Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 44939


Join the forum, it's quick and easy

Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da

+3
KounDomreY
ReaLKhmeR
sweet_lovely
7 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 3:14 am

sweet_lovely

sweet_lovely
Administrator
Administrator

love Happy Birthday to oun da som ouy oun da mean sokpheap la'or somnang la'or ning prathna avey som ouy somrech douch bom norng na love
:pka: :pka: :pka:
Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da A10

http://sweetlovely.hi5.com

2Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 3:20 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Happy birthday Da ayuk veng na baht.......

sokapheap laor, mok sros saart, reang louy,heuy sombou luy jaiy (komplich RK) jaek RK jaiy phong.........

ouy Da man koun jao brer jreunh jreunh.... lolzzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

3Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 4:34 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

ani1

Happy Birthday to Da! Som oy mean sokhapheap laor, Somros kan tae saart, Mean trob chol ho hea.....

heheh nhom ot dael skoil Da te tae som choun por 1 dae jos!

4Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 5:26 am

Guest

Anonymous
Guest

Happy Birthday dae jos hehehe
(ort derng na ke phong :P )
Jam dol pel jol keo knea jam skol mhong tov lolzzzz

5Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 5:28 am

sweet_lovely

sweet_lovely
Administrator
Administrator

love yab maen paoun hydro niss nor heheh,sok sabay te ning?love
hydrophilistic wrote:Happy Birthday dae jos hehehe
(ort derng na ke phong :P )
Jam dol pel jol keo knea jam skol mhong tov lolzzzz

http://sweetlovely.hi5.com

6Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 5:30 am

Guest

Anonymous
Guest

sweet_lovely wrote:love yab maen paoun hydro niss nor heheh,sok sabay te ning?love
hydrophilistic wrote:Happy Birthday dae jos hehehe
(ort derng na ke phong :P )
Jam dol pel jol keo knea jam skol mhong tov lolzzzz
Kyom sok thom thom nas bong. Jos bong vinh, mech dae? Kyom nerk bong dol kor heuy (niyeay jerng kal na pav kyom nham lot cha tov? ) seuch

7Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 5:34 am

sweet_lovely

sweet_lovely
Administrator
Administrator

love jah bong sok tok tamada der ning na orkun jrean houy paoun pross,tam pit tov nirk bong rok lot char ter niss,jam mor bong norm tov nham na hehehe love
hydrophilistic wrote:
sweet_lovely wrote:love yab maen paoun hydro niss nor heheh,sok sabay te ning?love
hydrophilistic wrote:Happy Birthday dae jos hehehe
(ort derng na ke phong :P )
Jam dol pel jol keo knea jam skol mhong tov lolzzzz
Kyom sok thom thom nas bong. Jos bong vinh, mech dae? Kyom nerk bong dol kor heuy (niyeay jerng kal na pav kyom nham lot cha tov? ) seuch

http://sweetlovely.hi5.com

8Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 5:37 am

Guest

Anonymous
Guest

sweet_lovely wrote:love jah bong sok tok tamada der ning na orkun jrean houy paoun pross,tam pit tov nirk bong rok lot char ter niss,jam mor bong norm tov nham na hehehe love
Kyom jit tov leng srok khmer heuy na bong. Sorl prohel tae 5-6 chnam teat te hehehe

9Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 6:13 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

Birthday

som oy mean sech'kdei sok
sok teang kai neng chet bart
bd
som ouy mean trob kir sok'kha'pheap la or

teang kai neng chet dae bart
pka4
bom'norng pra'tha'na avei dael pror'korb doy thor
som oy barn som'rach bart
ani1
som ouy pot'tha'por teang 4 prokar
aryu
vanna
sok'kha
peak'leak

neng pa'de'phea chol mean dol neak bart

Happy Birthday To You

10Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 6:26 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

Lovekhmer2009 wrote:
Birthday

som oy mean sech'kdei sok
sok teang kai neng chet bart
bd
som ouy mean trob kir sok'kha'pheap la or

teang kai neng chet dae bart
pka4
bom'norng pra'tha'na avei dael pror'korb doy thor
som oy barn som'rach bart
ani1
som ouy pot'tha'por teang 4 prokar
aryu
vanna
sok'kha
peak'leak

neng pa'de'phea chol mean dol neak bart

Happy Birthday To You

som num cake ning 1 mor na...birthday nhom ot mean na ke oy phong...klean num cake nas yom

11Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 6:38 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

240509 wrote:som num cake ning 1 mor na...birthday nhom ot mean na ke oy phong...klean num cake nas yom

Kom yum eyna! nis nham karem 1 sin tov glac

12Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 6:44 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
240509 wrote:som num cake ning 1 mor na...birthday nhom ot mean na ke oy phong...klean num cake nas yom

Kom yum eyna! nis nham karem 1 sin tov glac

ot te ot te...jong nham num cakeeeeeeeeeeee!!!!!!! nhom jong nham num cakeeeeee yom

13Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 6:46 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

bd pka4 ani1

Yok tov joeng! penh chet ah 1 na nham ah 1 neng tov!

14Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 9:03 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:bd pka4 ani1

Yok tov joeng! penh chet ah 1 na nham ah 1 neng tov!

yok a na jes nhom....???? Question nham checolate jos jing...or kun na bong zey sa art jet la or...a yuk veng na bong!!! orb

15Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 9:43 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

240509 wrote:yok a na jes nhom....???? Question nham checolate jos jing...or kun na bong zey sa art jet la or...a yuk veng na bong!!! orb

Kon chhlat! nham heuy ches yok chet ke teat orb

16Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 9:57 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
240509 wrote:yok a na jes nhom....???? Question nham checolate jos jing...or kun na bong zey sa art jet la or...a yuk veng na bong!!! orb

Kon chhlat! nham heuy ches yok chet ke teat orb

bong kur oy lanh dol hoyyyyyy....

17Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:05 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

240509 wrote:bong kur oy lanh dol hoyyyyyy....

hehehe kou oy lanh somrab ta kmeng la or ponos na terb

18Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:25 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
240509 wrote:bong kur oy lanh dol hoyyyyyy....

hehehe kou oy lanh somrab ta kmeng la or ponos na terb

khmeng la or doj nhom ning na bong zey sa art terb orb

19Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:34 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

240509 wrote:khmeng la or doj nhom ning na bong zey sa art terb orb

Sa art ey poneng nus own! phaoun zey 240509 ban ke hao tha zey art pit prakot na good

20Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:46 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
240509 wrote:khmeng la or doj nhom ning na bong zey sa art terb orb

Sa art ey poneng nus own! phaoun zey 240509 ban ke hao tha zey art pit prakot na good

bong zey kannitha bos nhom sa art jeang ke bom phot khnong luk nis...... orb

21Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:48 am

Guest

Anonymous
Guest

240509 wrote:
kannitha.k wrote:
240509 wrote:khmeng la or doj nhom ning na bong zey sa art terb orb

Sa art ey poneng nus own! phaoun zey 240509 ban ke hao tha zey art pit prakot na good

bong zey kannitha bos nhom sa art jeang ke bom phot khnong luk nis...... orb
Onh nos... pi neak bong pa'oun ke nis nhae knea bas sork hahaha
Prir sombol nas hehehe

22Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:58 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:Onh nos... pi neak bong pa'oun ke nis nhae knea bas sork hahaha
Prir sombol nas hehehe

Mech chro nen hor hydro? moh prir sombol ey vai alov neng sra

23Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 10:59 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:
240509 wrote:
kannitha.k wrote:
240509 wrote:khmeng la or doj nhom ning na bong zey sa art terb orb

Sa art ey poneng nus own! phaoun zey 240509 ban ke hao tha zey art pit prakot na good

bong zey kannitha bos nhom sa art jeang ke bom phot khnong luk nis...... orb
Onh nos... pi neak bong pa'oun ke nis nhae knea bas sork hahaha
Prir sombol nas hehehe

neak do tei kom luk dai...nov oy sngeam...yat trov non

24Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:01 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

240509 wrote:neak do tei kom luk dai...nov oy sngeam...yat trov non

Yiii phaoun zey bong kach nas teu neak! ouy chenh oy chngay tich sen klach kteat chheam trov lolzzzz

25Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:03 am

Guest

Anonymous
Guest

kannitha.k wrote:
hydrophilistic wrote:Onh nos... pi neak bong pa'oun ke nis nhae knea bas sork hahaha
Prir sombol nas hehehe

Mech chro nen hor hydro? moh prir sombol ey vai alov neng sra
Kron tae kapea te prous min jong ouy pleang kos rodov hehehe

26Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:05 am

Guest

Anonymous
Guest

240509 wrote:
neak do tei kom luk dai...nov oy sngeam...yat trov non
Yi kach teat na. tor teat tov jerng, min romkan te. som ouy nhae kannitha ban somrech na lolzzz

27Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:05 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
240509 wrote:neak do tei kom luk dai...nov oy sngeam...yat trov non

Yiii phaoun zey bong kach nas teu neak! ouy chenh oy chngay tich sen klach kteat chheam trov lolzzzz
mean chheam kor khmean chheam na ke krov pi chheam na ke krov pi hydro eng de baj khom klaj te...nov ta oy sngeam tov ber jong ban sok... no

28Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:09 am

Guest

Anonymous
Guest

240509 wrote:
mean chheam kor khmean chheam na ke krov pi chheam na ke krov pi hydro eng de baj khom klaj te...nov ta oy sngeam tov ber jong ban sok... no
Nae zey sa'art 092 ha, samai nis ke leng brer herngsa heuy a zey. (neak klang ke min ert kor srek ban tae mort doch kongkep jerng te lolzzz)

29Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:11 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:Yi kach teat na. tor teat tov jerng, min romkan te. som ouy nhae kannitha ban somrech na lolzzz

Yahiiiiiiiii tov joeng tov vinh tov! neang khnhom chea zey pit pit na cha! meul muk phong vaiy

30Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da Empty Re: Happy birthday to paoun jetsrey ri oun da 2nd September 2009, 11:19 am

2405

2405
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:
240509 wrote:
mean chheam kor khmean chheam na ke krov pi chheam na ke krov pi hydro eng de baj khom klaj te...nov ta oy sngeam tov ber jong ban sok... no
Nae zey sa'art 092 ha, samai nis ke leng brer herngsa heuy a zey. (neak klang ke min ert kor srek ban tae mort doch kongkep jerng te lolzzz)

pu nov ta ptes jing hoy...sa mai na kor ke kab jak banh khnea ngorb de pu...lolzzzzzz..ber thlob ta nov pun nov ptes ban sok..nov tov kom bring pek yat krus thnak thom.... lean ondat

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum