Life - Page 3 44939


Join the forum, it's quick and easy

Life - Page 3 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Life

+9
Netra
Bong Tim
ReaLKhmeR
sokhayun
Lovekhmer2009
MjasSnaehSomnop
XtesanX
NeakTheakCyclo
Jettra
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

61Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:46 am

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

hmmmmmm...bir kloun chhmous svai tram jeng...tir dol mearn baby dakk chhmous ey vinh tov? lol!


kyom ott jong ban ey te...jong ban ti lek loto moy khut. good dead

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

https://www.dailymotion.com/7wonder

62Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 5:47 am

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

dak svai kjey or svai baby :D

KAP ANG wrote:hmmmmmm...bir kloun chhmous svai tram jeng...tir dol mearn baby dakk chhmous ey vinh tov? lol!


kyom ott jong ban ey te...jong ban ti lek loto moy khut. good dead

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

63Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 7:48 pm

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

svai tram wrote:dak svai kjey or svai baby :D

KAP ANG wrote:hmmmmmm...bir kloun chhmous svai tram jeng...tir dol mearn baby dakk chhmous ey vinh tov? lol!


kyom ott jong ban ey te...jong ban ti lek loto moy khut. good dead

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

jom dak ompil tram vinh tov na hihiiih lollz

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

64Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 7:52 pm

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby


jom julasar nov niss teii hahhaa 1 mat na kor snae der lollz berb keng ott luk tei moeul ming hihiih neuk srey snae peak lolllz seuch

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

65Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 7:56 pm

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

ter kyom tha chann & tunsai ott jrolorm knea teii prouss tha chann nov kpors nas er tunsai nov teab jeung heuy ban kheugne ter pi jomgnay seuch
er DARA vinh nov jet CHANN rohott ott berk teiii hahhahaa seuch



Julasar wrote:min dirng tha lirk niss tunsai snae jan rir kor jan snae tunsai teh lov niss , vung veng vungvon oss heuyyyy lolz
svai tram wrote:ey ke!!! jeng douch tunsai sneah jann jeng hoh lolz.

Julasar wrote:ban nov jit srey snae krom punlir jan dae mien raek smey jaeng jang lir ptey akass :D :D :D :D
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

66Life - Page 3 Empty Re: Life 4th June 2009, 9:52 pm

Jettra

Jettra
LK Member
LK Member

ott dak klach rut jol bathroom ott torn hahahha

darakhmer2009 wrote:
svai tram wrote:dak svai kjey or svai baby :D

KAP ANG wrote:hmmmmmm...bir kloun chhmous svai tram jeng...tir dol mearn baby dakk chhmous ey vinh tov? lol!


kyom ott jong ban ey te...jong ban ti lek loto moy khut. good dead

svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

jom dak ompil tram vinh tov na hihiiih lollz

67Life - Page 3 Empty Re: Life 6th June 2009, 12:46 am

MjasSnaehSomnop

avatar
Webmaster
Webmaster

surpris ngob bong aeng lop lon mles 5 heuy min torn krorb teat hahahahahahaha j/k bong srey
NiSaiySnaeh wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby
jom pos kyom vin som ouy men koun 1 tet, and men tpes dor thom som rub family robos kyom and ber kyom men A lot $$$$ tov leng srok khmer tov help nak kro, paoun srey
lolzzzz

http://www.lovekhmer.com/h32-pheaksdeysnaeh

68Life - Page 3 Empty Re: Life 6th June 2009, 4:14 am

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

ReaLKhmeR wrote:
sokhayun wrote:
ReaLKhmeR wrote:
sokhayun wrote:
svai tram wrote:songsei park kan-jrong-3sach morng ban min hen prap ke cuz klach ke jab york tov dak zoo hahahhaha......kron tae park kor min hen prap dae yab man neak hat kbach kun nis lolz.

krue ham min ouy brab keh teh....pak nis pak noss,, norm tae keh sa'ob na.. torl tae mean nisai terb arch brab ban ...hahahaha
Hahaaha .. ber tha pakk kan-jrong-4sach terb sorm jeang...prors kbach kun kyom dol kompoul heuy na........lolzzzz

kompoul kbach kun ban vai jear srey srey hor[/quote]ber vai jea mouy srey srey ..neati nis LK trov tae bong'rean kyom ouy dol kompoul dae terb ban... lolzzzzz[/quote]

haha sokha jong rean kbach ey dae??

kbach vai chhkae rir?? kir rean nov pak smom na lolaaaaaaa[/quote]hahaha.. kohok kyom rir????

http://tagged.com/sokhayun

69Life - Page 3 Empty Re: Life 6th June 2009, 5:19 am

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

XtesanX wrote:
darakhmer2009 wrote:
XtesanX wrote:
svai tram wrote:Question: Ter korl bomnorng dur thom bonpot knong jivet neak kir jea ah vey tov??

-Jompos kyom som ouy chap rean jop and mean baby hahahha.....
baby

HAhahahahahh ning jear kaol bomnong robos Svai tram ..SVAI TRAM===> teh ber mean ombel mtes tich teart mok la'or lolz

Chom pous kyom kaol bomnong dor thom bophot somrab kyom kir jouy OV PUK MDAIY mun sen heuy ber jouy koit ban rouch rol heuy ban arch bong'kaol mok dak heuy peal ning ning arch khernh bomnong robos kyom lolz

niss xtesanx tveu jeung laor nass good b b


ter kyom vinh mean ter pouk kot juy kyom prouss pouk kot mean jean kyom lollz kyom ban tov leng pouk kot ter perl mean born tean teii prouss nov chngey pi knea ter mean paoun paoun nov jea mouyy pouk kot heuyy

heuy jiverk peak pouk kot kor reung morm der heut niss heuy kyom min sov pey pi pouk kot tei lollz mean ter kot phey pi kyom hihihi

Lolzzzzz la'or deal DARA min ban phlech pouk koit nos... tous yang koo dara ban tov leang koit peal mean bun mean tean enjeng deal ... nis ko jear ka jouy lerk tirk chet koit deal peal deal mean bun tean koit ban khernh koun chaov robos koit mok joub jom khnear...nis ko jear ka jouy mouy phneak deal... good teh tich teart tov DARA ning jouy koit heuy kroin teh peal veal lear min toin dol teh ponnos na DARA ...........


xtesanx nov kmeang soss jess kit ban laor nass good niss kyom som sorser doy smorss bart Very Happy kit ban veung chngey men, pit jea rean ban jreun heuyy kou oy kyom yok jea komrou nas bart good b som soser mdorng teatt Very Happy
kom ror ban joub mitt pheak nieuy ban laor jeung nass

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum