Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 44939


Join the forum, it's quick and easy

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer

+10
khemandy
sreymomrith
NeakTheakCyclo
ReaLKhmeR
sokhayun
PheaKdeySnaeh
cyberspacekh
Ani Chnass
Lovekhmer2009
Krovann
14 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 1 of 4]

1Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 6:41 am

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

Kroak pi prolim leeng jongret
Chnguy chnganh klen det joib nesa
Reab jom tov luk nov ae phsa
Mae sraek lo la tang pi prirk

Kyom toul kanh jraeng jenh domneur
Jet kyom hors heur ahrom plirk
Deur jos deur lerng os 1 prirk
Klean bay srek tirk vungveng plov

Sraeb tae mok tleak dol Lovekhmer
Lir moit ae ae kyom jol tov
Jongret kyom leeng nov kdao kdao
Chuoy tenh kyom tov bong paoun euy

Ber luk min dach mae koit je`
Kyom rob kanh'che min kharn leuy
Jbas jea ot bay dach puos heuy
Som kom konteuy juoy tenh phong…

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer IMG_0971

2Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:06 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

oh mean jeng teat or kun dael barn chaek romleik komnarb la or Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Icon_biggrin

3Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:59 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 hey bong srey der vong veng plov lerng ma prik hey jong ret nov kdao tet hor? rir kor kanh chhe bong erng jea ma sin kom dao 24 morng ? hey bong nak luk jong ret oy a ping ma kom pong mok jeng hahahahahhahahaaha lolzzzzzzzzzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

4Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 8:13 am

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

Lovekhmer2009 wrote:oh mean jeng teat or kun dael barn chaek romleik komnarb la or Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Icon_biggrin

jah pit jea mean na , Rkun ban arn leng

5Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 8:18 am

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

Ani Chnass wrote:Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 hey bong srey der vong veng plov lerng ma prik hey jong ret nov kdao tet hor? rir kor kanh chhe bong erng jea ma sin kom dao 24 morng ? hey bong nak luk jong ret oy a ping ma kom pong mok jeng hahahahahhahahaaha lolzzzzzzzzzzzzzz

jom merl ke? machine komdao kdao jong ches dol pakes ae nis na, pit nas nov sruoy sreb, terb ber min jir sak merl tov, tae som kok luy sen na :P ah ping ke tenh os heuy, sol tae komtich, yok ot ? :bball:

6Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 9:11 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Krovann wrote:
Ani Chnass wrote:Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 hey bong srey der vong veng plov lerng ma prik hey jong ret nov kdao tet hor? rir kor kanh chhe bong erng jea ma sin kom dao 24 morng ? hey bong nak luk jong ret oy a ping ma kom pong mok jeng hahahahahhahahaaha lolzzzzzzzzzzzzzz

jom merl ke? machine komdao kdao jong ches dol pakes ae nis na, pit nas nov sruoy sreb, terb ber min jir sak merl tov, tae som kok luy sen na :P ah ping ke tenh os heuy, sol tae komtich, yok ot ? :bball:
wow hahahahahahaha nak luk jong ret use sot ter ma sin kom dao tet loy men koun ke hey tov ke tinh a ping sos jong oy ke kom tich kom tich neng tol ter free ban yok na jas Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Rire lolzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

7Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 10:48 am

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

Oss aur neak neang toul lok jongret, Som tveu jea met ban dae reu ey?
Dol pel Cyber hev klean jong chey, Jongret thmey thmey chey ott oy louy.
Cyber rong jam pel lok men dach, Rot tov kbae gnach som tveu jea mouy,
Chey heuy chey teat men kjey oy louy, Cyber jea mouy projam trokol.


lol :yeah: lol

http://www.4khmers.blogspot.com

8Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 12:28 pm

Guest

Anonymous
Guest

Krovann pka prey dey krovanh, Bong pa'oun Prum Manh mort por poch
Der louk jong'ret sot tae kloch, Baek nhers jowk sroch kjoong penh mok.

Tinh nham ban mdong chir pous nas, Leay kreoung pdes pdas kvas prohok
Nham ban tae 1 pous tver tuk, Ongkuy somkuk tver mok ju.

Tngai nis hean mok bok kyom teat, Kanh jraeng kondeat der ro'ou
Kach reang treng trang mort beam mlu, Der doch kangaroo sraek lola.

Kyom min hean tinh doch mon te, Tuk ouy mae j bontoos tha
Ber ouy jeur sen sark ma kda, Ban luy kal na jam song vinh.

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 56213 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 744598

9Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 12:56 pm

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?

http://www.srolanhkhmer.com/

10Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 1:04 pm

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?

Bong Dane tinh mor kyom som mao yor ka plov jong ret tang oss. lol! mak prab tha oy ta ka plov mean sach chnhanh chnhanh.......

http://www.4khmers.blogspot.com

11Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 1:05 pm

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

kom jes pek yeung noss , jam bong bes chong jeung vea tok oy lolzzzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

12Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 1:06 pm

Guest

Anonymous
Guest

*PheaKdeySnaeh* wrote:Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?
Kyom min derng mech te, ouy tae ke tinh ouy ker nham ban jrern jeanich lolzz

13Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 1:15 pm

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:kom jes pek yeung noss , jam bong bes chong jeung vea tok oy lolzzzzz

Tveu bab ke oy chong jeung, som ta kaplov peak kondal la ey kor ban del beu ott oy tang oss nuss.

lol!

http://www.4khmers.blogspot.com

14Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 6:46 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

Ani Chnass wrote:
Krovann wrote:
Ani Chnass wrote:Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 916932 hey bong srey der vong veng plov lerng ma prik hey jong ret nov kdao tet hor? rir kor kanh chhe bong erng jea ma sin kom dao 24 morng ? hey bong nak luk jong ret oy a ping ma kom pong mok jeng hahahahahhahahaaha lolzzzzzzzzzzzzzz

jom merl ke? machine komdao kdao jong ches dol pakes ae nis na, pit nas nov sruoy sreb, terb ber min jir sak merl tov, tae som kok luy sen na :P ah ping ke tenh os heuy, sol tae komtich, yok ot ? :bball:
wow hahahahahahaha nak luk jong ret use sot ter ma sin kom dao tet loy men koun ke hey tov ke tinh a ping sos jong oy ke kom tich kom tich neng tol ter free ban yok na jas Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Rire lolzzz

slab heuy ber oy free kyom ban luy na tov ptes vinh? Question

15Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 6:56 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

cyberspacekh wrote:Oss aur neak neang toul lok jongret, Som tveu jea met ban dae reu ey?
Dol pel Cyber hev klean jong chey, Jongret thmey thmey chey ott oy louy.
Cyber rong jam pel lok men dach, Rot tov kbae gnach som tveu jea mouy,
Chey heuy chey teat men kjey oy louy, Cyber jea mouy projam trokol.


lol :yeah: lol

ber som tver mit pit min komnanh
ter ber jong chnganh kyom prom tortuol
tae trov juoy luk kom pluk sruol sruol
ber sen saes sol kyom jaek oy chey

yol prom rir te leak khan pon nung
chhor tver phnek sleung ris ket roeung ey?
kom jong chnganh moit heuy deur tver hey
nus krovan srey min tor tuol te..jah non

16Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:00 pm

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

orkun..kroin tae der lok jongret jes taeng komnap dae...min thomada..lerk kroy ber min ding der tov na te ..mok jea thleak tov konlaeng pseng 1 teat heuy...

ouy tae yang ning jos mok jea joib snaeh nov lk min kharn te.. kyom juoy tinh taing os mong tov..heuy bro'nhab tov pteas vinh pleam tov..heuy lerk kroy ber mok teat yok kontes long mok vinh ..jongret douch jea min snirt te..min dael sark te.. Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 lolzzz

http://tagged.com/sokhayun

17Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:22 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

hydrophilistic wrote:Krovann pka prey dey krovanh, Bong pa'oun Prum Manh mort por poch
Der louk jong'ret sot tae kloch, Baek nhers jowk sroch kjoong penh mok.

Tinh nham ban mdong chir pous nas, Leay kreoung pdes pdas kvas prohok
Nham ban tae 1 pous tver tuk, Ongkuy somkuk tver mok ju.

Tngai nis hean mok bok kyom teat, Kanh jraeng kondeat der ro'ou
Kach reang treng trang mort beam mlu, Der doch kangaroo sraek lola.

Kyom min hean tinh doch mon te, Tuk ouy mae j bontoos tha
Ber ouy jeur sen sark ma kda, Ban luy kal na jam song vinh.

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 56213 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 744598
lol kit

*ROK MUK YU HEUY, NEAK JUMPEAK LUY OT SONG, KJEY ROHOT* vaiy

Kroin beur jeang hydro lich tirk
Boak ke nhirk nhirk breur lbech sneat
Krovan leng chir leng jong beat
Chhub mok pro teat som thoy jenh

Roub neak jompeak luy kak kyom
Kjey min toin tom nov ju stinh
Pluk jongret ke heuy deur jenh
Jomnenh nham free min os luy

Eylov tngai nis mok plae pka
Pol peak muosa chleuy jom'oy
Tha jongret kyom min chnganh chnguy
Ches kloach nham tov oy heum pous

Bong paoun merl jos mnus komris
Pen khang chnes nis rok chomlous
Jongret kyom nis mean lbey chmuos
Mean jeat et kjos p'erl tang ruy

Ber sen min jir som pluk jos
Ber pluk jreun huos som tea luy
Kom jir hydro tha pro'thoy
Jom'uy chmuos kyom oy mae J

Jongret kyom chnganh klanh penh puos
Mok rok roeung chluos muosa ke
Pous aeng mean proon rob kanh che
Nham heuy rot treh rok bongkun (wc) seuch
seuch



Last edited by Krovann on 21st February 2010, 10:48 pm; edited 2 times in total

18Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:27 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

*PheaKdeySnaeh* wrote:Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?

Question Chnganh nas na, sruoy sreb tae mdong, bong jong pav tang os huh ? oh kyom yok luy tae tek tuoch tov ptes te klach mae koit J ber ot mean luy sos. tae dai jerng jrus kyom ot yok luy te nah, ah nung donate oy LK members nham leng jos seuch

19Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:29 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

hydrophilistic wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?
Kyom min derng mech te, ouy tae ke tinh ouy ker nham ban jrern jeanich lolzz

ah nung mok mnus komris , klach os luy kluon aeng nham tek tek, ber ke tenh oy free leng ma os dai oy pteiy ch'et, yap!

20Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:30 pm

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

hahahhaa Hydro kmas ke te...nham heuy rot teh tov rok WC...lozzzzzz
Krovann wrote:
hydrophilistic wrote:Krovann pka prey dey krovanh, Bong pa'oun Prum Manh mort por poch
Der louk jong'ret sot tae kloch, Baek nhers jowk sroch kjoong penh mok.

Tinh nham ban mdong chir pous nas, Leay kreoung pdes pdas kvas prohok
Nham ban tae 1 pous tver tuk, Ongkuy somkuk tver mok ju.

Tngai nis hean mok bok kyom teat, Kanh jraeng kondeat der ro'ou
Kach reang treng trang mort beam mlu, Der doch kangaroo sraek lola.

Kyom min hean tinh doch mon te, Tuk ouy mae j bontoos tha
Ber ouy jeur sen sark ma kda, Ban luy kal na jam song vinh.

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 56213 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 744598
lol kit

nae nae hydro pro pdes pdas
mok sraek prokas oy neak tenh
rot jenh tov os khork tomnenh
sdab peak ju jrinh muol bonkach vaiy

roub kyom prem prey sros bomrong
leab msao krem phong kom bo bach
baek nhers tek tuoch som nung sach
kom mok tam pnhach oy kyom A non

jongret kyom chnganh klanh penh puos
kom rok roeung chluos muosa ke
pous aeng mean proon rob kanh che
nham heuy rot treh rok bongkun seuch

http://tagged.com/sokhayun

21Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:33 pm

Krovann

Krovann
LK Member
LK Member

sokhayun wrote:orkun..kroin tae der lok jongret jes taeng komnap dae...min thomada..lerk kroy ber min ding der tov na te ..mok jea thleak tov konlaeng pseng 1 teat heuy...

ouy tae yang ning jos mok jea joib snaeh nov lk min kharn te.. kyom juoy tinh taing os mong tov..heuy bro'nhab tov pteas vinh pleam tov..heuy lerk kroy ber mok teat yok kontes long mok vinh ..jongret douch jea min snirt te..min dael sark te.. Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 lolzzz

jah kyom joib snae nov LK ruoch tov heuy dork jet min ruoch te, min deung yang mech oy tae deur tov na mok na, mok tleak plok nov konlaeng dor dael.

oy kontes lung kyom ot del tov jenh joit phong, pruos jab jongret sruol jeang. jah jam luk kroy kyom tenh phner 1 kompong na. orkun del mean sondarn jet laor juoy tenh jongret krovan kyom. orkun lea

22Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 7:47 pm

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

jab jong'ret mech tov.?.ron 1 mean jong'ret ponman dae?????? ter trov jich(jik) ponman ron tov terb ban krob jomnoun yok mok linh heuy yok tov lok..min sroul te merl tov...?... som sour teat ban te..jos Angkor Borey ning nov aena dae???? khaet na? orkun ... Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Icon_smile
Krovann wrote:
sokhayun wrote:orkun..kroin tae der lok jongret jes taeng komnap dae...min thomada..lerk kroy ber min ding der tov na te ..mok jea thleak tov konlaeng pseng 1 teat heuy...

ouy tae yang ning jos mok jea joib snaeh nov lk min kharn te.. kyom juoy tinh taing os mong tov..heuy bro'nhab tov pteas vinh pleam tov..heuy lerk kroy ber mok teat yok kontes long mok vinh ..jongret douch jea min snirt te..min dael sark te.. Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 97172 lolzzz

jah kyom joib snae nov LK ruoch tov heuy dork jet min ruoch te, min deung yang mech oy tae deur tov na mok na, mok tleak plok nov konlaeng dor dael.

oy kontes lung kyom ot del tov jenh joit phong, pruos jab jongret sruol jeang. jah jam luk kroy kyom tenh phner 1 kompong na. orkun del mean sondarn jet laor juoy tenh jongret krovan kyom. orkun lea

http://tagged.com/sokhayun

23Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 10:50 pm

Guest

Anonymous
Guest

Krovann wrote:
hydrophilistic wrote:Krovann pka prey dey krovanh, Bong pa'oun Prum Manh mort por poch
Der louk jong'ret sot tae kloch, Baek nhers jowk sroch kjoong penh mok.

Tinh nham ban mdong chir pous nas, Leay kreoung pdes pdas kvas prohok
Nham ban tae 1 pous tver tuk, Ongkuy somkuk tver mok ju.

Tngai nis hean mok bok kyom teat, Kanh jraeng kondeat der ro'ou
Kach reang treng trang mort beam mlu, Der doch kangaroo sraek lola.

Kyom min hean tinh doch mon te, Tuk ouy mae j bontoos tha
Ber ouy jeur sen sark ma kda, Ban luy kal na jam song vinh.

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 56213 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 744598
lol kit

nae nae hydro pro pdes pdas
mok sraek prokas oy neak tenh
rot jenh tov os tver muk snhenh
sdab peak ju jrinh muol bonkach vaiy

roub kyom prem prey sros bomrong
leab msao krem phong kom bo bach
baek nhers tek tuoch som nung sach
kom mok tam pnhach oy kyom A non

jongret kyom chnganh klanh penh puos
kom rok roeung chluos muosa ke
pous aeng mean proon rob kanh che
nham heuy rot treh rok bongkun seuch
Kyom niyeay pit et mousa, Jong'ret ju kha nham rouch krun
Chir pous reak roos dai jerng ton, Rot rok bongkun min tom ne.

Sokapheap hydro la'or nas na, Kmean proon tenha doch tha te
Mok pi jong'ret louk sorl eh, Pa'oum tang kanh che terb tver tuk.

Ber merl nak louk ouy jeak joun, Ke reab jom kloun tub taeng mok
Rok masav pas kjoong jab leab plok, Khom der trok trok ompeavaneav.

Bong pa'oun LK ber jong sok, Som kom kert tuk kom jouy jeav
Jong'ret ling kloch rous jeat pleav, Psorm kreoung preav preav heuy pa'oun teat.
Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Lol Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 1

24Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 10:54 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Krovann wrote:Kroak pi prolim leeng jongret
Chnguy chnganh klen det joib nesa
Reab jom tov luk nov ae phsa
Mae sraek lo la tang pi prirk

Kyom toul kanh jraeng jenh domneur
Jet kyom hors heur ahrom plirk
Deur jos deur lerng os 1 prirk
Klean bay srek tirk vungveng plov

Sraeb tae mok tleak dol Lovekhmer
Lir moit ae ae kyom jol tov
Jongret kyom leeng nov kdao kdao
Chuoy tenh kyom tov bong paoun euy

Ber luk min dach mae koit je`
Kyom rob kanh'che min kharn leuy
Jbas jea ot bay dach puos heuy
Som kom konteuy juoy tenh phong…

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer IMG_0971

RK som tinh yok tang os......... i love jongret lein nas....
mao tang os mong. lolzzzzzzz

send mor RK mor na jam rk send luy tarm krouy lolz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

25Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 11:01 pm

Guest

Anonymous
Guest

Krovann wrote:
hydrophilistic wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:Waooooo krovan oeuy kyom kompong jang nham phorng , keunh jangret niss kour oy chnganh nas.

Ok kyom pav taing oss york jaek neak LK nham , krovan lourk domley pon man dae ?
Kyom min derng mech te, ouy tae ke tinh ouy ker nham ban jrern jeanich lolzz

ah nung mok mnus komris , klach os luy kluon aeng nham tek tek, ber ke tenh oy free leng ma os dai oy pteiy ch'et, yap!
min men te, khorm jouy nham robos ke tinh ouy ke hav tha pdol kitayous ouy nak tinh ter, kom ouy ke orn jet lolzz

26Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 11:06 pm

Guest

Anonymous
Guest

sokhayun wrote:hahahhaa Hydro kmas ke te...nham heuy rot teh tov rok WC...lozzzzzz
Krovann wrote:
hydrophilistic wrote:Krovann pka prey dey krovanh, Bong pa'oun Prum Manh mort por poch
Der louk jong'ret sot tae kloch, Baek nhers jowk sroch kjoong penh mok.

Tinh nham ban mdong chir pous nas, Leay kreoung pdes pdas kvas prohok
Nham ban tae 1 pous tver tuk, Ongkuy somkuk tver mok ju.

Tngai nis hean mok bok kyom teat, Kanh jraeng kondeat der ro'ou
Kach reang treng trang mort beam mlu, Der doch kangaroo sraek lola.

Kyom min hean tinh doch mon te, Tuk ouy mae j bontoos tha
Ber ouy jeur sen sark ma kda, Ban luy kal na jam song vinh.

Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 56213 Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 744598
lol kit

nae nae hydro pro pdes pdas
mok sraek prokas oy neak tenh
rot jenh tov os khork tomnenh
sdab peak ju jrinh muol bonkach vaiy

roub kyom prem prey sros bomrong
leab msao krem phong kom bo bach
baek nhers tek tuoch som nung sach
kom mok tam pnhach oy kyom A non

jongret kyom chnganh klanh penh puos
kom rok roeung chluos muosa ke
pous aeng mean proon rob kanh che
nham heuy rot treh rok bongkun seuch
tech teat kyom tov rok reoung na louk heuy heheehe
tver ouy kyom herm pous lolzz

27Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 11:18 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

jommmmmmm hydro man prooooooooooon rob kanh che knong pous lozzzzzz
jeng jeng ban kheunh rot to toilet jreunh dong lolzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

28Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 11:37 pm

Guest

Anonymous
Guest

ReaLKhmeR wrote:jommmmmmm hydro man prooooooooooon rob kanh che knong pous lozzzzzz
jeng jeng ban kheunh rot to toilet jreunh dong lolzzz
rk jeur krovan yat ors li o na lolzz

29Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 21st February 2010, 11:43 pm

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

hydrophilistic wrote:
ReaLKhmeR wrote:jommmmmmm hydro man prooooooooooon rob kanh che knong pous lozzzzzz
jeng jeng ban kheunh rot to toilet jreunh dong lolzzz
rk jeur krovan yat ors li o na lolzz

ouy tae zey saart jeur tang os lolzzzzzz os li-o tinh thaem

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

30Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer Empty Re: Vungveng Plov Tleak dol Lovekhmer 22nd February 2010, 12:18 am

Guest

Anonymous
Guest

ReaLKhmeR wrote:
hydrophilistic wrote:
ReaLKhmeR wrote:jommmmmmm hydro man prooooooooooon rob kanh che knong pous lozzzzzz
jeng jeng ban kheunh rot to toilet jreunh dong lolzzz
rk jeur krovan yat ors li o na lolzz

ouy tae zey saart jeur tang os lolzzzzzz os li-o tinh thaem
lolzzz krovann kteuy ter rk :'D lolzz

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 4]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum