HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 44939


Join the forum, it's quick and easy

HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

HAPPY KHMER NEW'S YEAR

+8
KAP ANG
taing
MjasSnaehSomnop
ReaLKhmeR
koma
NiSaiySnaeh
sweet_lovely
Ravy Patrick
12 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

31HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 12:57 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:haha rok songsa ey te lok yeay sophiriya euy...... jass heuy kirt tov wat tov va heuy
seuch
YIs Real nis, kal pi kyom nov khmerng kyom tov
wat tov va houy elov nis rok songsa 1 doung. hehehe Ter real mean skol
ta ta ena 1 te. Rok ouy Yeay sophiriya 1 na.

ReaLKhmeR wrote:haha
rok songsa ey te lok yeay sophiriya euy...... jass heuy kirt tov wat
tov va heuy seuch
YIs Real nis, kal pi kyom nov khmerng kyom tov wat tov va houy elov nis
rok songsa 1 doung. hehehe Ter real mean skol ta ta ena 1 te. Rok ouy
Yeay sophiriya 1 na.

32HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:02 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:jole chhnam mor ptas kyom drink ouy sroveng tov Ravy euy.....
jam me jenh sombot yunhos ouy OK

:surpris: :surpris: :surpris: :surpris: Men rir tich kyom som rartch tha tov bea jea klatch kyom vin. dead dead dead dead dead dead Saby jet nas ban real ticn som bot yon hos ouy. jos ber kyom tov mean pok mak kyom 1 nak tov dea Real tha ey del because Real jong ouy kyom tov ouy Sroveng houy kyom ot jes nham sra tol te ouy pok mak kyom 1 nak tov Nham sra jom nos kyom. ok....Yol prom te :pnek: Real.

33HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:08 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

[quote="sophiriya"]
ReaLKhmeR wrote:jole chhnam mor ptas kyom drink ouy sroveng tov Ravy euy.....
jam me jenh sombot yunhos ouy OK[/qu

:surpris: :surpris: :surpris: :surpris: Men rir tich kyom som rartch tha tov bea jea klatch kyom vin. dead dead dead dead dead dead Saby jet nas ban real ticn som bot yon hos ouy. jos ber kyom tov mean pok mak kyom 1 nak tov dea Real tha ey del because Real jong ouy kyom tov ouy Sroveng houy kyom ot jes nham sra tol te ouy pok mak kyom 1 nak tov Nham sra jom nos kyom. ok....Yol prom te :pnek: Real.


HAHA man ey sophiriya kyom nis ta ta jass tomne ter..... lolzz

mor drink ouy sroveng tang oss knea hav mor jos
kyom svakom jear nich na......

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

34HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:18 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

[quote="ReaLKhmeR"]
sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:jole chhnam mor ptas kyom drink ouy sroveng tov Ravy euy.....
jam me jenh sombot yunhos ouy OK[/qu

:surpris: :surpris: :surpris: :surpris: Men rir tich kyom som rartch tha tov bea jea klatch kyom vin. dead dead dead dead dead dead Saby jet nas ban real ticn som bot yon hos ouy. jos ber kyom tov mean pok mak kyom 1 nak tov dea Real tha ey del because Real jong ouy kyom tov ouy Sroveng houy kyom ot jes nham sra tol te ouy pok mak kyom 1 nak tov Nham sra jom nos kyom. ok....Yol prom te :pnek: Real.


HAHA man ey sophiriya kyom nis ta ta jass tomne ter..... lolzz

mor drink ouy sroveng tang oss knea hav mor jos
kyom svakom jear nich na......

Lolzzzzzzz Ta jas, seuch seuch
Ta nov tom ne Men rir? Kom kohok kyom na Kyom klatch nas klatch pel kyom hos tov dol srab te..............
Ok ejung jum joub knea pel New Year na Real biyear biyear biyear I can't wait for New Year.

35HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:27 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

[quote="sophiriya"]
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:jole chhnam mor ptas kyom drink ouy sroveng tov Ravy euy.....
jam me jenh sombot yunhos ouy OK[/qu

:surpris: :surpris: :surpris: :surpris: Men rir tich kyom som rartch tha tov bea jea klatch kyom vin. dead dead dead dead dead dead Saby jet nas ban real ticn som bot yon hos ouy. jos ber kyom tov mean pok mak kyom 1 nak tov dea Real tha ey del because Real jong ouy kyom tov ouy Sroveng houy kyom ot jes nham sra tol te ouy pok mak kyom 1 nak tov Nham sra jom nos kyom. ok....Yol prom te :pnek: Real.


HAHA man ey sophiriya kyom nis ta ta jass tomne ter..... lolzz

mor drink ouy sroveng tang oss knea hav mor jos
kyom svakom jear nich na......

Lolzzzzzzz Ta jas, seuch seuch
Ta nov tom ne Men rir? Kom kohok kyom na Kyom klatch nas klatch pel kyom hos tov dol srab te..............
Ok ejung jum joub knea pel New Year na Real biyear biyear biyear I can't wait for New Year.

OK kyom nov jam...... yes ta jas nis tomne te na......

ptas kyom sroul rok te mouy na man gate ptas neng heuy na lok yeay........

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

36HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:33 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....

37HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:40 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....

No nov konlaeng kyom nov
man tae ptas kyom mouy te dael man gate nous neng na

lok ta niyeay maen na lok yeay............

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

38HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:45 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....

No nov konlaeng kyom nov
man tae ptas kyom mouy te dael man gate nous neng na

lok ta niyeay maen na lok yeay............

Ok Lok ta pteas na del mean gate kir pteas nos jos lek pon man tov, in case I get lost lolzzzzzzzzz ejung jum joub knea pel New Year na. See u then.......

39HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:46 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

40HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:48 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

41HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:49 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....

No nov konlaeng kyom nov
man tae ptas kyom mouy te dael man gate nous neng na

lok ta niyeay maen na lok yeay............

Ok Lok ta pteas na del mean gate kir pteas nos jos lek pon man tov, in case I get lost lolzzzzzzzzz ejung jum joub knea pel New Year na. See u then.......

baht joub knea ptas kyom.....

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

42HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:54 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch Real U make my day Happier today seuch seuch Kyom top os som nerch seuch min ban, Min jas te jah jas jas jos ouy te ta Jet lo or and jes tnak tnom Lok yey sok jet trom.

43HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:58 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....
bong merl pteas na mean dak thong sra nov pi mok kir jea pteas realkhmer heuy lolz sra

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

44HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 1:59 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch Real U make my day Happier today seuch seuch Kyom top os som nerch seuch min ban, Min jas te jah jas jas jos ouy te ta Jet lo or and jes tnak tnom Lok yey sok jet trom.

haha ban kheunh lok yeay riya seuch jeng kyom man sachdey happy nas na
kyom dael ban tver ouy ke seuch sos man tae tver ouy ke yom neng kherng kyom

eylov ban lok yeay riya seuch kyom OR nas BAHT.....
june pka riya mouy tong. :pka:

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

45HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:01 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch Real U make my day Happier today seuch seuch Kyom top os som nerch seuch min ban, Min jas te jah jas jas jos ouy te ta Jet lo or and jes tnak tnom Lok yey sok jet trom.
:surpris: :surpris: :surpris: sot tae jes tnak tnorm ei na bong srey kyom
lol! lol! lol! lol!

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

46HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:05 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch Real U make my day Happier today seuch seuch Kyom top os som nerch seuch min ban, Min jas te jah jas jas jos ouy te ta Jet lo or and jes tnak tnom Lok yey sok jet trom.

haha ban kheunh lok yeay riya seuch jeng kyom man sachdey happy nas na
kyom dael ban tver ouy ke seuch sos man tae tver ouy ke yom neng kherng kyom

eylov ban lok yeay riya seuch kyom OR nas BAHT.....
june pka riya mouy tong. :pka:

Som orkun jea jreon for your lovely flower Jah Real sexy

47HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:07 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

@~*Dane*~@ wrote:
sophiriya wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

talk me tov kor ban dael ter........
lolz
rir kyom jas pek

seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch Real U make my day Happier today seuch seuch Kyom top os som nerch seuch min ban, Min jas te jah jas jas jos ouy te ta Jet lo or and jes tnak tnom Lok yey sok jet trom.
:surpris: :surpris: :surpris: sot tae jes tnak tnorm ei na bong srey kyom
lol! lol! lol! lol!

Jos bong kom pong te kotch jet phong paoun eng ding te tol te niyey pek paem la hem tich terb rok ta jas ban ding te paoun som luntch robos bong.

48HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:10 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

@~*Dane*~@ wrote:
sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....
bong merl pteas na mean dak thong sra nov pi mok kir jea pteas realkhmer heuy lolz sra

:lol: :lol: paoun srey bong niyey trov nas bong som kiss hi hi .

49HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:12 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

sophiriya wrote:

Jos bong kom pong te kotch jet phong paoun eng ding te tol te niyey pek paem la hem tich terb rok ta jas ban ding te paoun som luntch robos bong.
you know bong srey , paoun keunh bong seuch onjerng paoun happy nass kiss kiss kiss kiss

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

50HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:13 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

sophiriya wrote:
@~*Dane*~@ wrote:
sophiriya wrote:Lolzzzzzzzzzzz rit te yab, ptes na mean gate kir pteas ning jos pteas jreun mlung mlung del ptes ke nos mean gate deal ter..... brab nis brab min jong ouy tov leng moung.....
bong merl pteas na mean dak thong sra nov pi mok kir jea pteas realkhmer heuy lolz sra

:lol: :lol: paoun srey bong niyey trov nas bong som kiss hi hi .
hahaahhaahaha tae ber bong rorl ott keunh bong sraek dak mic tha : ter mean bong paoun na derng pteas realkhmer nov ti nas tei ? ahhaahahaha

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

51HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:15 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

@~*Dane*~@ wrote:
sophiriya wrote:

Jos bong kom pong te kotch jet phong paoun eng ding te tol te niyey pek paem la hem tich terb rok ta jas ban ding te paoun som luntch robos bong.
you know bong srey , paoun keunh bong seuch onjerng paoun happy nass kiss kiss kiss kiss


Men rir paoun elov bong fell better houy bong mean paoun srey 1 jes yol jet bong and jes pon yol bong, bong fell so cool and yes paoun srey jea paoun dor lor or robos bong main.

52HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:21 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

sophiriya wrote:
@~*Dane*~@ wrote:
sophiriya wrote:

Jos bong kom pong te kotch jet phong paoun eng ding te tol te niyey pek paem la hem tich terb rok ta jas ban ding te paoun som luntch robos bong.
you know bong srey , paoun keunh bong seuch onjerng paoun happy nass kiss kiss kiss kiss


Men rir paoun elov bong fell better houy bong mean paoun srey 1 jes yol jet bong and jes pon yol bong, bong fell so cool and yes paoun srey jea paoun dor lor or robos bong main.
oy mork sorser mok kei aeng ean nass bong niss , vor vor mean neak kei tha paoun joo teat lolz .

kyom jang keunh bong srey seuch leng sabaiy min jang keunh bong Mad Sad tei because i love you bong .

paoun tov keng heuy
take care bong somlanh
muahhh kiss
love you bong
bye

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

53HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:21 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

lolz pi nak nis louy boss ke

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

54HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:22 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

ReaLKhmeR wrote:lolz pi nak nis louy boss ke
jess ei dae jrouk herm nov sngeam trov lov neng

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

55HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:23 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

jruk na jess non sngeam nous lolzzzzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

56HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:25 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

jrouk pel vea herm vea der lerng rouch onjerng vea nov sngeam hahahahaa

ok tov keng heuy
bye real

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

57HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 2:49 am

khmerkondal

khmerkondal
Movie Poster
Movie Poster

sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

soursdey bong srey mok pi pel velea vea khos knea ban jes tae mouy chanh muoy chol cheung na douch jea thlok akhorn cheung .. yeeeeess yap tamong heuy ter ning so boring.

58HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 3:02 am

Ravy Patrick

Ravy Patrick
LK VIP
LK VIP

sophiriya wrote:
prettyravy wrote:
sophiriya wrote:
prettyravy wrote:HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 00020244 HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 0002028D nak tong oss knear nov lk nis chear ti snaeha,
Khmer New's Year is coming soon.

HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Glitterfy215224T931D33
ter nak tong oss knear mean komrong tov na , rur kor tvea aviy del?
kyom som joun por knong orkass khmer new's year nis som ouy nak tong oss knear mean sakdea sok sabaj, mean sokapheablaor bovor, chear pisass bur nak min torn sveang rok kor ban som ouy ban chab chab !
HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 682609 biyear biyear biyear
bier bier bier bier bier bier bier bier
HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 000201C1
HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 000201BB
HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Glitterfy220409T531D30

Sousdey paoun Ravy,
Knong orkas bon jol chnam khmer nis bong meaen kom roung jong der rok song sa bon der 1 ning ke..ding rok ban rir min ban te.
Hehheeh just kiding te na paoun srey, bong maen kom rong tov na krov pi tve ma hop tov wat and jun gift to parent te. Wat about paoun ter jong tov tina del? knong bon New year 2008 bong som jun por ouy paoun kan te mean som ros sros sa art na sok ka pheap lor or broser chnes os avey avey krop yang.....


orkun bong srey del ban joun por dor broun. piross nas kyom chol chit.
kyom kor som joun por bong ouy mean sokapeab lor bovor pong del neang chab rok ban songsa mouy neang ke. chnam thaei chit thaei, songsa kor thaei del.
bong dol chol ouy oss ar chnam chass neang na bong.
knong pel chnam thaei nis kyom mean komrong tov lang nov long beach city, CA. alot of khmer live there.
ke mean ka donghel kboun teart pong.
sabaj nas bong. kyom ott del tov pong. kyom chong tov ouy deang neang ke.
bong tov chear mouy kyom del tov.
let go togother ! dane2 dane2 dane2 dane2
hi hi hi hi
sexy sexy sexy sexy

Ravy, bong kor min del tov leng Long Beach dea ber bong tov jum bong rok songsa bonder ban 1 sen terb bong tov. Hehheehehehehheheeheheheheh

Ravy u live in Long Beach right? dead dead dead deaddeaddead



ott te bong. kyom nov far pi long beach.
kyom always go to LA every weekend.
I go to long beach to buy foods.
for new years I never go coz i don't like traffic.

59HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 3:04 am

Ravy Patrick

Ravy Patrick
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:jole chhnam mor ptas kyom drink ouy sroveng tov Ravy euy.....
jam me jenh sombot yunhos ouy OK


ok, ouy te papa jenh sombot yunhos ouy kyom tov pleum.
song saie te kohok neang na.
oh, kyom chong tov lang canada pong pipross nov chit usa del.

60HAPPY KHMER NEW'S YEAR - Page 2 Empty Re: HAPPY KHMER NEW'S YEAR 1st April 2008, 8:25 pm

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

khmerkondal wrote:
sophiriya wrote:Jos today Monos mo nea tov na os houy nor ey kor Quiet mlesssss, Paoun Dane kor min nov Paoun Dane come on talk jea mouy bong I am so Obsok.

soursdey bong srey mok pi pel velea vea khos knea ban jes tae mouy chanh muoy chol cheung na douch jea thlok akhorn cheung .. yeeeeess yap tamong heuy ter ning so boring.

KK trov houy 1 phean daiy mnak, ejung houy pi bak rok pel vealea ouy nat joub knea ban nas.

ter KK nov ena del eheh Khern KK nov LK nis uuuuuuu houy te min del ban sor KK nov ena sos. Oh, ter KK tov na ban jea kyom min del ban khern nov LK sos ejung houy.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum