Muk oun doch pong kropeu jeung!! 44939


Join the forum, it's quick and easy

Muk oun doch pong kropeu jeung!! 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Muk oun doch pong kropeu jeung!!

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 11:29 am

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Mean boros mneak ning neary mneak jea sangsa ning knea... kal pi min toin reab ka boros sorser anakot papun tha: " Muk oun sa'art doch jea pong kropeu jeung " doy sa somdey dor pha'aem la'hem nis heuy tver oy neary nus bak jet srolanh heuy prom reab ka ning boros nus. 1 chhnam kroy pi reab ka rouch pdey ning papun ning kor mean reung chhluos knea jea al'la'gy... pel nus papun kor romleuk pdey tha " kal bong mork som srolanh kyom sot ta tha muk kyom sa'art doch pong kropeu jus eylov mech kor min merl muk oun sombey tae bontich jeung? mouy thngey thngey min del nov pteas sos jeung?
Ber neak jea pdey ter neak ning chhleuy baeb nah Muk oun doch pong kropeu jeung!! 56213

2Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 11:44 am

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

Pi mun trim tae chea pong krorpeu tae ahlov oun aeng nhois chea krorpeu pit prakot heuy oy bong nov meul tveu ey teat? Muk oun doch pong kropeu jeung!! 541875

3Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 11:48 am

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Kannitha2009 wrote:Pi mun trim tae chea pong krorpeu tae ahlov oun aeng nhois chea krorpeu pit prakot heuy oy bong nov meul tveu ey teat? Muk oun doch pong kropeu jeung!! 541875

yii, yeay domrey chhlart dol heuy Muk oun doch pong kropeu jeung!! 604400

4Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:06 pm

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
Kannitha2009 wrote:Pi mun trim tae chea pong krorpeu tae ahlov oun aeng nhois chea krorpeu pit prakot heuy oy bong nov meul tveu ey teat? Muk oun doch pong kropeu jeung!! 541875

yii, yeay domrey chhlart dol heuy Muk oun doch pong kropeu jeung!! 604400

Jom u heuy teub deng te ey Muk oun doch pong kropeu jeung!! Bash

5Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:08 pm

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:
Kannitha2009 wrote:Pi mun trim tae chea pong krorpeu tae ahlov oun aeng nhois chea krorpeu pit prakot heuy oy bong nov meul tveu ey teat? Muk oun doch pong kropeu jeung!! 541875

yii, yeay domrey chhlart dol heuy Muk oun doch pong kropeu jeung!! 604400

Jom u heuy teub deng te ey Muk oun doch pong kropeu jeung!! Bash

jeung tov chhleuy ah sonmuor kley kley del yeung thoib leng nov ma'lob svay 99 sak merl jeung

6Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:10 pm

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:jeung tov chhleuy ah sonmuor kley kley del yeung thoib leng nov ma'lob svay 99 sak merl jeung

Plech os heuy neng.

7Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:12 pm

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:jeung tov chhleuy ah sonmuor kley kley del yeung thoib leng nov ma'lob svay 99 sak merl jeung

Plech os heuy neng.

hahahha, a somnuo dak heuy chhleuy ruoch ning kyom ort dak teat te kyom dak a thmey heuy... ber kit tha arch chhleuy ban tov sak l'borng tov bart

8Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:19 pm

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:
Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:jeung tov chhleuy ah sonmuor kley kley del yeung thoib leng nov ma'lob svay 99 sak merl jeung

Plech os heuy neng.

hahahha, a somnuo dak heuy chhleuy ruoch ning kyom ort dak teat te kyom dak a thmey heuy... ber kit tha arch chhleuy ban tov sak l'borng tov bart

Tov meul nov na? ah lov ot sov mean pel kit te.

9Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:21 pm

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:
Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:jeung tov chhleuy ah sonmuor kley kley del yeung thoib leng nov ma'lob svay 99 sak merl jeung

Plech os heuy neng.

hahahha, a somnuo dak heuy chhleuy ruoch ning kyom ort dak teat te kyom dak a thmey heuy... ber kit tha arch chhleuy ban tov sak l'borng tov bart

Tov meul nov na? ah lov ot sov mean pel kit te.

merl nov homepage konlaeng lates topic tov knea dak jomnorng jeung tha somnuo kley kley bart

10Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:22 pm

KounDomreY

KounDomreY
LK VIP
LK VIP

khemandy wrote:merl nov homepage konlaeng lates topic tov knea dak jomnorng jeung tha somnuo kley kley bart

Ok, mech ma knea chhleat tov chhleuy beu sin jes.

11Muk oun doch pong kropeu jeung!! Empty Re: Muk oun doch pong kropeu jeung!! 22nd October 2009, 12:28 pm

khemandy

khemandy
LK VIP
LK VIP

Kannitha2009 wrote:
khemandy wrote:merl nov homepage konlaeng lates topic tov knea dak jomnorng jeung tha somnuo kley kley bart

Ok, mech ma knea chhleat tov chhleuy beu sin jes.

hahha, jeung jun por oy somnang laor hahha

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum