Life - Page 2 44939


Join the forum, it's quick and easy

Life - Page 2 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Life

+9
Netra
Bong Tim
ReaLKhmeR
sokhayun
Lovekhmer2009
MjasSnaehSomnop
XtesanX
NeakTheakCyclo
Jettra
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

31Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 4:18 am

Bong Tim

Bong Tim
LK VIP
LK VIP

Hahahahaaa...saei ke Svai Tram jing kor sour ke del na ke tov dorch Svai tram eng jang barn korn learng nhor nos te!! Hehehehee.....Sorry babe joking te! Question

32Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 5:48 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

yaheee bong svet nis lolz.....tich kyom mean baby jong bei baby kyom tov, proyat kyom ott ouy bei na hahahhaha muazhhhhhhhh bong svet.

A Thea wrote:Hahahahaaa...saei ke Svai Tram jing kor sour ke del na ke tov dorch Svai tram eng jang barn korn learng nhor nos te!! Hehehehee.....Sorry babe joking te! Question

33Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 6:45 am

Netra

Netra
LK Member
LK Member

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby


Kol bomnorng boss me kir tenh game every month lolzzzzz seuch ,Kompung save luy tenh game, kir jang oy mien krup game tang oss hahahahaha... U no wot im talking about lolzz! Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh terb

34Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 6:48 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

hahahahhahaha seuch mach te ah Oun Netroy eng, dung tha tinh tae game heuy, kom plech tinh leo phong na hahahhahahahah

Netra wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby


Kol bomnorng boss me kir tenh game every month lolzzzzz seuch ,Kompung save luy tenh game, kir jang oy mien krup game tang oss hahahahaha... U no wot im talking about lolzz! Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh terb

35Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 6:50 am

Netra

Netra
LK Member
LK Member

svai tram wrote:hahahahhahaha seuch mach te ah Oun Netroy eng, dung tha tinh tae game heuy, kom plech tinh leo phong na hahahhahahahah

Netra wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby


Kol bomnorng boss me kir tenh game every month lolzzzzz seuch ,Kompung save luy tenh game, kir jang oy mien krup game tang oss hahahahaha... U no wot im talking about lolzz! Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh terb

Oh hahahaa..leo tenh every 2 months lolzzz...but game jang tenh every month oy tae mien louk hahahaha terb

36Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 7:16 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

PheaKdeySnaeh wrote:pel hat jes kir tver oy bong pros ban sabaiy jet noss ei
tae noss nov pel hat jess..neakna kor sabay jit dae na.... trov heuy.....hahaha

http://tagged.com/sokhayun

37Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 7:20 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

svai tram wrote:nis jea kbach kun park Outang or Ermei? hahahahhaha

sokhayun wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby
sou Kyom tha korl bomnorng dor thom bompot knong jivit roboss yeung mneak mneak kir svaeng rork sokpheak mongkol(happiness). jomleuy nis kir ch'bass bompot. min tha sass jeat na kor doch knea dae.. neak kann sasSna jesus, katalic, hindu, islam rir neak ott kann sasSna soss kor mean bomnong svaeng rork Happiness. For example: doch jea paoun savai som ouy job ka sirka heuy reab ka mean koun ..sarng a'nakot jea mouy krousa heuy rors nov mean sokpheak mongkol.. nis jea korl bomnong naiy jivit yeung.... som oss yobol... lea
krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha

http://tagged.com/sokhayun

38Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 7:49 am

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

sokhayun wrote:
svai tram wrote:nis jea kbach kun park Outang or Ermei? hahahahhaha

sokhayun wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby
sou Kyom tha korl bomnorng dor thom bompot knong jivit roboss yeung mneak mneak kir svaeng rork sokpheak mongkol(happiness). jomleuy nis kir ch'bass bompot. min tha sass jeat na kor doch knea dae.. neak kann sasSna jesus, katalic, hindu, islam rir neak ott kann sasSna soss kor mean bomnong svaeng rork Happiness. For example: doch jea paoun savai som ouy job ka sirka heuy reab ka mean koun ..sarng a'nakot jea mouy krousa heuy rors nov mean sokpheak mongkol.. nis jea korl bomnong naiy jivit yeung.... som oss yobol... lea
krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha
nisai ei tov bart poo nisai snae hor
hahahahhahah

39Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 8:26 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

darakhmer2009 wrote:
ReaLKhmeR wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

Tver Me Boun Lolzzzzzzzzz


ngorb heuyy meul lok RK nieuy lolz lok RK men me tei keu ba na seuch

haha hahaa ok Ba Boun kor ban lolzzzzzzzzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

40Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 8:27 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

A Thea wrote:Hahahahaaa...saei ke Svai Tram jing kor sour ke del na ke tov dorch Svai tram eng jang barn korn learng nhor nos te!! Hehehehee.....Sorry babe joking te! Question

haha lolzzzzz svai tram yu pek become svai Juuuuuuu heuy lolzzz

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

41Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 2:49 pm

apheak

apheak
Senior Member
Senior Member

kol bom nong knom ker korsang plas jun pa ma hey nung mean krohon roksi mui now srok khmer huy nung jub mork bong poun love khmer teang os chong dung tha
mean mok meat beb na pi pros kun tha soth te jear dara pong :soksabay:
lot

42Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 5:49 pm

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

merl tham mates bong paoun kir jong build a home for parents, kyom vinh pa mak kyom mean pteas villa rouch tov heuy, kyom mean tae som luy koit mok vinh te douch dara yeay jeng na lolz.....pel tov visit pa mak, koit ott del jong ban ey sos kyom pibak dol heuy. Tinh robos tlei pek kyom ott luy hahahha....tinh ah cheap pek douch jea min som hahha....ouy yab mes te lolz.

43Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 5:50 pm

Lovekhmer2009

Lovekhmer2009
LK VIP
LK VIP

apheak wrote:kol bom nong knom ker korsang plas jun pa ma hey nung mean krohon roksi mui now srok khmer huy nung jub mork bong poun love khmer teang os chong dung tha
mean mok meat beb na pi pros kun tha soth te jear dara pong :soksabay:
lot

mok bong merl tae sva tov deng houy bart doch bes dak hahahahaha

44Life - Page 2 Empty Re: Life 1st June 2009, 5:53 pm

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

[/quote][/quote] krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha[/quote]

45Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 12:51 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

Life: "Like A Box Of Choc"

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

46Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 3:25 am

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

Netra wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby


Kol bomnorng boss me kir tenh game every month lolzzzzz seuch ,Kompung save luy tenh game, kir jang oy mien krup game tang oss hahahahaha... U no wot im talking about lolzz! Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh terb


hahhahaha lollz netra thom heuy nov leng game teatt ? kron terng game tae jambach korlbomnorng der nor?? jang ban game ey tov jam kyom terng oyy hahahaha lollz

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

47Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 3:28 am

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

seuch jom meul ST paoun netroy?? seuch seuch seuch som seurk 1 sen jom niss netra pdo name tov jea NETROY heuyy hor?? seuch seuch seuch seuch seuch netroy good good


svai tram wrote:hahahahhahaha mach te ah Oun Netroy eng, dung tha tinh tae game heuy, kom plech tinh leo phong na hahahhahahahah

Netra wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby




Kol bomnorng boss me kir tenh game every month lolzzzzz seuch ,Kompung save luy tenh game, kir jang oy mien krup game tang oss hahahahaha... U no wot im talking about lolzz! Muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh terb

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

48Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 4:18 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

svai tram wrote:songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

[/quote] krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha[/quote][/quote]Hahaaha .. ber tha pakk kan-jrong-4sach terb sorm jeang...prors kbach kun kyom dol kompoul heuy na........lolzzzz

http://tagged.com/sokhayun

49Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 6:45 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

min derng mean 4 sach pi na mork tei bong pros Sokhayun niss lolzzzzz jes ta tha morng

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

50Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 6:57 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sokhayun wrote:
svai tram wrote:songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha[/quote][/quote]Hahaaha .. ber tha pakk kan-jrong-4sach terb sorm jeang...prors kbach kun kyom dol kompoul heuy na........lolzzzz[/quote]

kompoul kbach kun ban vai jear srey srey hor

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

51Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 10:34 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

PheaKdeySnaeh wrote:min derng mean 4 sach pi na mork tei bong pros Sokhayun niss lolzzzzz jes ta tha morng
hahaha mech tha ott mean..ber mean 3 kor mean 4 dae ..heuy 5..lolzzzz. kal mon kyom merl kon American reung "OCEAN 11" kroy mok "OCEAN 12" kroy mok teat "OCEAN 13" jam merl tech teat mean Ocean 14.. hahahhaha

http://tagged.com/sokhayun

52Life - Page 2 Empty Re: Life 2nd June 2009, 10:42 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
sokhayun wrote:
svai tram wrote:songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha
[/quote]Hahaaha .. ber tha pakk kan-jrong-4sach terb sorm jeang...prors kbach kun kyom dol kompoul heuy na........lolzzzz[/quote]

kompoul kbach kun ban vai jear srey srey hor[/quote]ber vai jea mouy srey srey ..neati nis LK trov tae bong'rean kyom ouy dol kompoul dae terb ban... lolzzzzz

http://tagged.com/sokhayun

53Life - Page 2 Empty Re: Life 3rd June 2009, 4:23 am

NiSaiySnaeh

NiSaiySnaeh
LK VIP
LK VIP

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby
jom pos kyom vin som ouy men koun 1 tet, and men tpes dor thom som rub family robos kyom and ber kyom men A lot $$$$ tov leng srok khmer tov help nak kro, paoun srey
lolzzzz

54Life - Page 2 Empty Re: Life 3rd June 2009, 5:29 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

hehhehe som koun 1 teat??? jos bong mean koun pun marn heuy jeng?

NiSaiySnaeh wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby
jom pos kyom vin som ouy men koun 1 tet, and men tpes dor thom som rub family robos kyom and ber kyom men A lot $$$$ tov leng srok khmer tov help nak kro, paoun srey
lolzzzz

55Life - Page 2 Empty Re: Life 3rd June 2009, 9:10 am

ReaLKhmeR

ReaLKhmeR
Administrator
Administrator

sokhayun wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sokhayun wrote:
svai tram wrote:songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha
Hahaaha .. ber tha pakk kan-jrong-4sach terb sorm jeang...prors kbach kun kyom dol kompoul heuy na........lolzzzz[/quote]

kompoul kbach kun ban vai jear srey srey hor[/quote]ber vai jea mouy srey srey ..neati nis LK trov tae bong'rean kyom ouy dol kompoul dae terb ban... lolzzzzz[/quote]

haha sokha jong rean kbach ey dae??

kbach vai chhkae rir?? kir rean nov pak smom na lolaaaaaaa

http://profile.imeem.com/7qZ6TSq

56Life - Page 2 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:14 am

Julasar

Julasar
Senior Member
Senior Member

ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

57Life - Page 2 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:17 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

ey ke!!! jeng douch tunsai sneah jann jeng hoh lolz.

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

58Life - Page 2 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:19 am

Julasar

Julasar
Senior Member
Senior Member

min dirng tha lirk niss tunsai snae jan rir kor jan snae tunsai teh lov niss , vung veng vungvon oss heuyyyy lolz
svai tram wrote:ey ke!!! jeng douch tunsai sneah jann jeng hoh lolz.

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

59Life - Page 2 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:36 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

tov leb tham saisat tov jeng lolz hahahha.

Julasar wrote:min dirng tha lirk niss tunsai snae jan rir kor jan snae tunsai teh lov niss , vung veng vungvon oss heuyyyy lolz
svai tram wrote:ey ke!!! jeng douch tunsai sneah jann jeng hoh lolz.

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

60Life - Page 2 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:39 am

Julasar

Julasar
Senior Member
Senior Member

jom, vai prao lov ! mnuss kompung jong ban nov jit srey snae nirk srey snae, min men chkout teh, mech jess muiy niss.... nov jitt jap bert jomnous srey snae morng lolzzz
svai tram wrote:tov leb tham saisat tov jeng lolz hahahha.

Julasar wrote:min dirng tha lirk niss tunsai snae jan rir kor jan snae tunsai teh lov niss , vung veng vungvon oss heuyyyy lolz
svai tram wrote:ey ke!!! jeng douch tunsai sneah jann jeng hoh lolz.

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum