Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 44939


Join the forum, it's quick and easy

Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Welcome Back Na Somlanh Jet.......

+8
visal_bross
nimole
Lita88
Y0oH0o!!
KounSva
sokhayun
sreymomrith
Jerrygirl
12 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Message [Page 7 of 11]

181Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 2nd September 2010, 2:43 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:@yeaypek nimole...lmom lmom ban heuy u aeng yeay ta 2neak sos mean ey teak torng neng kyom dae.. vaiy

@yeaypek jerry...lmom lmom ban heuy.kat tam min kat tam kyom min doeng te sour yeaypek nimole tov..mean ey teak torng neng kyom dae... vai

(kom ouy ja naen knea vai tang 2neak neng.. vai vaiy )


LOlzzzzz bros sa art visal kom kach pel merl chhoup salanh elov heuy...

jam merl ke mok trov thnam klaing heuy yeung ning
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin

bong aeng min ouy kyom kach mich bong...beu ke 2neak prout vai kyom mneak jeng bong..lolz
kyom trov leung laeng klach heuy bong..(yeay kor trov min yeay kor trov...) seuch

@ bong mom chhop jalanh tov jalanh nho mvenh. terb terb
@tapek nis vuez, ot mean niyeay sos huez you type oy rohooot vaiy vaiy niyeay pun neng kor kos dael vaiy vaiy vaiy lol!

yiiiiii mich kor noim knea tver barb ke klaing m'les ha
khernh ke m'neak aeng ot anit te hor???

http://www.lovekhmer.com

182Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 2nd September 2010, 2:48 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Lolzzzzz Ban heuy lok euy lok chhop vai knea tov na OK
mean bong p'oun tae pon marn neak sos vai knea roil thgnai..
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin

http://www.lovekhmer.com

183Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 1:34 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

184Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 2:36 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]@ YAIY YAIY chhop yum tov na kmass ke.... Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869
[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kyom[/img]@ 2 Young girls kom kach dak >>YAIY YAIY pek merl Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin

http://www.lovekhmer.com

185Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 6:08 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

kom oy tae ding ma tich lolzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

186Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 6:21 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

lolzzzzzz dirng ey tov noy min maen tver peu te hor????

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 11[/img]

http://www.lovekhmer.com

187Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 6:30 am

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

@ Bros besdong royei royai, pakaek ot chhnas ke tang tolpit V jos ber you eng sorse tae kos tae rohoot sorse min kos tom nong . mean ei nham bay doch Mei pak nhom dael. (tae sa art janh Mei pak nhom te :P , b Mie Pak som sorser teat huez :P )

@ Bong Mom, ber Mei Pak somnom por som somrak vai tapek nis sin. joon tam som nom por HOney. :P

188Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 6:31 am

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!

189Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 6:55 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]kom kach pek merl.............

http://www.lovekhmer.com

190Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:01 am

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]kom kach pek merl.............

oop Embarassed ot kach te, kroin tae mena ke tver oy kach Mad Mad seuch

191Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:16 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]kom kach pek merl.............

oop Embarassed ot kach te, kroin tae mena ke tver oy kach Mad Mad seuch


[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Lolzzz[/img]jing hor?????

http://www.lovekhmer.com

192Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:22 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

dol na dol ney hery te , khan jol ma l'geach kyom vong veng oss hery lolzzzzzzzzzzz

@ jerry mei pak kort ayu jrae ti 1 kir jao yeay hehehe
jeng jerry aeng ayu jrae ti 3 trov jea jao tourt hery na m'jass jao :P

@ bong mom mer ke yai yai tha slot oss trom ke hery min pit ey tic bong mer mer ke yeay tae 1 matt tob min 10 m yarn nis Mad

@ yai yai pov mort trey kom leanh nis vai

193Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:23 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

lolzzzzzz dirng ey tov noy min maen tver peu te hor????

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 11[/img]
ot ding man ning ber ding jol mok yu hoy min tov FB te lolzzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

194Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:25 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!
sa ob japob ler na lolzzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

195Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:52 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:dol na dol ney hery te , khan jol ma l'geach kyom vong veng oss hery lolzzzzzzzzzzz

@ jerry mei pak kort ayu jrae ti 1 kir jao yeay hehehe
jeng jerry aeng ayu jrae ti 3 trov jea jao tourt hery na m'jass jao :P

@ bong mom mer ke yai yai tha slot oss trom ke hery min pit ey tic bong mer mer ke yeay tae 1 matt tob min 10 m yarn nis Mad

@ yai yai pov mort trey kom leanh nis vai


[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kisssreysaart[/img][img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kourouysrolanhtaechnas[/img][img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 7[/img]@ lok yeay yes kyom dirng ter lok ta yaiy yai ning kor min noyyyyyyyy dae Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

196Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:56 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

loundany wrote:
sreymomrith wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

lolzzzzzz dirng ey tov noy min maen tver peu te hor????

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 11[/img]
ot ding man ning ber ding jol mok yu hoy min tov FB te lolzzz


[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 100missu[/img][img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 30[/img][img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 10-2[/img]lolzzzzzz OK min ey te jahhhhhhhhhhhh Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

http://www.lovekhmer.com

197Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 7:59 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

198Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 8:04 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

loundany wrote:lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

mich u ot jole jit hor?????

jouy min ban te jah pel klas kjil type...kor click yok tov soul jeang...
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

http://www.lovekhmer.com

199Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 8:13 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
loundany wrote:lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

mich u ot jole jit hor?????

jouy min ban te jah pel klas kjil type...kor click yok tov soul jeang...
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzz lavol pek lahot kjil type os hoy lolzzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

200Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 8:35 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

loundany wrote:
sreymomrith wrote:
loundany wrote:lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

mich u ot jole jit hor?????

jouy min ban te jah pel klas kjil type...kor click yok tov soul jeang...
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzz lavol pek lahot kjil type os hoy lolzzz

jos ot dirng tha monus mouy jomnoun ke jole jit jrenh reunh adael adael

JING TROV ROK EY THMEY THMEY MOK LAENG TOV KOM OUY KE JRENH

HEUY M'JAS WEBSITE KOIT OT BAN DAK SIGH THA OT OUY LAENG JING NA


Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

http://www.lovekhmer.com

201Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 10:48 am

loundany

loundany
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
loundany wrote:
sreymomrith wrote:
loundany wrote:lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

mich u ot jole jit hor?????

jouy min ban te jah pel klas kjil type...kor click yok tov soul jeang...
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzz lavol pek lahot kjil type os hoy lolzzz

jos ot dirng tha monus mouy jomnoun ke jole jit jrenh reunh adael adael

JING TROV ROK EY THMEY THMEY MOK LAENG TOV KOM OUY KE JRENH

HEUY M'JAS WEBSITE KOIT OT BAN DAK SIGH THA OT OUY LAENG JING NA


Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzzz heng vinh jing lolzzz
jam free kyom leng dae na kom oy ke jrenh lolzz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001039856462

202Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 11:28 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]@ YAIY YAIY chhop yum tov na kmass ke.... Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869
[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kyom[/img]@ 2 Young girls kom kach dak >>YAIY YAIY pek merl Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin

ouy kyom chhop mich bong .beu ke prout dai knea tver barb kyom ...lolzzzzzz

203Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 11:31 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:
visal_bross wrote:@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

@ Bros besdong royei royai, pakaek ot chhnas ke tang tolpit V jos ber you eng sorse tae kos tae rohoot sorse min kos tom nong . mean ei nham bay doch Mei pak nhom dael. (tae sa art janh Mei pak nhom te :P , b Mie Pak som sorser teat huez :P )

@ Bong Mom, ber Mei Pak somnom por som somrak vai tapek nis sin. joon tam som nom por HOney. :P

surpris ngop ha...u aeng klang dol mleng phong hor?????ort doeng sos toem tae doeng te nis... lean ondat

204Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 11:33 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:dol na dol ney hery te , khan jol ma l'geach kyom vong veng oss hery lolzzzzzzzzzzz

@ jerry mei pak kort ayu jrae ti 1 kir jao yeay hehehe
jeng jerry aeng ayu jrae ti 3 trov jea jao tourt hery na m'jass jao :P

@ bong mom mer ke yai yai tha slot oss trom ke hery min pit ey tic bong mer mer ke yeay tae 1 matt tob min 10 m yarn nis Mad

@ yai yai pov mort trey kom leanh nis vai

kom jes tae niyeay kor hos bong mom hor...
orkun mole mole mort trey pla too thom thom somrab song na yeaypek..(tae kyom ort jes THAI phong sdab mich tov ??)

205Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 11:39 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

loundany wrote:
sreymomrith wrote:
loundany wrote:
sreymomrith wrote:
loundany wrote:lab hoy ey kor leng rop pheap somber mles nis Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz

mich u ot jole jit hor?????

jouy min ban te jah pel klas kjil type...kor click yok tov soul jeang...
Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzz lavol pek lahot kjil type os hoy lolzzz

jos ot dirng tha monus mouy jomnoun ke jole jit jrenh reunh adael adael

JING TROV ROK EY THMEY THMEY MOK LAENG TOV KOM OUY KE JRENH

HEUY M'JAS WEBSITE KOIT OT BAN DAK SIGH THA OT OUY LAENG JING NA


Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_razz
lolzzz heng vinh jing lolzzz
jam free kyom leng dae na kom oy ke jrenh lolzz

lolzzzzzz jos jong laeng ban ter na ke khoit...... Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

206Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 11:41 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:@yeaypek jerry..(.som kat tich heuy)...u aeng pa kaek york tae trov kloun aeng..kyom min dae khernh u aeng khos mdong na sos..2 neak yeaypek mole neng douch knea ta morng...ban ey nham everyday neng?????

@bong mom...bong kit merl merl 2neak tver barb kyom ma neak som ort bong. Sad monus oss slot trom kyom heuy nov tver barb teat...hikhikhik..

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]@ YAIY YAIY chhop yum tov na kmass ke.... Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869
[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kyom[/img]@ 2 Young girls kom kach dak >>YAIY YAIY pek merl Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Icon_biggrin

ouy kyom chhop mich bong .beu ke prout dai knea tver barb kyom ...lolzzzzzz
jam me tov jab 2 neak ning ouy yai yaiy vai vinh na kom yum ey na Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

207Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 1:55 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

visal_bross wrote:
nimole wrote:dol na dol ney hery te , khan jol ma l'geach kyom vong veng oss hery lolzzzzzzzzzzz

@ jerry mei pak kort ayu jrae ti 1 kir jao yeay hehehe
jeng jerry aeng ayu jrae ti 3 trov jea jao tourt hery na m'jass jao :P

@ bong mom mer ke yai yai tha slot oss trom ke hery min pit ey tic bong mer mer ke yeay tae 1 matt tob min 10 m yarn nis Mad

@ yai yai pov mort trey kom leanh nis vai

kom jes tae niyeay kor hos bong mom hor...
orkun mole mole mort trey pla too thom thom somrab song na yeaypek..(tae kyom ort jes THAI phong sdab mich tov ??)

vai vai NIMOLE NOT MOLE MOLE LIR NOV TIC TROV TEAT ( SDAB SDAB TOV MIN YOL KOR MIN EY DAE MEAN BORT KHMER DAE TER )

208Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 1:56 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
jam me tov jab 2 neak ning ouy yai yaiy vai vinh na kom yum ey na Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

ya ..ya .ya mei pak jong kbort hery m'jass oun jerry :P yom yom

209Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 3:00 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
jam me tov jab 2 neak ning ouy yai yaiy vai vinh na kom yum ey na Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

ya ..ya .ya mei pak jong kbort hery m'jass oun jerry :P yom yom

hahahahaaaa merl muk yum jing tov rit tae sros thaem teat Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 2869 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 873610 Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

210Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Empty Re: Welcome Back Na Somlanh Jet....... 3rd September 2010, 4:18 pm

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

[quote="sreymomrith"]
Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
loundany wrote:kom oy tae ding ma tich lolzz

sa ob a na pen tver per negn ha Mad Mad vaiy lol!

[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Kherngnake[/img]kom kach pek merl.............

oop Embarassed ot kach te, kroin tae mena ke tver oy kach Mad Mad seuch


[img]Welcome Back Na Somlanh Jet....... - Page 7 Lolzzz[/img]jing hor?????[/quote

Men ta. lolzzz :P

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum