Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 44939


Join the forum, it's quick and easy

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) !

+12
KAP ANG
Ouɗam
JeRa-Koun Khmer
PheaKdeySnaeh
Lamour
kokorain
Lita88
sokhayun
sreymomrith
joli
Jerrygirl
nimole
16 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Message [Page 4 of 8]

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

lolzzzzz maing tov phous mok doch you & yaiy yaiy jing la or m'yarng dae ter hahahahaaa  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

lolzzzzz maing tov phous mok doch you & yaiy yaiy jing la or m'yarng dae ter hahahahaaa  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

mean kun trov sorng kun , mean kom nom trov tae jom'reas :P :P

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

lolzzzzz maing tov phous mok doch you & yaiy yaiy jing la or m'yarng dae ter hahahahaaa  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

mean kun trov sorng kun , mean kom nom trov tae jom'reas :P :P

jing hor lolzzzzz ot dael dirng terb ban yol :D

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

lolzzzzz maing tov phous mok doch you & yaiy yaiy jing la or m'yarng dae ter hahahahaaa  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

mean kun trov sorng kun , mean kom nom trov tae jom'reas :P :P

jing hor lolzzzzz ot dael dirng terb ban yol :D

:P koot , ber yol hery deng tuk tov ery lol

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

Page ti 10, bd neng jong job nov page ti marn Question

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
sokhayun wrote:nov birthday ning tov ..ke khae christmas heuy na min sonsom luy tinh kadou juon mit pheak eiy te ning..????

komlos koun 1 mok ro ou ey nov nis vinh ning..... :P :P :P :P :P

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 133801 kom niyeay kon 1 koun 4 10 huez neng :P :P :P :P

Lolzzzz koit koun 1 ter pit maen na :D :D :D :D

Koun 1 man ter .. tae 1 korn'tel kot seuch


i agree seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
Jerrygirl wrote:
nimole wrote:Nis beb thlerk p'naek morng ban mer khos jeng seuch

@ jerry ha cake neng beb louch kbeak mun morng ban muk mort vea jeng LOLZZZZZZZZZZZZ


Hi measnase oun uez orb terb terb terb miss bong nas mjas jevet kloun bong aeng
ot te oun kat mork huez yor er er ka hav ei jes er er ..... oh creme dak part pi lur tae teat na bong. terb joon bong nham kom san
orb terb orb terb

Hi pic'snea janob 70 lolzzz
sok sabai kai sabai 70 te meas mei ?

sang sai plov aleak hery ban cake neng reang jom lerk LOLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ



hi hi hi hi kiss kiss kiss kiss kiss

jah bong meas ba oun uez.
oun sok ta bong somlanh :P :P :P hi kiss hi kiss

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

Tutu wrote:
Jerrygirl wrote:
Tutu wrote:wait!!!!!
somtos dar mor kork
 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Party_ey oh yeah happy birthday to jerry happy birthday to u
 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5 som kiss mouy sen ,rik rey gnai korb komnert na jerry  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 184611 may your every wish come true! and som aoy chub somnang laor krob perl verler!
here this si is my cadeau Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 97172for u :P only u... Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 333410
 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724 tors nom knea pirk aoy na ney tae madong  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 952631 jol one Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dancing2
 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 425601  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 711777

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 952631  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 952631 min ei te A TU uez mos mos jol 1  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724 .  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 952631

Orkun for ur wishing, I hope it will come true soon mos mos jo lhuez roim huez jreang mos mos  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Music  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Music  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Music  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Music  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 333410  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 333410  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 333410

Orkun Again A TU TU  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb
A ey? A TU TU?  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Puter_ki OW hav pirous rovey mless te ,  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bash lok euy lok jerry jerroy niss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire
 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 718724
mos jol kor jol ,jol aoy baek kev tae madong tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 952631 puk yerng

Hav A tutu na, cos i love this name so hav a tutu jeng tov cos u just 14 neng lolzzzzzzzz
tos atutu sra biyear biyear biyear

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

ot yol teat huez kom tver bab koit pek koit min sov jear yol te lolzzzzzzz tae kor niyey ei teat tov na bong jalanh jet terb seuch seuch seuch seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

Jom merl ke niyeay ot jouy brab ouy dirng te hor??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 235317

tell tov norm u tha (yiissssss kom yab pek mer ) teang del kyom ot mean yab ey phong :P lolzzz

min jong tell kor min ey dae lolzzzzzzzzzz :P

kom jong deng ey nov kmeng nass jam u thom tic deng doy kloun aeng hery lolzzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

OK jing kor jing jos lolzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 2869  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 873610  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5
lOl

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2


som jol roum terb dael seuch seuch kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss dance3 dance3 dance3

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

ot yol teat huez kom tver bab koit pek koit min sov jear yol te lolzzzzzzz tae kor niyey ei teat tov na bong jalanh jet terb seuch seuch seuch seuch

lolzz pa hel trov brer pheasa dai jeun hery mer tov :P :P

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

Jom merl ke niyeay ot jouy brab ouy dirng te hor??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 235317

tell tov norm u tha (yiissssss kom yab pek mer ) teang del kyom ot mean yab ey phong :P lolzzz

min jong tell kor min ey dae lolzzzzzzzzzz :P

kom jong deng ey nov kmeng nass jam u thom tic deng doy kloun aeng hery lolzzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

OK jing kor jing jos lolzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 2869  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 873610  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5
lOl

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2


som jol roum terb dael seuch seuch kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss dance3 dance3 dance3

non non non lbaeng neng ban tae pi neak te ..leng 3 neak ot srol te ber jong jol roum jam job tho reak sen jam jat ka oun aeng lol! seuch

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

lolzzzzzz share klas tov srey nimole .... :D

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:lolzzzzzz share klas tov srey nimole .... :D

jos kyom mean tov kom narnh ey krorn tha oy jam tic here One by One m'dorng pi kyom vil os hery chha veng sdam sdam chha veng neng seuch

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:lolzzzzzz share klas tov srey nimole .... :D

jos kyom mean tov kom narnh ey krorn tha oy jam tic  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 942303 One by One m'dorng pi kyom vil os hery chha veng sdam sdam chha veng neng  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz yiiiiiiiiicha veng cha dam ey ke hah :P

http://www.lovekhmer.com

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
Jerrygirl wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

ot yol teat huez kom tver bab koit pek koit min sov jear yol te lolzzzzzzz tae kor niyey ei teat tov na bong jalanh jet  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 2869  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzz pa hel trov brer pheasa dai jeun hery mer tov :P :P

pheasa dai jerng???? :P

http://www.lovekhmer.com

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:Som leuk dai lom orn kai jom reab lea tov lok ta pae sen hery na ja .. LOLZ
nham knear pel kroy teat  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

OK jahhhhhh nham you later na jahhhhhh :P :D

Ja Ja dark jarn dark ey oy trem trov mok yok tov pa ken mae khmek  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzz mean dae rir mae kmaek & koun pasa trov knea ban la or nus lolzzzzz :P

mich tha ot nov leu lok nis ey kor mean dae ..!
kyom ot torn del mean mae kmek te .. tae kyom kit tha yeung nov 1 knea dor jess ot klass ber maing mok phous phous tov tver mich kert !? kit tha mae ke douch mae yeung dae tov .. it's OK :D

lolzzzzz maing tov phous mok doch you & yaiy yaiy jing la or m'yarng dae ter hahahahaaa  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

mean kun trov sorng kun , mean kom nom trov tae jom'reas :P :P

jing hor lolzzzzz ot dael dirng terb ban yol :D

:P koot , ber yol hery deng tuk tov ery  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 541875

Ok jing kor ban ter :P

http://www.lovekhmer.com

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:Page ti 10, bd neng jong job nov page ti marn  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

lolzzzzzzzz ti marn kor ban ouy tae jong jop..... :D

http://www.lovekhmer.com

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
Jerrygirl wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

ot yol teat huez kom tver bab koit pek koit min sov jear yol te lolzzzzzzz tae kor niyey ei teat tov na bong jalanh jet terb seuch seuch seuch seuch

lolzz pa hel trov brer pheasa dai jeun hery mer tov :P :P

koit kor hor lolzz seuch seuch seuch seuch seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:
Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:
sreymomrith wrote:
nimole wrote:mok pi khnarn pek neng na .. kom oy ke sarch ot ban C yok chha eng pjour kor ber jrol hery oy vea klai tov vea bor bor morng tov  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

lolzzzzzzz ot yol teat heuy nissssssssss  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

Heng ven ha del ot yol :P :P

Jom merl ke niyeay ot jouy brab ouy dirng te hor??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 235317

tell tov norm u tha (yiissssss kom yab pek mer ) teang del kyom ot mean yab ey phong :P lolzzz

min jong tell kor min ey dae lolzzzzzzzzzz :P

kom jong deng ey nov kmeng nass jam u thom tic deng doy kloun aeng hery lolzzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

OK jing kor jing jos lolzzzzz

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 2869  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 873610  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5
lOl

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Dansmesb  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Bisou5  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Nouveau2


som jol roum terb dael seuch seuch kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss dance3 dance3 dance3

non non non lbaeng neng ban tae pi neak te ..leng 3 neak ot srol te ber jong jol roum jam job tho reak sen jam jat ka oun aeng lol! seuch

Oun Job tureak huez ta bong huez bong aeng joib tureak jear 1 rona ke rov seuch seuch seuch seuch seuch seuch seuch dance3 dance3 dane2 dane2 yo yo

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:Page ti 10, bd neng jong job nov page ti marn  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

lolzzzzzzzz ti marn kor ban ouy tae jong jop..... :D


seuch seuch seuch seuch seuch seuch

jeng tos let's start our Mission

seuch seuch seuch seuch seuch seuch
(mission merl tae tver song kream seuch seuch seuch seuch seuch seuch )

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:
sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:Page ti 10, bd neng jong job nov page ti marn  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 56213

lolzzzzzzzz ti marn kor ban ouy tae jong jop..... :D


 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

jeng tos let's start our Mission

 Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire
(mission merl tae tver song kream  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire )


Friends18.com Orkut MySpace Hi5 Scrap Images
Friends18.com Picture Comments

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

nimole wrote:a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz


bong aeng leng game ei ke neng oun som leng dael ?? seuch seuch seuch seuch

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

Jerrygirl wrote:
nimole wrote:a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz


bong aeng leng game ei ke neng oun som leng dael ?? seuch seuch seuch seuch

jreun nas rorb min os check mer ber jol 70 kor leng :D
jong leng man hor R U sure Question

sreymomrith

sreymomrith
Administrator
Administrator

Jerrygirl wrote:
nimole wrote:a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz


bong aeng leng game ei ke neng oun som leng dael ??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

jong laeng teat laeng roil thgnai heuy ning  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire


Friends18.com Orkut MySpace Hi5 Scrap Images
Friends18.com Picture Comments

http://www.lovekhmer.com

nimole

nimole
LK_Teams
LK_Teams

sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
nimole wrote:a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz


bong aeng leng game ei ke neng oun som leng dael ??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

jong laeng teat laeng roil thgnai heuy ning  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire


Friends18.com Orkut MySpace Hi5 Scrap Images
Friends18.com Picture Comments

jeng ban tha nov mok som leng yok kour ey na koun nis

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

sreymomrith wrote:
Jerrygirl wrote:
nimole wrote:a vol nas oun ery jok game dol kor hery lov lolzz


bong aeng leng game ei ke neng oun som leng dael ??  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire

jong laeng teat laeng roil thgnai heuy ning  Happy Bithday to my Pr'anouch Jerry Girl :) :) :) ! - Page 4 Rire


Friends18.com Orkut MySpace Hi5 Scrap Images
Friends18.com Picture Comments


@ b nimole game ei klas tov jong leng men ta :P :P :P

@ bong zey ropis , leng tae 1 neng jong leng game na la or la or teat nor :P :P

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum