Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  44939


Join the forum, it's quick and easy

Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!

+4
KAP ANG
PheaKdeySnaeh
KounDomreY
khemandy
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Hmmm, ort ban jo LK jit 4 khae heuy... sangsai ta ke plech bat heuy deung Question
Som pnher kdey nirk roleuk dol Bong Dane ning mithpheak taing oss nov LK phorng :pka: ter neak taing os knea sok sabay te Question

Tomorrow tov leng Bakhaeng teat heuy biyear .... mean neak jab arom jang tov dae ort? tov kalaeng jas del thlob tov doch rol dorng :D

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

seuch seuch bong keunh yoyo yaya bong leung pnheak
derng ei paoun dy sos
how are you paoun pros ?
kei min plech tei , klach paoun ter neak plech LK :P

orkun , we miss you too

http://www.srolanhkhmer.com/

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

somboe srey saaaaaat mer jrenh ott mearn mor leng LK tik sos Mr...mor ourth tha miss ey na... lol!

https://www.dailymotion.com/7wonder

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

yom ke nat knea phirk paout cyclo teat heuy yom jam mer na cyclo tov khmer

cyclo ternh sra sor phirk ter mneak erng ter jam mer yom sra

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

NeakTheakCyclo wrote: Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  235317 ke nat knea phirk paout cyclo teat heuy Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  235317 jam mer na cyclo tov khmer

cyclo ternh sra sor phirk ter mneak erng ter jam mer Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  235317 Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  Kneu_dri
Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  916932 Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  916932 Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  916932 Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  916932 Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  916932

Guest

Anonymous
Guest

yoyo i ort nerk zey dy ey ma tech, hahaha, nerk zern zern :P

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:seuch seuch bong keunh yoyo yaya bong leung pnheak
derng ei paoun dy sos
how are you paoun pros ?
kei min plech tei , klach paoun ter neak plech LK :P

orkun , we miss you too

Hehehe, jess ta dak dak tov te...I'm fine but not so good... busy too much nah bong... :D

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

KounDomreY wrote:Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

Err, yeay jeung tov leng KG-Som ort??

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

KAP ANG wrote:somboe srey saaaaaat mer jrenh ott mearn mor leng LK tik sos Mr...mor ourth tha miss ey na... lol!

mean ta srey sa'art merl tae ort mean srey sa'art nah srolanh nhom sos.... seuch

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

NeakTheakCyclo wrote: yom ke nat knea phirk paout cyclo teat heuy yom jam mer na cyclo tov khmer

cyclo ternh sra sor phirk ter mneak erng ter jam mer yom sra

Lov ke niyum ta teuk thnom ju te.... hor cheer up mouy tov... biyear

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:yoyo i ort nerk zey dy ey ma tech, hahaha, nerk zern zern :P

Sok sabay jea te Hydro?? mean hydro toch heuy nov ning Question

apheak

apheak
Senior Member
Senior Member

love

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

apheak wrote: love

jom mech ban mor bonghanh besdoung ey nov nis Question

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

ot plech te~~~~~~~~~~~~~~~tous jea jong plech kor nov ter plech min ban prous ey nov ja peak luy ani ot torn song phong mech plech kert ? :P

http://www.khmercity.net/profile/Ani

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
KounDomreY wrote:Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

Err, yeay jeung tov leng KG-Som ort??

hehe ot ban tov te poukmak!

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:ot plech te~~~~~~~~~~~~~~~tous jea jong plech kor nov ter plech min ban prous ey nov ja peak luy ani ot torn song phong mech plech kert ? :P

Jom nhom ja peak pi kal Question tam jam doch Ani neak ja peak nhom te... mor kom kech tov nah chhab sorng pleam mor... kom oy tea toin (Oh plech, kompong ta tea heuy lolzz) :D

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

KounDomreY wrote:
khemandy wrote:
KounDomreY wrote:Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

Err, yeay jeung tov leng KG-Som ort??

hehe ot ban tov te poukmak!

Zut ort ban tov SHV yeung tov Preah Vihea vinh lolzzz

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
KounDomreY wrote:
khemandy wrote:
KounDomreY wrote:Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

Err, yeay jeung tov leng KG-Som ort??

hehe ot ban tov te poukmak!

Zut ort ban tov SHV yeung tov Preah Vihea vinh lolzzz

hahaha jam peak neng yu heuy :P mech jam bach Zut ? reung nis jea reung somngat men te?

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
Ani Chnass wrote:ot plech te~~~~~~~~~~~~~~~tous jea jong plech kor nov ter plech min ban prous ey nov ja peak luy ani ot torn song phong mech plech kert ? :P

Jom nhom ja peak pi kal Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  56213 tam jam doch Ani neak ja peak nhom te... mor kom kech tov nah chhab sorng pleam mor... kom oy tea toin (Oh plech, kompong ta tea heuy lolzz) :D
Mad ja pea luy ke ot song hey nov jam tha ke ja peak khlun tet tich vai jet roy a lov neng Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  Bash

http://www.khmercity.net/profile/Ani

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

KounDomreY wrote:
khemandy wrote:
KounDomreY wrote:
khemandy wrote:
KounDomreY wrote:Miss you too bad ta jroukkkkk :P khan joub knea 48 hours heuy neak seuch

Err, yeay jeung tov leng KG-Som ort??

hehe ot ban tov te poukmak!

Zut ort ban tov SHV yeung tov Preah Vihea vinh lolzzz

hahaha jam peak neng yu heuy :P mech jam bach Zut ? reung nis jea reung somngat men te?

DAK Zut DERMBEY TEAK TEANH KA JAB AROM NING NAH seuch

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
khemandy wrote:
Ani Chnass wrote:ot plech te~~~~~~~~~~~~~~~tous jea jong plech kor nov ter plech min ban prous ey nov ja peak luy ani ot torn song phong mech plech kert ? :P

Jom nhom ja peak pi kal Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  56213 tam jam doch Ani neak ja peak nhom te... mor kom kech tov nah chhab sorng pleam mor... kom oy tea toin (Oh plech, kompong ta tea heuy lolzz) :D
Mad ja pea luy ke ot song hey nov jam tha ke ja peak khlun tet tich vai jet roy a lov neng Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  Bash

YII, JOM PEAK LUY NHOM JBASS NAS ORT SORNG HEUY JANG BREU OMPEU HEUNG SA TEAT.... non MIN ARCH TOV RUOCH TE...

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
Ani Chnass wrote:
khemandy wrote:
Ani Chnass wrote:ot plech te~~~~~~~~~~~~~~~tous jea jong plech kor nov ter plech min ban prous ey nov ja peak luy ani ot torn song phong mech plech kert ? :P

Jom nhom ja peak pi kal Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  56213 tam jam doch Ani neak ja peak nhom te... mor kom kech tov nah chhab sorng pleam mor... kom oy tea toin (Oh plech, kompong ta tea heuy lolzz) :D
Mad ja pea luy ke ot song hey nov jam tha ke ja peak khlun tet tich vai jet roy a lov neng Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  Bash

YII, JOM PEAK LUY NHOM JBASS NAS ORT SORNG HEUY JANG BREU OMPEU HEUNG SA TEAT.... Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  07 MIN ARCH TOV RUOCH TE...
mech tha tov min ruch kron ter lerk dom bong vai ke jeng tver mean ey pi bak tov? Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

pibak trong tha vai ke khus... trov ke jab dak tos ning nah..

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:pibak trong tha vai ke khus... trov ke jab dak tos ning nah..
vai nak derl mean kom hos nus kir ot khos te Yo Yo... Ya Ya... Miss everybody here so much!!!  1

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum