Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 44939


Join the forum, it's quick and easy

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Sour Sdey Neak Tang Oss knea...

+7
sokhayun
Lita88
Ani Chnass
joli
JeRa-Koun Khmer
sreymomrith
visal_bross
11 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

31Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 4:55 am

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote:welcome back na Yaiy Yaiy...jah merry christmas....lita som tirk kork chhous mouy kaev mok na... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 604400 lol!

Orkun lita thom thom Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
nis Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Glace003 lita yok tov som rab ka prlong jorb na.. doo pi leas hal vinh heuy...sorry na dae kyom ort ban mok jouy leuk tirk 70 na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 281981
HAPPY MERRY CHRISTMAS..
mean kom rong tov na ort neng????kyom som tov jea 1 phong... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Dead
jah ot ey te na yaiy yaiy kyom orkun jreun na... prous men bong bong nov lk kort jouy lerk tirk jet dae na... Razz hehehe oh ice cream yummy nas nor... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 969339 kyom ot mean komroung tov na te Christmas nis , kyom nov pteas celebrate mouy nak tas na...jos yaiy yaiy mean komroung tov na dae Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 56213 Razz

32Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 6:15 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:kyom mok vinh heuy..ah laeng tae rovol deur lork tirk kok chhous Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
SOK SABAI JEA TE BATT???????????
HAPPY MERRY CHRISTMAS Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 660600 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 242977
mok vinh tver ey tov? na ke hao oy mok ? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 916932

Yizzzz..Ani nis payol sop kyom ouy mok vinh heuy nov tver per teat.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
Happy Merry Christmas... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
lolzzzzzzz tha erng tov pa yul sop merl ter neng neng monus hahahaahahahahSour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008
Hapyy Merry Christmas

jos kron tha mean pi na ke hao kyom mok nos ey...jeng mean ta ani jea neak hao tam ka payol sop neng na... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire

ani ot ban hao te berb ja lom monus te deng? Razz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

33Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 11:46 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

JeRa-Koun Khmer wrote:
visal_bross wrote:

surpris ngop ha... pus art nis ort doeng man drunk sra min ey te na...tae drunk coca neng vinh keu pit jea yab nas...lolzzzz
Neak min Jes drink Sra ke drink CoCa Jing heuy love

Muk puz art aeng neng hor ort jes drink Question Question songsai klang jeang kyom teat nor... seuch

34Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 11:48 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:WC na pov !ber ot tell ot deng sos tha u tov lok kork'chhous Razz

orkun yeaypek mlanh jet thom thom terb jos ah lov doeng nov pov?????????

deng hery tov lok ban man oy .. oy hery mok kom oy brer kam'laing bai torn Razz lol!

ey ke surpris jong phlon kom lang nhers chheam ke... seuch
lok ban jit krop jol jae jov yeaypek aeng heuy... lol!

35Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 11:51 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:welcome back na Yaiy Yaiy...jah merry christmas....lita som tirk kork chhous mouy kaev mok na... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 604400 lol!

Orkun lita thom thom Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
nis Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Glace003 lita yok tov som rab ka prlong jorb na.. doo pi leas hal vinh heuy...sorry na dae kyom ort ban mok jouy leuk tirk 70 na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 281981
HAPPY MERRY CHRISTMAS..
mean kom rong tov na ort neng????kyom som tov jea 1 phong... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Dead
jah ot ey te na yaiy yaiy kyom orkun jreun na... prous men bong bong nov lk kort jouy lerk tirk jet dae na... Razz hehehe oh ice cream yummy nas nor... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 969339 kyom ot mean komroung tov na te Christmas nis , kyom nov pteas celebrate mouy nak tas na...jos yaiy yaiy mean komroung tov na dae Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 56213 Razz

la or heuy lita...neng ban call tha koun la or na.. orb
komroung bos kyom songsai tae drunk with ma friends te merl tov..lolzzzzzzzz

36Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 11:52 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:kyom mok vinh heuy..ah laeng tae rovol deur lork tirk kok chhous Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
SOK SABAI JEA TE BATT???????????
HAPPY MERRY CHRISTMAS Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 660600 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 242977
mok vinh tver ey tov? na ke hao oy mok ? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 916932

Yizzzz..Ani nis payol sop kyom ouy mok vinh heuy nov tver per teat.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
Happy Merry Christmas... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
lolzzzzzzz tha erng tov pa yul sop merl ter neng neng monus hahahaahahahahSour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008
Hapyy Merry Christmas

jos kron tha mean pi na ke hao kyom mok nos ey...jeng mean ta ani jea neak hao tam ka payol sop neng na... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire

ani ot ban hao te berb ja lom monus te deng? Razz

oh...tich jalom monus tov...tae kyom douch jea min jalom te ani...lolzzzzzzzzzz

37Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 12:24 pm

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

ងាប់ហើយនេះអ្នកណាបណ្ដោយឲអួនឯងទៅលក់ទឹកកកឈូសអញ្ចឹងហ៎ា
អូនឯងប្រយ័ត្នគេចាប់បាត់ណា ព្រោះអូនទើបពេញក្រមុំផង Lolzzz
visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:ei oun srey sa'art oun aeng teub mork pi na ? bong ott derng oun tov phorng neng
oh prohel rort tam Dog derng nis

min doeng ey te bong srey yeay douch merl khernh ...lolzzzzz
kyom rovol tov lork tirk kok chhous ter bong... lol!

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

38Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 2:10 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

http://www.khmercity.net/profile/Ani

39Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 6:04 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:WC na pov !ber ot tell ot deng sos tha u tov lok kork'chhous Razz

orkun yeaypek mlanh jet thom thom terb jos ah lov doeng nov pov?????????

deng hery tov lok ban man oy .. oy hery mok kom oy brer kam'laing bai torn Razz lol!

ey ke surpris jong phlon kom lang nhers chheam ke... seuch
lok ban jit krop jol jae jov yeaypek aeng heuy... lol!

plon ta smom te man plon chheam te ke ot tinh te neng lolzz Razz
WHAT ? surpris lok kork chhous ma'ateas neng 70 krob teas jroos thminh lov Razz Razz

40Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 23rd December 2010, 7:07 pm

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

visal_bross wrote:[

orkun jao zey thom thom... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 2869
HAPPY MERRY CHRISTMAS... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 150120

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 214620

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442

http://www.lovekhmer.com

41Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 4:34 am

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:welcome back na Yaiy Yaiy...jah merry christmas....lita som tirk kork chhous mouy kaev mok na... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 604400 lol!

Orkun lita thom thom Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
nis Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Glace003 lita yok tov som rab ka prlong jorb na.. doo pi leas hal vinh heuy...sorry na dae kyom ort ban mok jouy leuk tirk 70 na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 281981
HAPPY MERRY CHRISTMAS..
mean kom rong tov na ort neng????kyom som tov jea 1 phong... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Dead
jah ot ey te na yaiy yaiy kyom orkun jreun na... prous men bong bong nov lk kort jouy lerk tirk jet dae na... Razz hehehe oh ice cream yummy nas nor... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 969339 kyom ot mean komroung tov na te Christmas nis , kyom nov pteas celebrate mouy nak tas na...jos yaiy yaiy mean komroung tov na dae Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 56213 Razz

la or heuy lita...neng ban call tha koun la or na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
komroung bos kyom songsai tae drunk with ma friends te merl tov..lolzzzzzzzz
oh i see, beu Yaiy Yaiy drink kom drive na...Merry Chirstmas n happy holidays... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 718724

42Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 4:39 am

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

louk dol na klas kyai kyai. yab men me sman tae papun jab oy nov bork ka torb kon huez ta nis

christmas n newyear n pka4

43Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:41 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

PheaKdeySnaeh wrote:ងាប់ហើយនេះអ្នកណាបណ្ដោយឲអួនឯងទៅលក់ទឹកកកឈូសអញ្ចឹងហ៎ា
អូនឯងប្រយ័ត្នគេចាប់បាត់ណា ព្រោះអូនទើបពេញក្រមុំផង Lolzzz
visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:ei oun srey sa'art oun aeng teub mork pi na ? bong ott derng oun tov phorng neng
oh prohel rort tam Dog derng nis

min doeng ey te bong srey yeay douch merl khernh ...lolzzzzz
kyom rovol tov lork tirk kok chhous ter bong... lol!

surpris kyom merl ort khernh bong seuch

44Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:43 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? seuch

45Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:47 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:WC na pov !ber ot tell ot deng sos tha u tov lok kork'chhous Razz

orkun yeaypek mlanh jet thom thom terb jos ah lov doeng nov pov?????????

deng hery tov lok ban man oy .. oy hery mok kom oy brer kam'laing bai torn Razz lol!

ey ke surpris jong phlon kom lang nhers chheam ke... seuch
lok ban jit krop jol jae jov yeaypek aeng heuy... lol!

plon ta smom te man plon chheam te ke ot tinh te neng lolzz Razz
WHAT ? surpris lok kork chhous ma'ateas neng 70 krob teas jroos thminh lov Razz Razz

ke doeng tha lork min kert heuy ..tae vea hot nery som rab kyom na..lolzzzz
te NOT WHAT...LK ter yeaypek....yiz ...ey kor Expensive mess lokkk pon neng heuy ort krop teat... lol!

46Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:48 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
visal_bross wrote:[

orkun jao zey thom thom... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 2869
HAPPY MERRY CHRISTMAS... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 150120

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 214620

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 6008

Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442 Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 887442

THANKS jao zey thom thom.. orb orb terb terb

47Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:49 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:welcome back na Yaiy Yaiy...jah merry christmas....lita som tirk kork chhous mouy kaev mok na... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 604400 lol!

Orkun lita thom thom Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
nis Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Glace003 lita yok tov som rab ka prlong jorb na.. doo pi leas hal vinh heuy...sorry na dae kyom ort ban mok jouy leuk tirk 70 na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 281981
HAPPY MERRY CHRISTMAS..
mean kom rong tov na ort neng????kyom som tov jea 1 phong... Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Dead
jah ot ey te na yaiy yaiy kyom orkun jreun na... prous men bong bong nov lk kort jouy lerk tirk jet dae na... Razz hehehe oh ice cream yummy nas nor... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 969339 kyom ot mean komroung tov na te Christmas nis , kyom nov pteas celebrate mouy nak tas na...jos yaiy yaiy mean komroung tov na dae Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 56213 Razz

la or heuy lita...neng ban call tha koun la or na.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 873610
komroung bos kyom songsai tae drunk with ma friends te merl tov..lolzzzzzzzz
oh i see, beu Yaiy Yaiy drink kom drive na...Merry Chirstmas n happy holidays... Razz Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 718724

kom phey ey lita kyom jis Texi ter...beu min jeng te kyom sleep nov nong ta morng... seuch

48Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:52 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:louk dol na klas kyai kyai. yab men me sman tae papun jab oy nov bork ka torb kon huez ta nis

christmas n newyear n pka4

yiz...yeaypek kjerry nis yu yu tov mok hek ke aeng penh LK ta morng...song tae yeaypek aeng kor jeng dae merl tov..hahahahah
lork jit dol mdom mdom pteas kjerry aeng neng na..lolzzzzzzz
orkun thom thom na...
HAPPY MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR na.. orb orb terb terb

49Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:54 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

http://www.khmercity.net/profile/Ani

50Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:59 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

wow...pit jea very songha nas Ani...mean teat ort.. seuch

51Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 12:03 pm

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

wow...pit jea very songha nas Ani...mean teat ort.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahahahaa song sa me jeng mech kom ja naen na ke na lol!

http://www.khmercity.net/profile/Ani

52Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 2:30 pm

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:WC na pov !ber ot tell ot deng sos tha u tov lok kork'chhous Razz

orkun yeaypek mlanh jet thom thom terb jos ah lov doeng nov pov?????????

deng hery tov lok ban man oy .. oy hery mok kom oy brer kam'laing bai torn Razz lol!

ey ke surpris jong phlon kom lang nhers chheam ke... seuch
lok ban jit krop jol jae jov yeaypek aeng heuy... lol!

plon ta smom te man plon chheam te ke ot tinh te neng lolzz Razz
WHAT ? surpris lok kork chhous ma'ateas neng 70 krob teas jroos thminh lov Razz Razz

ke doeng tha lork min kert heuy ..tae vea hot nery som rab kyom na..lolzzzz
te NOT WHAT...LK ter yeaypek....yiz ...ey kor Expensive mess lokkk pon neng heuy ort krop teat... lol!

ot torn jass phong aveng avorng hery tapek nis
lok kert ter lov ke yok tov jom'rarnh tver tirk saro oy dragula lolz :P:P ya hiiiiiiiiiiiiiiiiiii koun ke mak ke ajem som3 samouch min oy vear leu phong na dane2 Razz

53Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:25 pm

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

wow...pit jea very songha nas Ani...mean teat ort.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahahahaa song sa me jeng mech kom ja naen na ke na lol!

yizzzz....kyom min ja naen te...krorn tae jong louch ter...lolzzzzzzzzzzz

54Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 24th December 2010, 11:30 pm

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:
visal_bross wrote:
nimole wrote:WC na pov !ber ot tell ot deng sos tha u tov lok kork'chhous Razz

orkun yeaypek mlanh jet thom thom terb jos ah lov doeng nov pov?????????

deng hery tov lok ban man oy .. oy hery mok kom oy brer kam'laing bai torn Razz lol!

ey ke surpris jong phlon kom lang nhers chheam ke... seuch
lok ban jit krop jol jae jov yeaypek aeng heuy... lol!

plon ta smom te man plon chheam te ke ot tinh te neng lolzz Razz
WHAT ? surpris lok kork chhous ma'ateas neng 70 krob teas jroos thminh lov Razz Razz

ke doeng tha lork min kert heuy ..tae vea hot nery som rab kyom na..lolzzzz
te NOT WHAT...LK ter yeaypek....yiz ...ey kor Expensive mess lokkk pon neng heuy ort krop teat... lol!

ot torn jass phong aveng avorng hery tapek nis
lok kert ter lov ke yok tov jom'rarnh tver tirk saro oy dragula lolz :P:P ya hiiiiiiiiiiiiiiiiiii koun ke mak ke ajem som3 samouch min oy vear leu phong na dane2 Razz

trov heuy jong lop mdong mdong prous tae yeaypek aeng neng..lolzzzzzzz
surpris Dragula suck tirk saro hor Question Question
doeng tha mak u ajem heuy min man mak kyom ajem u na .mak kyom ajem kyom na..lolzzz
ngop ha...26years old heuy yeaypek samouch vea min hean vea leu phong.mean tae ... love ... te dae hean vea leu hor... seuch

55Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 2:58 am

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

wow...pit jea very songha nas Ani...mean teat ort.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahahahaa song sa me jeng mech kom ja naen na ke na lol!

yizzzz....kyom min ja naen te...krorn tae jong louch ter...lolzzzzzzzzzzz
Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Bash Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Bash jong luch my bross snae phong tich kvach a yeas muk a lov hey khlun lolzzzzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

56Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 5:41 am

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

:sleep: tov dek sen jam pjerk jam jart ka yeaypek emmm jalom jam jart ka tapk ma dorng Razz seuch

57Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 10:31 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:lolzzzzzzzzzz ani jea bross song ha jeng pa kort jea jam ot ja lom te nor? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 541875

man heuy ani...jos pic neng bf bos ani hor??? Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahaha yes is my bf mech song ha ot jos?

wow...pit jea very songha nas Ani...mean teat ort.. Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Rire
hahahahahahaa song sa me jeng mech kom ja naen na ke na lol!

yizzzz....kyom min ja naen te...krorn tae jong louch ter...lolzzzzzzzzzzz
Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Bash Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Bash jong luch my bross snae phong tich kvach a yeas muk a lov hey khlun lolzzzzzzzzz

yizzz...mean torn louch na...krorn tae mean bom nong ter... seuch

58Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 10:31 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

nimole wrote: :sleep: tov dek sen jam pjerk jam jart ka yeaypek emmm jalom jam jart ka tapk ma dorng Razz seuch

kom plech mok yok na yeaypek...
sweet dream na... terb

59Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 10:46 am

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Jerrygirl wrote:louk dol na klas kyai kyai. yab men me sman tae papun jab oy nov bork ka torb kon huez ta nis

christmas n newyear n pka4

yiz...yeaypek kjerry nis yu yu tov mok hek ke aeng penh LK ta morng...song tae yeaypek aeng kor jeng dae merl tov..hahahahah
lork jit dol mdom mdom pteas kjerry aeng neng na..lolzzzzzzz
orkun thom thom na...
HAPPY MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR na.. orb orb terb terb

louk mdom na mix min kenh, derl louk tek kork chhos mix min pav me nham free free ot os luy phong tov yissss Razz Razz Razz

60Sour Sdey Neak Tang Oss knea... - Page 2 Empty Re: Sour Sdey Neak Tang Oss knea... 25th December 2010, 11:41 am

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:
visal_bross wrote:
Jerrygirl wrote:louk dol na klas kyai kyai. yab men me sman tae papun jab oy nov bork ka torb kon huez ta nis

christmas n newyear n pka4

yiz...yeaypek kjerry nis yu yu tov mok hek ke aeng penh LK ta morng...song tae yeaypek aeng kor jeng dae merl tov..hahahahah
lork jit dol mdom mdom pteas kjerry aeng neng na..lolzzzzzzz
orkun thom thom na...
HAPPY MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR na.. orb orb terb terb

louk mdom na mix min kenh, derl louk tek kork chhos mix min pav me nham free free ot os luy phong tov yissss Razz Razz Razz

nov mdom pteas tirk lech ngai mun neng na...kyom jong pav dae tae u ort nov pteas khom ey kyom pav nham tang oss morng.. seuch

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum