Happy Birthday Komprea 44939


Join the forum, it's quick and easy

Happy Birthday Komprea 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Happy Birthday Komprea

+8
NySai
sweet_lovely
cyberspacekh
KounDomreY
NeakTheakCyclo
Netra
Chompey
MjasSnaehSomnop
12 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Happy Birthday Komprea Empty Happy Birthday Komprea 1st October 2009, 9:11 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

Happy Birthday Komprea 78634942
Happy Birthday Komprea Gateau10
Bong soum joun por oy paoun srey mean sokpheap la'or kom oy chhir tours jea khorm prerng tver homework min ban keng pourn ei kor doy .
Heuy neng soum oy ka rork si rers ait chay robos paoun kan tae kak korb leung dermbey oy chhab mean neng al mork leng bong : :P :P :P

pka02 pka02 pka02

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

2Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 1st October 2009, 9:22 pm

Chompey

Chompey
LK VIP
LK VIP

Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea 425601 Happy Birthday Komprea Party_ey
Happy Birthday Komprea 79710 Happy Birthday Komprea 79710
Som oy neak joub tai sech kdey sok,sok pheap la'or,mean sopheak mongkol knong krousa,brathna avey som oy som rech doch bomnorng!!! Happy Birthday Komprea Fleur2

http://bradlinda.hi5.com

3Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 1:23 am

Guest

Anonymous
Guest

Som joon por ouy chab mean (sroul pav kyom nham leas harl :P )

4Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 1:34 am

Netra

Netra
LK Member
LK Member

Joun por tgai khoub komnert Happy Birthday Komprea 711777
Som oy mean kdey sok ,sokapheap la or neng mien jok jey Happy Birthday Komprea Roses015

5Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 2:15 am

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea 109385 Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey



Som joun por
sok kapeap laor
rok c mean ban
brothnar avei ban som rach doch prathnar na

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

6Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 3:05 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

រីករាយថ្ងៃកំណើត​ Happy Birthday Komprea 711777

សូមជូនពរអោយមានសុខភាពល្អ សំរស់កាន់តែស្អាត និងមានសេចក្តីសុខក្នុងជីវិតរហូតតទៅ
Happy Birthday Komprea 79710

7Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 3:27 am

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

រីករាយថ្ងៃកំណើត សូមអោយស្អាតដូចខ្ញុំ ឆ្លាតដូចខ្ញុំ រូបរាងស្លីមដូចខ្ញុំ ហើយប្រាថ្នាអ្វីបានសំរេចដូចបំណង ជាពិសេសមានសុខភាពល្អ

Happy Birthday Komprea Bd10

http://www.4khmers.blogspot.com

8Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 4:16 am

sweet_lovely

sweet_lovely
Administrator
Administrator

Happy Birthday Komprea Amour rik reay tgain kom nert na somlanh komprea,som ouy somlanh mean sokpheap la'or somnang la'or nov knong jivit houy prathna avey som ouy somrech douch bom norng na Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea Amour
Happy Birthday Komprea 109385 Happy Birthday Komprea 711777

http://sweetlovely.hi5.com

9Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 4:16 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

cyberspacekh wrote:រីករាយថ្ងៃកំណើត សូមអោយស្អាតដូចខ្ញុំ ឆ្លាតដូចខ្ញុំ រូបរាងស្លីមដូចខ្ញុំ ហើយប្រាថ្នាអ្វីបានសំរេចដូចបំណង ជាពិសេសមានសុខភាពល្អ

Happy Birthday Komprea Bd10

Choun por ke heuy chleat out kloun teat Happy Birthday Komprea Bash yab mern chma ong sangvet nis

10Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 4:19 am

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:
Choun por ke heuy chleat out kloun teat Happy Birthday Komprea Bash yab mern chma ong sangvet nis

ah neng ke hao pronh mouy banh batt sat pi , ott jlart mane jeng ban ta tha neng na.
Happy Birthday Komprea 07

http://www.4khmers.blogspot.com

11Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 4:43 am

NySai

avatar
Administrator
Administrator

Happy Birthday Komprea 425601 Happy Birthday Komprea Potfleur Happy Birthday Komprea 711777 Happy Birthday Komprea Potfleur Happy Birthday Komprea 425601
Paoun jun por bong ouy mean Sokpheap la or Somnarng la or
neng som ouy bong rers et jai ban jreun jreun haha,,,

12Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 7:23 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

Happy Birthday Komprea 711777

som joon por ouy sokhapheap la or
sok kai sabai jet
neng mean sopheak mongkol knong jet kor doch jivit bart

13Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 9:26 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

cyberspacekh wrote:រីករាយថ្ងៃកំណើត សូមអោយស្អាតដូចខ្ញុំ ឆ្លាតដូចខ្ញុំ រូបរាងស្លីមដូចខ្ញុំ ហើយប្រាថ្នាអ្វីបានសំរេចដូចបំណង ជាពិសេសមានសុខភាពល្អ
seuch seuch

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

14Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 9:34 am

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

PheaKdeySnaeh wrote:
cyberspacekh wrote:រីករាយថ្ងៃកំណើត សូមអោយស្អាតដូចខ្ញុំ ឆ្លាតដូចខ្ញុំ រូបរាងស្លីមដូចខ្ញុំ ហើយប្រាថ្នាអ្វីបានសំរេចដូចបំណង ជាពិសេសមានសុខភាពល្អ
Happy Birthday Komprea 35 Happy Birthday Komprea 35

gnob kroun ta bong dane sauch lerng rong keu laptop kyum nov office. pa erl oss neak tveu ka jea mouy knea.

Happy Birthday Komprea 484235 Happy Birthday Komprea Lol

http://www.4khmers.blogspot.com

15Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 9:38 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

Bong Dane seuch ning chma ong pukae out neng na

16Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 9:42 am

cyberspacekh

cyberspacekh
LK VIP
LK VIP

kannitha.k wrote:Bong Dane seuch ning chma ong pukae out neng na

mean ban ann komlap "kompoul sdach utt" robos chma ong heuy nov, tveu ott deng.
yab mane morng. neak ann sak merl ban deng utt pon na, pon neng nov steu nas.

Happy Birthday Komprea 07 https://lovekhmer.forumactif.com/poetry-and-short-story-f7/poem-kompul-sdech-utt-ooo-t9181.htm

http://www.4khmers.blogspot.com

17Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 2nd October 2009, 2:56 pm

XtesanX

XtesanX
LK VIP
LK VIP

Chom chom mech ban jear kyoùm ot dirng tha thngaiy nis jear thngaiy koub komnert robos bong Komprea enjeng bong DANE ????????? lolzzzzzzzzz

Hehehehehh rey reaiy thngaiy koub komnert na bong Komprea . .......

solm joun por oy bong mean serch kdey sok ning somrach nov bomnong bratha taing ponman man deal min toin ban somrach na bong Komprea :D

https://www.facebook.com/profile.php?ref=name&id=10000055

18Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 5:53 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Awww...sathub sathub....orkun bong thum thum nah bong somlanh...dael barn nov nirk khernh birthday kyom.... Happy Birthday Komprea 2869 Happy Birthday Komprea 2869 oyyy...num nus merl tov douch jea chnganh nas...tver mech nham barn nor??? Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

PheaKdeySnaeh wrote:


Bong soum joun por oy paoun srey mean sokpheap la'or kom oy chhir tours jea khorm prerng tver homework min ban keng pourn ei kor doy .
Heuy neng soum oy ka rork si rers ait chay robos paoun kan tae kak korb leung dermbey oy chhab mean neng al mork leng bong : Happy Birthday Komprea Icon_razz Happy Birthday Komprea Icon_razz Happy Birthday Komprea Icon_razz

Happy Birthday Komprea Pka2 Happy Birthday Komprea Pka2 Happy Birthday Komprea Pka2

19Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:01 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Soum orkun nas Chompey...dael barn joul mok oy por kyom knong thngaiy birthday nah... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin soum juun por Chompey oy barn douch knea nah..

Chompey wrote:Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea 425601 Happy Birthday Komprea Party_ey
Happy Birthday Komprea 79710 Happy Birthday Komprea 79710
Som oy neak joub tai sech kdey sok,sok pheap la'or,mean sopheak mongkol knong krousa,brathna avey som oy som rech doch bomnorng!!! Happy Birthday Komprea Fleur2

20Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:02 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Orkun nas hydrophilistic....ber trem taeh nham leas harl...men bach mean kor kyom arch parv oy nham barn daeh nah... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

hydrophilistic wrote:Som joon por ouy chab mean (sroul pav kyom nham leas harl Happy Birthday Komprea Icon_razz )

21Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:10 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

soum orkun NeakTheakCyclo nas nah...dael barn joul mok juun por kyom... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin
heuy nis rok see thaek cy clo nov mdom nah daeh neng? kraeng kyom trov kar rok cy clo tver domner... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

NeakTheakCyclo wrote:Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea 109385 Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey



Som joun por
sok kapeap laor
rok c mean ban
brothnar avei ban som rach doch prathnar na

22Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:11 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Orkun kannitha heuy dael barn joul mok juun por kyom....tuos jea kyom merl ak sor taeng nus ot khernh...kor soum orkun dae nah.. Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

kannitha.k wrote:រីករាយថ្ងៃកំណើត​ Happy Birthday Komprea 711777

សូមជូនពរអោយមានសុខភាពល្អ សំរស់កាន់តែស្អាត និងមានសេចក្តីសុខក្នុងជីវិតរហូតតទៅ
Happy Birthday Komprea 79710

23Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:12 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

orkun cyberspacekh heuy nah....tuos merl ot dach kor orkun daeh.. Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

cyberspacekh wrote:រីករាយថ្ងៃកំណើត សូមអោយស្អាតដូចខ្ញុំ ឆ្លាតដូចខ្ញុំ រូបរាងស្លីមដូចខ្ញុំ ហើយប្រាថ្នាអ្វីបានសំរេចដូចបំណង ជាពិសេសមានសុខភាពល្អ

Happy Birthday Komprea Bd10

24Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:15 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Sathub...sathub....orkun jrern nah somlanh nov kar jun por dor laor nis...soum juun por somlanh douch knea vinh nah jah... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

khan juob knea yuu heuy...ter sok tuk yang nah heuy neng?

sweet_lovely wrote:Happy Birthday Komprea Amour rik reay tgain kom nert na somlanh komprea,som ouy somlanh mean sokpheap la'or somnang la'or nov knong jivit houy prathna avey som ouy somrech douch bom norng na Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea 184611 Happy Birthday Komprea Amour
Happy Birthday Komprea 109385 Happy Birthday Komprea 711777

25Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:17 pm

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

Bart kyom rot cyclo min chngay man te joul kan pi khmer tov usa joul kal tov pi usa tov australia ....... tae jeng erng Happy Birthday Komprea Rire Happy Birthday Komprea Rire Happy Birthday Komprea Rire Happy Birthday Komprea Icon_biggrin


Komprea wrote:soum orkun NeakTheakCyclo nas nah...dael barn joul mok juun por kyom... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin
heuy nis rok see thaek cy clo nov mdom nah daeh neng? kraeng kyom trov kar rok cy clo tver domner... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

NeakTheakCyclo wrote:Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea 109385 Happy Birthday Komprea Party_ey Happy Birthday Komprea Party_ey



Som joun por
sok kapeap laor
rok c mean ban
brothnar avei ban som rach doch prathnar na

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

26Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:19 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

orkun lysa heuy nah dael barn joul mok juun por bong...soum juun por lysa vinh douch knea nah... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

khan juob yuu heuy...lysa sok sabay teh neng? heuy mean domneng laor nov? Happy Birthday Komprea Icon_razz

Monalysa wrote:
Happy Birthday Komprea 425601 Happy Birthday Komprea Potfleur Happy Birthday Komprea 711777 Happy Birthday Komprea Potfleur Happy Birthday Komprea 425601
Paoun jun por bong ouy mean Sokpheap la or Somnarng la or
neng som ouy bong rers et jai ban jreun jreun haha,,,

27Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:21 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Soum orkun Lovekhmer2009 heuy nah...dael barn juun por... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

Lovekhmer2009 wrote:
Happy Birthday Komprea 711777

som joon por ouy sokhapheap la or
sok kai sabai jet
neng mean sopheak mongkol knong jet kor doch jivit bart

28Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 6:25 pm

Komprea

Komprea
LK Member
LK Member

Puthor paon teasngou...mech kor ot deng birthday bong jeng? Happy Birthday Komprea Icon_sad songsaiy taeh rovul taeh rut kech neng keh jab sngou heuy merl tov...

orkun heuy nah...dael barn ert kor joul mok juun por bong...

XtesanX wrote:Chom chom mech ban jear kyoùm ot dirng tha thngaiy nis jear thngaiy koub komnert robos bong Komprea enjeng bong DANE ????????? lolzzzzzzzzz

Hehehehehh rey reaiy thngaiy koub komnert na bong Komprea . .......

solm joun por oy bong mean serch kdey sok ning somrach nov bomnong bratha taing ponman man deal min toin ban somrach na bong Komprea Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

29Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 3rd October 2009, 9:35 pm

Guest

Anonymous
Guest

Komprea wrote:Orkun nas hydrophilistic....ber trem taeh nham leas harl...men bach mean kor kyom arch parv oy nham barn daeh nah... Happy Birthday Komprea Icon_biggrin

hydrophilistic wrote:Som joon por ouy chab mean (sroul pav kyom nham leas harl Happy Birthday Komprea Icon_razz )
Ber jerng jat ka sa'ek ta mhong tov hehehe :P
Jam kyom tream bai kork & terk trey ompil tum Happy Birthday Komprea Icon_razz

30Happy Birthday Komprea Empty Re: Happy Birthday Komprea 6th October 2009, 12:38 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

happyyyyyyyyyyy birthday to Lok Yeay Svet Hermmmmmm. jun por ouy nov tae Svet heuy herm teat....... Ayuk veng heuy pun tae nov ouy svet dordael lolzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz YAB.

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum