Happy Birthday Smeykao 44939


Join the forum, it's quick and easy

Happy Birthday Smeykao 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Happy Birthday Smeykao

+7
~Khemarak~
khmerkondal
Ravy Patrick
sweet_lovely
Chompey
KAP ANG
MjasSnaehSomnop
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Happy Birthday Smeykao Empty Happy Birthday Smeykao 19th February 2009, 5:53 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster


Happy Birthday Smeykao Oocb9

Lk soum joun por dol paoun srey mean sok pheap la'or , sok sabaiy krorb pel rean ban poukae prathna avey ban douch bomnang
Happy Birthday Smeykao Animation1et2

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

2Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 19th February 2009, 6:01 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

Happy Birthday Smeykao 127844wmex8egjfa

Niss jea kadou robos bong joun dol paoun srey , kadou neng kir magic smey jang ban ei bit pnek psorng kir neng tor tourl ban robos noss nov kharng knong heuy love

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

3Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 19th February 2009, 6:05 pm

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

yeeeeeeeh..smey 32 heuy.. :pka: lol!

smey ban kado ey oy kyom ning?

https://www.dailymotion.com/7wonder

4Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 19th February 2009, 7:42 pm

Guest

Anonymous
Guest

bd to smey. kyom ort torm mean kadou joon te smey. jam pel joup, jam kiss and hi mouy tov took jea ka srech. terb

5Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 1:52 am

Chompey

Chompey
LK VIP
LK VIP

ani1 Junpor smeykoav nov knong thgnai khoub komnert, Som oay mean sokpheap la'or, jub tei sech kdey sok sopheak mongkol nov knong krour sa,hery jea pises som oay smeykoav tortul ban jok jey nov knong chhak jivit. besdoung HAPPY BIRTHDAY TO YOU! besdoung
Linda pka1

http://bradlinda.hi5.com

6Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 2:12 am

sweet_lovely

sweet_lovely
Administrator
Administrator

love rik reay tgin bun kom nert na koun smey somlanh,mak som jun por koun som ouy mean sok pheap la'or somnang la'or reang pu kae ning prathna avey som ouy som rach douch kdey bom norng na terb orb :pka: love

Happy Birthday Smeykao HappybirthdayHappy Birthday Smeykao Birthdaay02

http://sweetlovely.hi5.com

7Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 2:22 am

Ravy Patrick

Ravy Patrick
LK VIP
LK VIP

ani1 HAPPY BIRTHDAY SMEYKAO,
MAY ALL YOUR WISH COME TRUE. ani2
pka15 SOM OUY SOMROSS NOV SA ART , SROSS DOCH CHEAR PKA KRO OHM NIS ARCHEANG.......... bier

8Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 6:26 pm

khmerkondal

khmerkondal
Movie Poster
Movie Poster

9Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 8:43 pm

Guest

Anonymous
Guest

prettyravy wrote:ani1 HAPPY BIRTHDAY SMEYKAO,
MAY ALL YOUR WISH COME TRUE. ani2
pka15 SOM OUY SOMROSS NOV SA ART , SROSS DOCH CHEAR PKA KRO OHM NIS ARCHEANG.......... bier
ravy joon pour ouy smey nov tea sa'art...kyom joon pour ouy smey kan tea sa'art jeang mon lol! seuch

10Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 10:32 pm

Ravy Patrick

Ravy Patrick
LK VIP
LK VIP

hydrophilistic wrote:
prettyravy wrote:ani1 HAPPY BIRTHDAY SMEYKAO,
MAY ALL YOUR WISH COME TRUE. ani2
pka15 SOM OUY SOMROSS NOV SA ART , SROSS DOCH CHEAR PKA KRO OHM NIS ARCHEANG.......... bier
ravy joon pour ouy smey nov tea sa'art...kyom joon pour ouy smey kan tea sa'art jeang mon lol! seuch


lolzzzzzzzzzzzzzzzzz hydrovphilistic :D
kan te sa art doch chear ott lor te pipross kan te sa art ban naei tha tov ke somposs . chom naek ae nov te sa art ban naei na natural. love love love love love love love love
doch hydro.... cheang bur sra sra drink chrean pak kir ka te jrouyyyyyyyyyyy ........ seuch seuch

11Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 20th February 2009, 11:23 pm

~Khemarak~

~Khemarak~
LK Member
LK Member

Happy Birthday , wish you luck !

12Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 1:48 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

WOW HAPPY BIRTHDAY SMEYKAO......... OUY JAB MAN KOUN JAO BRER LOLZZZZZZZZZZZZ
HAHHA

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

13Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 3:13 am

smeykao

smeykao
LK VIP
LK VIP

ngob ......... puthou eryyyyyyy kyom ott mean deung sa ey ma tej hahahaaaaaaaa ...... kom tae bong dane dak link eoy merl, kom ey kmean deung te .........

r-kun nek tang aos knear del barn jol roum neng joun por knong tngey birthday kyom ...... oyyy kom brokan kyom ey, kyom ott barn chlery torb vinh, min man kyom rude te, kir mork pi kyom min deung music

r-kun bong dane, del barn tver eoy kyom na terb

14Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 3:14 am

smeykao

smeykao
LK VIP
LK VIP

KAP ANG wrote:yeeeeeeeh..smey 32 heuy.. :pka: lol!

smey ban kado ey oy kyom ning?

birthday kyom, mork som kado pi kyom vinh, yab morng kap

15Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 12:50 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

smeykao wrote:ngob ......... puthou eryyyyyyy kyom ott mean deung sa ey ma tej hahahaaaaaaaa ...... kom tae bong dane dak link eoy merl, kom ey kmean deung te .........

r-kun nek tang aos knear del barn jol roum neng joun por knong tngey birthday kyom ...... oyyy kom brokan kyom ey, kyom ott barn chlery torb vinh, min man kyom rude te, kir mork pi kyom min deung music

r-kun bong dane, del barn tver eoy kyom na terb
lolzzzzzzzzz neak mork jol roulm birthday paoun kei norm knea angkuy jam smey leung ha mort lolzzzzzzz

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

16Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 1:03 pm

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

Happy birthday to you. som ouy mean sekkdei sok.
sokapeap la or.
mean loy kak jruen.

17Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 11:33 pm

smeykao

smeykao
LK VIP
LK VIP

@~*Dane*~@ wrote:
smeykao wrote:ngob ......... puthou eryyyyyyy kyom ott mean deung sa ey ma tej hahahaaaaaaaa ...... kom tae bong dane dak link eoy merl, kom ey kmean deung te .........

r-kun nek tang aos knear del barn jol roum neng joun por knong tngey birthday kyom ...... oyyy kom brokan kyom ey, kyom ott barn chlery torb vinh, min man kyom rude te, kir mork pi kyom min deung music

r-kun bong dane, del barn tver eoy kyom na terb
lolzzzzzzzzz neak mork jol roulm birthday paoun kei norm knea angkuy jam smey leung ha mort lolzzzzzzz

lol! lol! lol! jos nek na tov deung, forum del paoun jol mean tae general chat, and entertainment te, krav pi neng min sov jol phorng, hery ah forum annoucement neng, kir ott del jol sos ........ jeung hery barn min deung kjol ey lol!

18Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 24th February 2009, 11:48 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

smeykao wrote:
@~*Dane*~@ wrote:
smeykao wrote:ngob ......... puthou eryyyyyyy kyom ott mean deung sa ey ma tej hahahaaaaaaaa ...... kom tae bong dane dak link eoy merl, kom ey kmean deung te .........

r-kun nek tang aos knear del barn jol roum neng joun por knong tngey birthday kyom ...... oyyy kom brokan kyom ey, kyom ott barn chlery torb vinh, min man kyom rude te, kir mork pi kyom min deung music

r-kun bong dane, del barn tver eoy kyom na terb
lolzzzzzzzzz neak mork jol roulm birthday paoun kei norm knea angkuy jam smey leung ha mort lolzzzzzzz

lol! lol! lol! jos nek na tov deung, forum del paoun jol mean tae general chat, and entertainment te, krav pi neng min sov jol phorng, hery ah forum annoucement neng, kir ott del jol sos ........ jeung hery barn min deung kjol ey lol!
lolz ah neng ban tha yap , lerk kroy pel birthday nakna pel bong tver heuy torl dak plak oy thomnov forum heuy merl tov ban sroul derng lolzzzzz

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

19Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 25th February 2009, 3:39 am

smeykao

smeykao
LK VIP
LK VIP

@~*Dane*~@ wrote:
lolz ah neng ban tha yap , lerk kroy pel birthday nakna pel bong tver heuy torl dak plak oy thomnov forum heuy merl tov ban sroul derng lolzzzzz

neng hery bong, tver jeung barn trim trov lol! lol! lol! lol!

20Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 26th February 2009, 2:28 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

paoun derng mech tei , tam pit tngaiy dael bong tver neng kir bong nirk jang dak onjerng heuy tae jet mouy nirk tha " yiii smey jol forum tomada trov ta keunh heuy " lolzzzzzzz onjerng kor ott dak tov

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

21Happy Birthday Smeykao Empty Re: Happy Birthday Smeykao 28th December 2012, 8:16 am

reasmay

reasmay
New Active
New Active

Happy Birthday Smeykao 686461 Happy Birthday Smeykao 686461

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum