Mean Sopheak Mon Kol!
Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Gershout Hery joun Por.. jom pous neak na deal ot mean ku, som oy mean ku charp charp knong chnam thmey. Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Icon_biggrin
oh, joun por oy kounkhmer nov tea sa art kmong chnam thmey nis..hahahahahah

sansan Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Amour

30Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... Empty Re: Sursdey chnam thmeiy...chnam kharl... 15th April 2010, 4:01 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

http://www.lovekhmer.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum