Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 44939


Join the forum, it's quick and easy

Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!!

+5
KounKhmer
anida
sokhayun
Jettra
Kimpirun
9 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 4th March 2011, 6:46 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Yub Min Knhom Sobin khirnh Nek nieng del knhom chab aroam...Nek nieng nho nhirm kanh mork knhom...somdey Nek nieng sophep and pirouse oschar. Rooch mork knhom kor som anus nhat kanh dai nek nieng. Putho ouey!!! Dai nek nieng ton-nas... :pka:

Som teveda chouy sobin knhom klai tuv che kar Pit....

Pirun, pka1

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

yab!! kron tae yul sob kor sabai jet dae nor lolzz

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

ke nos nov khaet BATTAMBANG rir? lolz

http://tagged.com/sokhayun

Guest

Anonymous
Guest

ey jom, yol sob ey kor doch i mes. i yol sob tha mean pros mnak kan dai i surpris

anida

anida
New Active
New Active

seuch Pirun ery....kron ta yol sob kan daiy ke or...merng merng..jos ber ban kan daiy ke man..men kjol kor te hor.....

Som Tevada anit Pirun..kom ouy soben neng klary jea ka pit ey......Sa top Satop....... please

KounKhmer

KounKhmer
Senior Member
Senior Member

Putho ery..kron tea dream sos Ompherp pon neng hery,
jos tom-rom ban kan dai ke man tean..tich tich Kang Besdong tov lol

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Piprouse Tang Pitooch rohoud dol penh Veay, ot del yul sob Chom lek jerng tei... hello
Yeeze!!! Name nek nieng tver ouy knhom sroc terk mouth..

svai tram wrote:yab!! kron tae yul sob kor sabai jet dae nor lolzz

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Yeeze...Mit eng kor pu-kae teay mess...??? Brohel tlop tver kru teay piderm, huh!!?? sra
sokhayun wrote:ke nos nov khaet BATTAMBANG rir? lolz

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ter mit ban teng kluon tver che sey tei...??? Kor pontae dai sey del knhom ban kan nus was so smooth nah... :yeah:
hydrophilistic wrote:ey jom, yol sob ey kor doch i mes. i yol sob tha mean pros mnak kan dai i surpris

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ber ban kan dai sey sey mein...Knhom chbas che bas cherng min dul tiet, piprouse knhom del ban kan dai sey sey kromum nah mouy nek sos louy... besdoung

anida wrote: seuch Pirun ery....kron ta yol sob kan daiy ke or...merng merng..jos ber ban kan daiy ke man..men kjol kor te hor.....

Som Tevada anit Pirun..kom ouy soben neng klary jea ka pit ey......Sa top Satop....... please

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Mae ouey knhom chbas che dach kyol slap ot derng kluon tei...Piprouse Dai nek nieng ton plon and tro chek tver ouy knhom nho os sach morng!!! love

KounKhmer wrote:Putho ery..kron tea dream sos Ompherp pon neng hery,
jos tom-rom ban kan dai ke man tean..tich tich Kang Besdong tov lol

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

Eyas! Ti bophot u rok kheunh heuy, jol roum ob or phong na b

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....

http://www.khmercity.net/profile/Ani

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

pirun your dai ton mor tver ey kirt.....ror es knong oy tik kor min kirt...seuch seuch seuch seuch

Kimpirun wrote:Yub Min Knhom Sobin khirnh Nek nieng del knhom chab aroam...Nek nieng nho nhirm kanh mork knhom...somdey Nek nieng sophep and pirouse oschar. Rooch mork knhom kor som anus nhat kanh dai nek nieng. Putho ouey!!! Dai nek nieng ton-nas... :pka:

Som teveda chouy sobin knhom klai tuv che kar Pit....

Pirun, pka1

https://www.dailymotion.com/7wonder

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Krontae knong kar soben robos I ter!!! Peil na I wake up...Kar soben nus kor klai tuv che phsaeng os tuv huey. I besdong kert Turk Thom nasssssssss!!!! Chouy Phorn.. besdoung

KounDomreY wrote:Eyas! Ti bophot u rok kheunh heuy, jol roum ob or phong na b

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Srolanh key Klanh peik ban I sromai dol kor morng...Ter Ott derng kei sromai I ott!!?? ruer Mouy kei nerk I dae....I ott derng tes kei mouy na phorn, tver meck I tuv rouk kei khirnh ?? :study:

Ani Chnass wrote:mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Knorn I ott romos phorn...I ott ouy Nek nieng es knron tei...York dai ton mork dambai ouy Pirun nham nah...Pirun srolanh dai ton nass!!! :study:

KAP ANG wrote:pirun your dai ton mor tver ey kirt.....ror es knong oy tik kor min kirt...seuch seuch seuch seuch

Kimpirun wrote:Yub Min Knhom Sobin khirnh Nek nieng del knhom chab aroam...Nek nieng nho nhirm kanh mork knhom...somdey Nek nieng sophep and pirouse oschar. Rooch mork knhom kor som anus nhat kanh dai nek nieng. Putho ouey!!! Dai nek nieng ton-nas... :pka:

Som teveda chouy sobin knhom klai tuv che kar Pit....

Pirun, pka1

18Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 10th March 2011, 6:49 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Srolanh key Klanh peik ban I sromai dol kor morng...Ter Ott derng kei sromai I ott!!?? ruer Mouy kei nerk I dae....I ott derng tes kei mouy na phorn, tver meck I tuv rouk kei khirnh ?? :study:

Ani Chnass wrote:mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....
sro lanh khnea tov vinh tov mok rir kor sa lanh ter mnak erng te ? ber sa lanh doch khnea ke pa kort jea nirk dol hey Very Happy

http://www.khmercity.net/profile/Ani

19Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 13th March 2011, 5:56 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ani chouy Pirun Phorn!!!! Piprouse I srolanh kei nuv knong soben....tam karpit I ot derng nek nieng che monus yarng nah tei...huey nek nieng kor ot skol Pirun dae....

Nis che kar sro mai robos pirun ter!!!! Ther meck ber I srolanh sey sey peik...I lop oss huey....... :pka:


Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Srolanh key Klanh peik ban I sromai dol kor morng...Ter Ott derng kei sromai I ott!!?? ruer Mouy kei nerk I dae....I ott derng tes kei mouy na phorn, tver meck I tuv rouk kei khirnh ?? :study:

Ani Chnass wrote:mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....
sro lanh khnea tov vinh tov mok rir kor sa lanh ter mnak erng te ? ber sa lanh doch khnea ke pa kort jea nirk dol hey Very Happy

20Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 14th March 2011, 8:46 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Ani chouy Pirun Phorn!!!! Piprouse I srolanh kei nuv knong soben....tam karpit I ot derng nek nieng che monus yarng nah tei...huey nek nieng kor ot skol Pirun dae....

Nis che kar sro mai robos pirun ter!!!! Ther meck ber I srolanh sey sey peik...I lop oss huey....... Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611


Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Srolanh key Klanh peik ban I sromai dol kor morng...Ter Ott derng kei sromai I ott!!?? ruer Mouy kei nerk I dae....I ott derng tes kei mouy na phorn, tver meck I tuv rouk kei khirnh ?? :study:

Ani Chnass wrote:mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....
sro lanh khnea tov vinh tov mok rir kor sa lanh ter mnak erng te ? ber sa lanh doch khnea ke pa kort jea nirk dol hey Very Happy
oyyyyyyyyy help ot ban te luntg snae ke khnong so ben jeng doch jea tun sai jong jab doung khae jeng lol!

http://www.khmercity.net/profile/Ani

21Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 16th March 2011, 5:45 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ani..., Pirun sorm Onvor tuv...Korm dach chet chol Pirun and Pasdiset nuv kar Onvor kor robos Pirun...Pi-Prouse Pirun maen kar chap aroam nuv soben nus nas...Touse bey soben nus klai tuv che kar ot klerm sar kor douy. Tae so ben nus maen ithispol and don-dom chet Pirun ouy maen Kar Rover Roveay che nick nahhhhh...

Ter Ani Yol yarng na dae...??? :pka:

Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Ani chouy Pirun Phorn!!!! Piprouse I srolanh kei nuv knong soben....tam karpit I ot derng nek nieng che monus yarng nah tei...huey nek nieng kor ot skol Pirun dae....

Nis che kar sro mai robos pirun ter!!!! Ther meck ber I srolanh sey sey peik...I lop oss huey....... Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611


Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Srolanh key Klanh peik ban I sromai dol kor morng...Ter Ott derng kei sromai I ott!!?? ruer Mouy kei nerk I dae....I ott derng tes kei mouy na phorn, tver meck I tuv rouk kei khirnh ?? :study:

Ani Chnass wrote:mok pi pel thngai sro mai pek hey merl tov terb keng yul sop see berb nis Very Happy ber jong oy so ben klai jea ka pit torl ter der rok terb joub....
sro lanh khnea tov vinh tov mok rir kor sa lanh ter mnak erng te ? ber sa lanh doch khnea ke pa kort jea nirk dol hey Very Happy
oyyyyyyyyy help ot ban te luntg snae ke khnong so ben jeng doch jea tun sai jong jab doung khae jeng lol!

22Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 18th March 2011, 6:25 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na

http://www.khmercity.net/profile/Ani

23Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 18th March 2011, 4:48 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ani houey...Pirun dooch che oss songkherm taeng srong houey........Soben nis tver ouy I lop os houey, pi-prouse I ot derng sey nuss che nonar dae...krontae I ban khernh knong soben po-nerng aeng....

Pirun chong som sure Ani mouy huh!!!??? Tae Ani kom onh chet I nah...ber som nure Pirun kuar pum kuar nuss , kantey apeay tus ouy Pirun. Ter Ani anunhat ouy Pirun tei???
Ber Anunhat ouy Pirun...Pirun nerng suar ani...Ok!!! :pka:

Ani Chnass wrote:awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na

24Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 19th March 2011, 9:26 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Ani houey...Pirun dooch che oss songkherm taeng srong houey........Soben nis tver ouy I lop os houey, pi-prouse I ot derng sey nuss che nonar dae...krontae I ban khernh knong soben po-nerng aeng....

Pirun chong som sure Ani mouy huh!!!??? Tae Ani kom onh chet I nah...ber som nure Pirun kuar pum kuar nuss , kantey apeay tus ouy Pirun. Ter Ani anunhat ouy Pirun tei???
Ber Anunhat ouy Pirun...Pirun nerng suar ani...Ok!!! Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611

Ani Chnass wrote:awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na
jong sour pi ey ke tov? yeay jeng doch phey khlun dol hey klach som nour nus pi bak chleuy lolzzzzz
jong sour a vey sour mok jos jas ber ani chleuy ban ani neng chleuy Very Happy kom prab tha jong sour reung ani phet srey or bross na? lolzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

25Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 20th March 2011, 12:21 am

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ter het avey Ani che Pross...Kor pon-tae York Chmous sey and Avator sey Display tuv vinh..........????? Ani Maen Aroam Yarng mech jerng??? :study:

Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Ani houey...Pirun dooch che oss songkherm taeng srong houey........Soben nis tver ouy I lop os houey, pi-prouse I ot derng sey nuss che nonar dae...krontae I ban khernh knong soben po-nerng aeng....

Pirun chong som sure Ani mouy huh!!!??? Tae Ani kom onh chet I nah...ber som nure Pirun kuar pum kuar nuss , kantey apeay tus ouy Pirun. Ter Ani anunhat ouy Pirun tei???
Ber Anunhat ouy Pirun...Pirun nerng suar ani...Ok!!! Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611

Ani Chnass wrote:awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na
jong sour pi ey ke tov? yeay jeng doch phey khlun dol hey klach som nour nus pi bak chleuy lolzzzzz
jong sour a vey sour mok jos jas ber ani chleuy ban ani neng chleuy Very Happy kom prab tha jong sour reung ani phet srey or bross na? lolzzzzzz

26Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 20th March 2011, 10:45 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Ter het avey Ani che Pross...Kor pon-tae York Chmous sey and Avator sey Display tuv vinh..........????? Ani Maen Aroam Yarng mech jerng??? :study:

Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Ani houey...Pirun dooch che oss songkherm taeng srong houey........Soben nis tver ouy I lop os houey, pi-prouse I ot derng sey nuss che nonar dae...krontae I ban khernh knong soben po-nerng aeng....

Pirun chong som sure Ani mouy huh!!!??? Tae Ani kom onh chet I nah...ber som nure Pirun kuar pum kuar nuss , kantey apeay tus ouy Pirun. Ter Ani anunhat ouy Pirun tei???
Ber Anunhat ouy Pirun...Pirun nerng suar ani...Ok!!! Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611

Ani Chnass wrote:awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na
jong sour pi ey ke tov? yeay jeng doch phey khlun dol hey klach som nour nus pi bak chleuy lolzzzzz
jong sour a vey sour mok jos jas ber ani chleuy ban ani neng chleuy Very Happy kom prab tha jong sour reung ani phet srey or bross na? lolzzzzzz
lolzzzzzzz ani jea srey neng na kron ter dak tha bross leng tov na yissssss kron ter pon neng kor ot deng der Wink

http://www.khmercity.net/profile/Ani

27Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 22nd March 2011, 5:23 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ber Ani chbas che sey mein...Pirun som snaeh Ani ban tei???? :pka: Pirun chuon pkar tuv Ani Oun nah...

Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Ter het avey Ani che Pross...Kor pon-tae York Chmous sey and Avator sey Display tuv vinh..........????? Ani Maen Aroam Yarng mech jerng??? :study:

Ani Chnass wrote:
Kimpirun wrote:Ani houey...Pirun dooch che oss songkherm taeng srong houey........Soben nis tver ouy I lop os houey, pi-prouse I ot derng sey nuss che nonar dae...krontae I ban khernh knong soben po-nerng aeng....

Pirun chong som sure Ani mouy huh!!!??? Tae Ani kom onh chet I nah...ber som nure Pirun kuar pum kuar nuss , kantey apeay tus ouy Pirun. Ter Ani anunhat ouy Pirun tei???
Ber Anunhat ouy Pirun...Pirun nerng suar ani...Ok!!! Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 184611

Ani Chnass wrote:awwwww hey tov oy ani tver mech tov....hey jos nea ry nus mean trung treay yang mech tov? ber ani ot deng phong deng tov rok na te doch reav ma jul khnong bat sa mut jeng na
jong sour pi ey ke tov? yeay jeng doch phey khlun dol hey klach som nour nus pi bak chleuy lolzzzzz
jong sour a vey sour mok jos jas ber ani chleuy ban ani neng chleuy Very Happy kom prab tha jong sour reung ani phet srey or bross na? lolzzzzzz
lolzzzzzzz ani jea srey neng na kron ter dak tha bross leng tov na yissssss kron ter pon neng kor ot deng der Wink

28Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 23rd March 2011, 1:18 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

lolzzzzzzz jong som kor som tov nak na tha ey ter ber reung tha oy rir ot nus ot deng he Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 541875 orkun som rab pka na jas Very Happy

http://www.khmercity.net/profile/Ani

29Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 23rd March 2011, 4:25 pm

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Yeeze!!! Ani Oun aeng Poukaer doss srai som nua nas...Brohel che Pros klaeng klai che sey tei derng!!!??? Mirl Ani oun Aeng nuh...Tver manhec manhoc lar-or nas tiet phorn...

Pirun chbas che souy os huey .............. dead dead dead dead dead

Ani Chnass wrote:lolzzzzzzz jong som kor som tov nak na tha ey ter ber reung tha oy rir ot nus ot deng he Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 541875 orkun som rab pka na jas Very Happy

30Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Empty Re: Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 24th March 2011, 12:39 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Yeeze!!! Ani Oun aeng Poukaer doss srai som nua nas...Brohel che Pros klaeng klai che sey tei derng!!!??? Mirl Ani oun Aeng nuh...Tver manhec manhoc lar-or nas tiet phorn...

Pirun chbas che souy os huey .............. Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Dead Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Dead Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Dead Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Dead Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Dead

Ani Chnass wrote:lolzzzzzzz jong som kor som tov nak na tha ey ter ber reung tha oy rir ot nus ot deng he Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 541875 orkun som rab pka na jas Very Happy
Mad hean tha ke klerng klai phong mech min merl pic ke tov jea srey rir bross? berb min jong rous te merl tov ban hean tha oy ani neng Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! 538897 Putho Ouey Sobin knhom La-or Nah!!!!!! Benfache

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum