Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 44939


Join the forum, it's quick and easy

Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz

+10
Ihappy
sokhayun
Lita88
loundany
NeakTheakCyclo
Y0oH0o!!
joli
Jerrygirl
sreymomrith
nimole
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Message [Page 7 of 10]

181Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:25 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

visal_bross wrote: surpris ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. vaiy vaiy

Mad mok dol vai plet morng ha vai vai oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! seuch

182Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:26 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:srolanh nas nak sorse pheasa dael knhom min jes nis nas jong tae jab kiss kyeay oy kapit tpoil te ha seuch seuch seuch

ot yol jam me bork brae oy na kjao na kir tha .. ke yeay tha I love toi boko :P lolz

183Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:28 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:@ honey jerry kom tapae yu prk.... :D

tic tha ot tapae yum nga nga rok honey jerry Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire :bball: :bball:

lolzzzzz min yum te klach ke tha yum jong ban pdey... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

tov kvol ey neng som dey ke nos ber u jong ban man neng rir ot jong ban lol! terb terb seuch

184Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:30 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
sokhayun wrote:rean kap dav os kboun heuy..sa'ey kor jes dae..trov rean kboun thae srey zey madong heuy..lolzzzz

jing kroin tae thae zey zey kor mean kboun dae lolzzzzz :D

thae ey kor mean kboun dae ber ot kboun avey del thae nos vea neng ot pulir sro'arb douch por pok barng preas atit jeng aeng na jao :P :P Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 541875

yeay ahhhhhhh ta koit >>SICK yeay dirng ot???? :P

(nimole 70 la or) OHhh maen hor nis ot deng phong jos kort sick ey dae orkun mom del ban tell na bart ber ban joub jouy sour sok tuk phong na bart orkun tuk mun :D
(nimole 70 kmao) 70 ban nham bor bor bun hery YO...YO ot deng phong mich min tov pet yiss mok tell me .. me neng doctor hor jong oy me tov kork wat rir kork pleng lamada tuk oy ort ? :P :P lol! LOLZ

Yeay svet nis pukae rok peak niyeay nas lolzzzzzz Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 2869 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 873610 :D :P


@ honey, kyeay kbong nimole kir jeng pokae men neng lolzzzzzzzz

@ kyeay kbong nimole, knhom som appreciated good seuch seuch seuch seuch

jong ban neak m'neak ma kiss hor ban sor ser hery sor ser teat ot chhob jeng kjao kjao lolzz( but trov tic tic )seuch

185Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:32 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
Lovekhmer2009 wrote:knhom smak dae prous knhom mean qualifications krob Very Happy Very HappyVery Happy

min deng smak sa ei dael te ktuey mouy nis :P :P :P

lol I agree with u ma dorng lolzzz

186Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 5:36 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

KAP ANG wrote:kyom tuk oy ke dakk peak york jao yeay nimole jos....
kyom dakk peak york yeay NIMOLE vinh...jeng ott mean nna ddirm.. lol! dead dead dead


nimole wrote: mic Attention ... Attention Please all Gentlemen !

Berk hery Berk hery ... berk tvear reus jao pro'sa
Neak jong mok dark peak trov mean leakha'nark douch kharng krorm nis

1- Mok mort + roob reang arch jol jom norm ke jos
2- ja'rek trov douch som phut out hery
2- jess tver ka ngear pteas
3- mean jom'neas deng ot thun neng ka'ngear
4- som kharn bom phot trov jess lanh thnark thnorm jao zey janob 70 kyom

ber mean leakha'nark douch kharn ler nis som @ jeunh mok dark peak oy ban jreun kos'kor

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch

Kap ha jong ban yeay trov chhlong kart ta.. ta sen tov na KAP bart :P

187Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 9:24 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

oyyyyy slab ta kyom heuy yeay kom tver barb ta kyom
mean ta tae 1 phong yeay tver barb jirng anit ta nasssssss
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

188Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 9:26 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:@ honey jerry kom tapae yu prk.... :D

tic tha ot tapae yum nga nga rok honey jerry Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire :bball: :bball:

lolzzzzz min yum te klach ke tha yum jong ban pdey... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

tov kvol ey neng som dey ke nos ber u jong ban man neng rir ot jong ban lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 2869 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 2869 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

maen heuy yeay plich tov minh nirng :D

http://www.lovekhmer.com

189Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 9:27 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
Jerrygirl wrote:
Lovekhmer2009 wrote:knhom smak dae prous knhom mean qualifications krob Very Happy Very HappyVery Happy

min deng smak sa ei dael te ktuey mouy nis :P :P :P

Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 541875 I agree with u ma dorng lolzzz

kteuy mok dak peak dae hor??? :D

http://www.lovekhmer.com

190Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 18th November 2010, 9:28 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
KAP ANG wrote:kyom tuk oy ke dakk peak york jao yeay nimole jos....
kyom dakk peak york yeay NIMOLE vinh...jeng ott mean nna ddirm.. lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Dead Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Dead Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Dead


nimole wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Gershout Attention ... Attention Please all Gentlemen !

Berk hery Berk hery ... berk tvear reus jao pro'sa
Neak jong mok dark peak trov mean leakha'nark douch kharng krorm nis

1- Mok mort + roob reang arch jol jom norm ke jos
2- ja'rek trov douch som phut out hery
2- jess tver ka ngear pteas
3- mean jom'neas deng ot thun neng ka'ngear
4- som kharn bom phot trov jess lanh thnark thnorm jao zey janob 70 kyom

ber mean leakha'nark douch kharn ler nis som @ jeunh mok dark peak oy ban jreun kos'kor

Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Kap ha jong ban yeay trov chhlong kart ta.. ta sen tov na KAP bart :P

Om kap dak peak yok yeay tov kyom nirng jouy >>SUPPORT ... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

191Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:06 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... seuch

192Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:10 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

merl yeay nor khernh ta ot ban te brer komlaing bai pleam
yeay koit yok mok pi na komlaing nirng ....
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

193Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:12 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
visal_bross wrote: surpris ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. vaiy vaiy

Mad mok dol vai plet morng ha vai vai oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! seuch

nae...yeaypek jet thas hos..min nov min nov jong dak padasa ta hor?????mich jong leng kbal ta jorl hor??arng mean ta thmey hor???????
beu min ouy vai mich kert reung ouy papon mek heuy neng...reus jao pa-sa ouy jao zey doy kmean ka ah nuk nhart pi ta jeng ha yeaypek jet thas hos.. vaiy vaiy

194Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:14 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

merl yeay nor khernh ta ot ban te brer komlaing bai pleam
yeay koit yok mok pi na komlaing nirng ....
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Ta kor min doeng yeay ban power neng mok pi na dae te jao..songsai yeay tov phirk tirk M150 te merl tov jao.. seuch

195Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:16 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

oyyyyy slab ta kyom heuy yeay kom tver barb ta kyom
mean ta tae 1 phong yeay tver barb jirng anit ta nasssssss
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

jao ery ..yeay ah lov douch khos pi mun nas...songsai yeay mean ta pseng krov pi ta heuy merl tov.. Sad tich teat jao aeng jit ban call ta thmey heuy .. sra

196Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:19 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

nae...yeaypek jet thas hos..min nov min nov jong dak padasa ta hor?????mich jong leng kbal ta jorl hor??arng mean ta thmey hor???????
beu min ouy vai mich kert reung ouy papon mek heuy neng...reus jao pa-sa ouy jao zey doy kmean ka ah nuk nhart pi ta jeng ha yeaypek jet thas hos.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Kom vai knea ey yeay & ta SOMLANH JET JAO Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

197Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:22 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

nae...yeaypek jet thas hos..min nov min nov jong dak padasa ta hor?????mich jong leng kbal ta jorl hor??arng mean ta thmey hor???????
beu min ouy vai mich kert reung ouy papon mek heuy neng...reus jao pa-sa ouy jao zey doy kmean ka ah nuk nhart pi ta jeng ha yeaypek jet thas hos.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Kom vai knea ey yeay & ta SOMLANH JET JAO Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

jao aeng yeay ouy ta ban sin tov...reung ta ort problem te jao mlanh jet ta.. orb

198Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:22 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

merl yeay nor khernh ta ot ban te brer komlaing bai pleam
yeay koit yok mok pi na komlaing nirng ....
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Ta kor min doeng yeay ban power neng mok pi na dae te jao..songsai yeay tov phirk tirk M150 te merl tov jao.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Oh jirng maen hor ta mlanh yeay jes phirk M150 phong.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

199Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:24 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

oyyyyy slab ta kyom heuy yeay kom tver barb ta kyom
mean ta tae 1 phong yeay tver barb jirng anit ta nasssssss
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

jao ery ..yeay ah lov douch khos pi mun nas...songsai yeay mean ta pseng krov pi ta heuy merl tov.. Sad tich teat jao aeng jit ban call ta thmey heuy .. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Kneu_dri

NO ot jong ban ta thmey te min ban te yeay tver jirng ot ban te :P

http://www.lovekhmer.com

200Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 1:26 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

nae...yeaypek jet thas hos..min nov min nov jong dak padasa ta hor?????mich jong leng kbal ta jorl hor??arng mean ta thmey hor???????
beu min ouy vai mich kert reung ouy papon mek heuy neng...reus jao pa-sa ouy jao zey doy kmean ka ah nuk nhart pi ta jeng ha yeaypek jet thas hos.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Kom vai knea ey yeay & ta SOMLANH JET JAO Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

jao aeng yeay ouy ta ban sin tov...reung ta ort problem te jao mlanh jet ta.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 873610

Oh ta mlanh jao dirng ter tha yeay jea neak noim reung... :D

http://www.lovekhmer.com

201Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 3:33 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

ne ne zey zey tech ot men barn chhup ouy leng bai lob bai lor jia muay alov neng :)

202Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 3:42 am

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Lovekhmer2009 wrote:ne ne zey zey tech ot men barn chhup ouy leng bai lob bai lor jia muay alov neng :)

Ne ne kteuy kteuy kom mok ro ou ey nov ti nissssssssss Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

http://www.lovekhmer.com

203Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:32 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: surpris ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. vaiy vaiy

Mad mok dol vai plet morng ha vai vai oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! seuch

nae...yeaypek jet thas hos..min nov min nov jong dak padasa ta hor?????mich jong leng kbal ta jorl hor??arng mean ta thmey hor???????
beu min ouy vai mich kert reung ouy papon mek heuy neng...reus jao pa-sa ouy jao zey doy kmean ka ah nuk nhart pi ta jeng ha yeaypek jet thas hos.. vaiy vaiy

nae yai yai calm down OK ... me men man 70 thas hos te me kir 70 bai marn skol ot kloun ? mich kor sour tha jong leng kbal ta jorl jeng ? leng mich tov ber me min del jab u phong neng ...! (ber leng min man leng tae kbal te kir leng teang oss kom oy khart)

204Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:35 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

merl yeay nor khernh ta ot ban te brer komlaing bai pleam
yeay koit yok mok pi na komlaing nirng ....
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

min man ban tae dai te , jeung kor ban dae jong mich jos ? vai vai vai vai vai vai vai vai vai vai

@ kjao ha min man komlaing bai te nis ke how tha komlaing 70 na jao

205Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:38 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Lovekhmer2009 wrote:ne ne zey zey tech ot men barn chhup ouy leng bai lob bai lor jia muay alov neng Very Happy


surpris pu ha kjass hery nov leng bai lok bai lor teat hor ? nis beb nov t'derm ka'rem'key kmeng kmeng leng bai lok bai lor morng lolzzz seuch

206Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:41 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

Mad mok dol vai plet morng ha Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 538897 oy tov tell nov na ha ber u bat kbal lol! min deng tov na phong lir tha sick ey phong jear hery hor ban ert kor mok kaleum neng lol! Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

oyyyyy slab ta kyom heuy yeay kom tver barb ta kyom
mean ta tae 1 phong yeay tver barb jirng anit ta nasssssss
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

jao ery ..yeay ah lov douch khos pi mun nas...songsai yeay mean ta pseng krov pi ta heuy merl tov.. Sad tich teat jao aeng jit ban call ta thmey heuy .. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Kneu_dri

NO ot jong ban ta thmey te min ban te yeay tver jirng ot ban te :P

OHhhhhhhhhhh a hem a harm 1 bart hahahhahahahahaahhahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahhahahahaha

207Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:43 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:
sreymomrith wrote:
visal_bross wrote: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 484235 ngop ha...dol na dol ney but tov heuy...
tae min niyeay jreun te ..yiz yeaypek hean reus jao pa-sa ouy jao ort mean brab ta ma matt sos nor.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bash

oh jirng ta malanh ot dirng te hor???
kyom smarn tha ta dirng dae...
:D

Ta ort doeng man na jao...yeay neng kan ta ban dai heuy ter neng... Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

merl yeay nor khernh ta ot ban te brer komlaing bai pleam
yeay koit yok mok pi na komlaing nirng ....
Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Ta kor min doeng yeay ban power neng mok pi na dae te jao..songsai yeay tov phirk tirk M150 te merl tov jao.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

Oh jirng maen hor ta mlanh yeay jes phirk M150 phong.. Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Rire

non non non ber min deng kom yeay :P jong barn roob pa'mun ot ? ber jong barn jam me tell phirk hery thea'nea morng.. dance3

208Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 4:47 am

nounsrey

nounsrey
Junior Member
Junior Member

Bong nimole reu jao pasa hor ...yiiii...nhom ott mean ban arn sos ...teub keunh ...ke comment os 21 bat .....bong nimole ha jos jao zey bong ja art ott neng ...jam nhom oy my young brother dak deu mang tov der na ...:):):):):):)

209Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 5:09 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

nounsrey wrote:Bong nimole reu jao pasa hor ...yiiii...nhom ott mean ban arn sos ...teub keunh ...ke comment os 21 bat .....bong nimole ha jos jao zey bong ja art ott neng ...jam nhom oy my young brother dak deu mang tov der na ...Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy

OHHHH.... Nounzey sros first time C u here ! sok sabai te Noun ?

heheheheh bart jao kyom ja art nas hery kour oy lanh teat mer roob tov nis deng hery na Noun :D
 imisskhmer.com

jos pa oun bros noun nos song ha dae te mean leak'kha nart jea mei'pteas ot noun ? lolz

210Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Empty Re: Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz 19th November 2010, 5:56 am

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

ey ya dol na heuy nak tang ors knea :P reus dol na heuy....kyom som dak peak 1 phong na lolzzzz....nirk nak tang ors knea thum thum na...man ngai nis kyom mean homeworks jreun eng jeng heuy ot mean peal jol mok lk te na....nirk nirk nirk nas jah Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 67519 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Bisou5 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 12 Pro'Kass Reus Jao Pro'sa :P... lolzzz - Page 7 Nouveau2

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 10]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum