som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 44939


Join the forum, it's quick and easy

som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

som sour peak bon dao muy na jas?

+10
VimeanChan
Boros Slodbod
NySai
Lamour
NeakTheakCyclo
ReaLKhmeR
Devinn
sokhayun
PheaKdeySnaeh
Ani Chnass
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 2 of 5]

31som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 19th January 2010, 10:10 am

Lamour

Lamour
LK_Teams
LK_Teams

Ani Chnass wrote:
vyvy wrote:
Ani Chnass wrote:
vyvy wrote:
ReaLKhmeR wrote:lolzzzzzzzz ah VYVY nis yab maen lolzz

" Nham Derm Jorl Plae, Knong Mouy Khae Plae 3 Dorng" Ter Jea avey??????????


oh... jeong te hor!! kit tech sen jeong baeb arch rok nirk kheunh, hehehe... poukae srab heuy knhom som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz chhlery trov ban rong-von ort ani? ber ban bong ning chhlery na som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin
ber sen jea bong vyvy rok khenh jam oy ma kiss na hahahahahhaa ter nak dak oy ke teay neng kor ot deng tha jea a vey der som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 541875 tous jea ke tha khos kor oy trov der prous ey ot deng tha jea a vey som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire


jeong bong men barch kit noim tae kro-nhanh khuo tver ey te.... tors trov kor men ban ey mork venh del, yok pel tov ann novel venh broser jeang som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol
heehehhee ot te bong jouy rok nirk leng leng tov na ber mean pel tom ne tich nus hey nak derl dak oy oun teay nus ke ot torn prab jom ley te jeng jam oun tov vai boch sok ke oy prab jom ley sen na hahahahhahaa

hehehe.... jeong pel oun vai borch sork mitpheak oun kom phlech tort ruob ory bong meul phong na :P ruoch cham mork phteang chomlery knea tha trov rir hus seuch

32som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 19th January 2010, 10:17 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

vyvy wrote:
Ani Chnass wrote:
vyvy wrote:
Ani Chnass wrote:
vyvy wrote:
ReaLKhmeR wrote:lolzzzzzzzz ah VYVY nis yab maen lolzz

" Nham Derm Jorl Plae, Knong Mouy Khae Plae 3 Dorng" Ter Jea avey??????????


oh... jeong te hor!! kit tech sen jeong baeb arch rok nirk kheunh, hehehe... poukae srab heuy knhom som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz chhlery trov ban rong-von ort ani? ber ban bong ning chhlery na som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin
ber sen jea bong vyvy rok khenh jam oy ma kiss na hahahahahhaa ter nak dak oy ke teay neng kor ot deng tha jea a vey der som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 541875 tous jea ke tha khos kor oy trov der prous ey ot deng tha jea a vey som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire


jeong bong men barch kit noim tae kro-nhanh khuo tver ey te.... tors trov kor men ban ey mork venh del, yok pel tov ann novel venh broser jeang som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol
heehehhee ot te bong jouy rok nirk leng leng tov na ber mean pel tom ne tich nus hey nak derl dak oy oun teay nus ke ot torn prab jom ley te jeng jam oun tov vai boch sok ke oy prab jom ley sen na hahahahhahaa

hehehe.... jeong pel oun vai borch sork mitpheak oun kom phlech tort ruob ory bong meul phong na som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz ruoch cham mork phteang chomlery knea tha trov rir hus som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol puk mak oun vea ot C kser sweet te tol ter use dai jeung ban prom prab oun hao vea bong jes bong jos vea ot sdab tol ter use thor kdav som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Gwlt_23 hahahahaha

http://www.khmercity.net/profile/Ani

33som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 5:22 am

NySai

avatar
Administrator
Administrator

ReaLKhmeR wrote:Mor pi nak anh neng phneak touch touch merl min kheunh neng na....... lolzzzzz

Neak tha ouy ke neng kor min deng tha phnaek kluon aeng touch jeang ke phong kor min deng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz

34som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 5:28 am

NySai

avatar
Administrator
Administrator

Ani Chnass wrote:
Monalysa wrote:
Ani Chnass wrote:
Monalysa wrote:
Ani Chnass wrote:
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 464791 Min deng tha ani chnass suo pi ey te nis kyom arn houy ot yul phong ban ey chhleuy jenh tov?
slab ke sor ser pon neng hey an ot dach tet som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 235317 yab ey yab ber pi bak read pek oun phone number mok oun call tov sour morng na som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire

Oun aeng jong ban lerk phone bos bong maen ey?
jom oun tov ko hok tver ey ? oy mok call pleam a lov neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin

Nes yok tov arnh jeng kir lek 012 bei phirk si pi kab jak hahahahahaha,,,,,,,, call tov oun ber oun call jol bong jam pick up ur phone na som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire
hahahahahaa orkun som rab number phone na bong lek neng jam oy bf bong erng ke call tov som rab tom nak tom norng ter 2 na khnea erng nus tov som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol[/quote]

Ot te lek neng bong tok ouy tae oun tek torng mok bong jea pises na. houy myang teat bong ot mean bf na ouy tek torng mok daer hahahaha,,,,,,

35som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 5:34 am

NySai

avatar
Administrator
Administrator

BOROS SOM TEARN wrote:min derg, ber kyom derg oy ay kyom, Ani?

Ani krorn tae jong ouy jouy answer te ter. houy jos BST aeng jong ban kapbit dav re kor kampleurng? hahahahahaha,,,,,

36som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 5:42 am

Guest

Anonymous
Guest

Ani euy, mean nak chleuy trov rir nov nerng? hydro jong chleuy yok rongvon nas neak, tae klach ke tha kat mok kat mort ke :P

37som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 5:59 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:Ani euy, mean nak chleuy trov rir nov nerng? hydro jong chleuy yok rongvon nas neak, tae klach ke tha kat mok kat mort ke som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz
ot torn mean te ber pu hydro deng som chley phong na hey ber chley trov ani smak jet tver le kha pu kor ban der oy ter pu min pro kerk hahahahhahaaa j/k som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin

http://www.khmercity.net/profile/Ani

38som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 6:02 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Monalysa wrote:
ReaLKhmeR wrote:Mor pi nak anh neng phneak touch touch merl min kheunh neng na....... lolzzzzz

Neak tha ouy ke neng kor min deng tha phnaek kluon aeng touch jeang ke phong kor min deng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz

phneak WU kir thom heuy prous i brer kaev yit........ lolzzzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

39som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 6:03 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Monalysa wrote:
BOROS SOM TEARN wrote:min derg, ber kyom derg oy ay kyom, Ani?

Ani krorn tae jong ouy jouy answer te ter. houy jos BST aeng jong ban kapbit dav re kor kampleurng? hahahahahaha,,,,,
bong lysa oun orkun hey som rab number phone ter a lov oun plas jet hey hhahahahhaa
hey tov bross smom ber chley trov jong ban ey ke ??? ber jong ban ey ani oy ban ter ber ro bos derl u jong ban nus ani khmean mean ney tha ot ban rong vorn hey som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

40som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 7:25 am

Guest

Anonymous
Guest

Ani Chnass wrote:
hydrophilistic wrote:Ani euy, mean nak chleuy trov rir nov nerng? hydro jong chleuy yok rongvon nas neak, tae klach ke tha kat mok kat mort ke som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz
ot torn mean te ber pu hydro deng som chley phong na hey ber chley trov ani smak jet tver le kha pu kor ban der oy ter pu min pro kerk hahahahhahaaa j/k som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin
Yi, jong tver lekha kyom nerng mean derng tha kangear del kyom ouy tver jea avey klas te nerng? Kit merh mdong teat tov merh hehehe... Ort torn jong chleuy te, klach ors ey niyeay. Jam merh 1 atit ey teat kreng lo ke tomlerng rongvon jam kyom chleuy yok rongvon thom... :P

41som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 7:40 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:
Ani Chnass wrote:
hydrophilistic wrote:Ani euy, mean nak chleuy trov rir nov nerng? hydro jong chleuy yok rongvon nas neak, tae klach ke tha kat mok kat mort ke som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz
ot torn mean te ber pu hydro deng som chley phong na hey ber chley trov ani smak jet tver le kha pu kor ban der oy ter pu min pro kerk hahahahhahaaa j/k som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin
Yi, jong tver lekha kyom nerng mean derng tha kangear del kyom ouy tver jea avey klas te nerng? Kit merh mdong teat tov merh hehehe... Ort torn jong chleuy te, klach ors ey niyeay. Jam merh 1 atit ey teat kreng lo ke tomlerng rongvon jam kyom chleuy yok rongvon thom... som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz

slab tous jea 1 kher tet ban chley kor nov ter rong vorn a derl der na jas hahaaaha hey tov reng tver le kha neng oy tver a vey kor prom der oy ter ani tver kert ter mun neng tver merl sen tha mean som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 97172 khnong ho pao rir ot ber min jeng ot prom te som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 916932

http://www.khmercity.net/profile/Ani

42som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 20th January 2010, 8:51 am

VimeanChan

VimeanChan
Junior Member
Junior Member

hydrophilistic wrote:Ani euy, mean nak chleuy trov rir nov nerng? hydro jong chleuy yok rongvon nas neak, tae klach ke tha kat mok kat mort ke som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz


Mean ke chhleuy jit trov houy hydro. jos hydro aeng rok khernh jom leuy nov neng? ber min torn te khorm rok teat tov na lolz,,,,,

43som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 1:39 pm

Boros Slodbod

Boros Slodbod
Senior Member
Senior Member

Ani Chnass wrote:ke dak oy ani teay yu hey te ani ot deng tha jea a vey ber nak na deng oy prab jom ley ani phong na jas som orkun tuk jea mun som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_smile
peak nus ke tha nham derm jorl pler khnong muy kher pler 3 dong ter jea a vey tov ?


umm, jomler'y kyom kert tha: trokurn.
pros-ey trokurn ker ke nham derm, tae plae vear ke ort nham has. torkurn! knorng muy kae plae bey dong ke vear arj.

44som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 2:18 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

BOROS SOM TEARN wrote:
Ani Chnass wrote:ke dak oy ani teay yu hey te ani ot deng tha jea a vey ber nak na deng oy prab jom ley ani phong na jas som orkun tuk jea mun som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_smile
peak nus ke tha nham derm jorl pler khnong muy kher pler 3 dong ter jea a vey tov ?


umm, jomler'y kyom kert tha: trokurn.
pros-ey trokurn ker ke nham derm, tae plae vear ke ort nham has. torkurn! knorng muy kae plae bey dong ke vear arj.
tro kun khnong 1 kher pler 3 dong hor? ani ot sov deng ter berb min men tro kun te deng?

http://www.khmercity.net/profile/Ani

45som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 4:51 pm

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

ani ban answer nov ning?

https://www.dailymotion.com/7wonder

46som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 5:14 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

KAP ANG wrote:ani ban answer nov ning?
jas ot torn ban chley te kir mok peng ke nov LK oy jouy rok neng na jas som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin

http://www.khmercity.net/profile/Ani

47som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 6:33 pm

XtesanX

XtesanX
LK VIP
LK VIP

lolz
ot mean neak chhlouy ning somnour robos ani trov tol teh sos nor........

hehehehheee ber somnour ani douch jear phleak chomleak khos pi ke eang tmong .heuy kyom ko min deal lir tha mean derm ey teh deal 1 kheah phleah 3 dong .Lolz

heuy ber tha jear trokoun ko min trov enjeng mean teh prolit .Lolzz
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz

https://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=10000055

48som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 9:56 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

XtesanX wrote:lolz
ot mean neak chhlouy ning somnour robos ani trov tol teh sos nor........

hehehehheee ber somnour ani douch jear phleak chomleak khos pi ke eang tmong .heuy kyom ko min deal lir tha mean derm ey teh deal 1 kheah phleah 3 dong .Lolz

heuy ber tha jear trokoun ko min trov enjeng mean teh prolit .Lolzz
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_razz
lolzzzz ani kor ot deng der ke dak oy monus jreun khnea nas ter ot mean nak na teay trov nus te oy ter nirk khenh som nor nis lerng kor chhir kbal tich tich der ( prous ey chat pek ot ban keng ) hahahahahha som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol

http://www.khmercity.net/profile/Ani

49som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:00 pm

Arch Ko

avatar
Senior Member
Senior Member

som nour ey ke ? um merl khmer ot dach sos. Ani jouy sorse jea Smer merl........

lolzzz

50som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:05 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Arch Ko wrote:som nour ey ke ? um merl khmer ot dach sos. Ani jouy sorse jea Smer merl........

lolzzz
jong sor ser jea khmer jun om merl der ter jai don ey ani ot mean unicode khmer phong neng om ???? an min dach te ter ber reng nak na ke J om vinh na khmer ro leay ( khmer sot ot mean ro den tet te) som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

51som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:07 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

mech heuy rok jomleuy kheunh nov?

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

52som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:16 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:mech heuy rok jomleuy kheunh nov?
tol ter UBC nor ban rok see peak bon dao nis ke bos bong krub ter khnea neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

53som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:32 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:mech heuy rok jomleuy kheunh nov?
tol ter UBC nor ban rok see peak bon dao nis ke bos bong krub ter khnea neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzz

lolzzzzzz yab nas ani nisssssssss

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

54som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:36 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:mech heuy rok jomleuy kheunh nov?
tol ter UBC nor ban rok see peak bon dao nis ke bos bong krub ter khnea neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzz

lolzzzzzz yab nas ani nisssssssss
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying om erng yab khlun erng sos mok tha ani yab som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 1

http://www.khmercity.net/profile/Ani

55som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 21st January 2010, 10:58 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:
Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:mech heuy rok jomleuy kheunh nov?
tol ter UBC nor ban rok see peak bon dao nis ke bos bong krub ter khnea neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzz

lolzzzzzz yab nas ani nisssssssss
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying om erng yab khlun erng sos mok tha ani yab som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 1

lolzzzzzz :pka: :pka: bat tov bat tov

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

56som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 22nd January 2010, 8:16 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:
Ani Chnass wrote:
ReaLKhmeR wrote:mech heuy rok jomleuy kheunh nov?
tol ter UBC nor ban rok see peak bon dao nis ke bos bong krub ter khnea neng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire lolzz

lolzzzzzz yab nas ani nisssssssss
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Pcrying om erng yab khlun erng sos mok tha ani yab som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 1

lolzzzzzz som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 184611 som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 184611 bat tov bat tov
ot te nov ter yum neng hik hik hik hik
tol ter oy som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 97172 mok ani lerng yum pleam neng haahahhaa lolzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

57som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 22nd January 2010, 8:21 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

men deng pror'dao ei te pa oun srey ani nis yer alov chong pror'dao chas tov phong hor mech tver jeng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Blablasom sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Slap

58som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 22nd January 2010, 1:02 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Lovekhmer2009 wrote:men deng pror'dao ei te pa oun srey ani nis yer alov chong pror'dao chas tov phong hor mech tver jeng som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Blablasom sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Slap
som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Rire hahahhahahahaa jong ban emoticon dol hey so funny
a bong kom jes ke dak oy teay teay tov kom jes mok tor dai tich a lov hey a bong lolzzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

59som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 23rd January 2010, 3:58 am

Boros Slodbod

Boros Slodbod
Senior Member
Senior Member

Ani Chnass wrote:
BOROS SOM TEARN wrote:
Ani Chnass wrote:ke dak oy ani teay yu hey te ani ot deng tha jea a vey ber nak na deng oy prab jom ley ani phong na jas som orkun tuk jea mun som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_smile
peak nus ke tha nham derm jorl pler khnong muy kher pler 3 dong ter jea a vey tov ?


umm, jomler'y kyom kert tha: trokurn.
pros-ey trokurn ker ke nham derm, tae plae vear ke ort nham has. torkurn! knorng muy kae plae bey dong ke vear arj.
tro kun khnong 1 kher pler 3 dong hor? ani ot sov deng ter berb min men tro kun te deng?


Ani tov sur mak pa ani tov merl nerg derng huy. rir kor tov psar sur neark lork bonlae merl merl. kyom prokort tha puk k nerg derng. Ani jear kon neark srae tae nov psar tver mej tov derg tov hor...lolzzzzzzzz

60som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Empty Re: som sour peak bon dao muy na jas? 23rd January 2010, 7:07 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

BOROS SOM TEARN wrote:
Ani Chnass wrote:
BOROS SOM TEARN wrote:
Ani Chnass wrote:ke dak oy ani teay yu hey te ani ot deng tha jea a vey ber nak na deng oy prab jom ley ani phong na jas som orkun tuk jea mun som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_smile
peak nus ke tha nham derm jorl pler khnong muy kher pler 3 dong ter jea a vey tov ?


umm, jomler'y kyom kert tha: trokurn.
pros-ey trokurn ker ke nham derm, tae plae vear ke ort nham has. torkurn! knorng muy kae plae bey dong ke vear arj.
tro kun khnong 1 kher pler 3 dong hor? ani ot sov deng ter berb min men tro kun te deng?


Ani tov sur mak pa ani tov merl nerg derng huy. rir kor tov psar sur neark lork bonlae merl merl. kyom prokort tha puk k nerg derng. Ani jear kon neark srae tae nov psar tver mej tov derg tov hor...lolzzzzzzzz
ot te min men jeng te ani koun nak srae neng hey nov srae der ter kro pek ot mean luy tinh dey tver srae te som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_biggrin kro hey nham ong kor ki lo tet phong kour oy a net nass som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Icon_sad
hey tov reng der sour ke nus mech tov deng tov prous vea min men jea peak bon dao nak srae bong kert phong neng? som sour  peak bon dao muy  na jas? - Page 2 Lol

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum