Jommmm Jommmmm Merl Kei J Kyom Ot Derng Kjol Ei 44939


Join the forum, it's quick and easy

Jommmm Jommmmm Merl Kei J Kyom Ot Derng Kjol Ei 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jommmm Jommmmm Merl Kei J Kyom Ot Derng Kjol Ei

+10
sreyneang1984
SreySros85
Jettra
kim mala
NeakTheakCyclo
bong loy
sokhayun
Ani Chnass
cherie
PheaKdeySnaeh
14 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

Jommmmm mork J aeng free free vaiy vaiy vaiy
Msil minh LK_security banned guest..11 nov chatroom meebo .
he bae jea mork J kyom del ott deung kjol ei tov vinh


rabunnga(20/06/11 0h54min32s) : mi pakach yor
rabunnga(20/06/11 0h54min36s) : mi labol yor
rabunnga(20/06/11 0h54min39s) : mi srey sa-pung
rabunnga(20/06/11 0h54min41s) : bitch
rabunnga(20/06/11 0h54min43s) : go die
rabunnga(20/06/11 0h54min46s) : stupid whore
rabunnga(20/06/11 0h54min50s) : cheap prostitute


Video kharng krorm nis kir jea him
Ber neak na der tov joub him rir kor nov jit pteas him theak him oy kyom 3 jeung . nov min nov mork J kyom ott derng reung ei sos




http://www.srolanhkhmer.com/

cherie

cherie
LK Member
LK Member

jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

oun know bong........kort nov use...hey tov kort neng oy ter boring deng ter J ke hey min tha ka laeng na te... ber ni yeay ptorl jea muy kort vinh kir som dey la or doch monus krub khnea dae ter ber chat vinh kir chleuy nas J min deng srey or bross te...ni yeay rum rok oy ter ke chlous jea muy ............

http://www.khmercity.net/profile/Ani

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

cherie wrote:jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng
Msil minh bong keng merl Kun mouy koun bong sos
pel jol online kor keunh message kei J bong .
keunh ott cherie bong tha ah neak mork pi nong kir onjerng
la preuvre, je ne suis pour rien et voilà

http://www.srolanhkhmer.com/

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

Ani Chnass wrote:oun know bong........kort nov use...hey tov kort neng oy ter boring deng ter J ke hey min tha ka laeng na te... ber ni yeay ptorl jea muy kort vinh kir som dey la or doch monus krub khnea dae ter ber chat vinh kir chleuy nas J min deng srey or bross te...ni yeay rum rok oy ter ke chlous jea muy ............
yes bong know he nov USA
ber kei boring mech kor min angkuy teas kapleang kloun aeng tov or angkuy J kloun aeng mok kajok tov mork lob j kei j aeng ,
msil minh bong min ban leng chat rir kor tver ei kei phorng heuy kei mork j bong ot derng reung , msil minh he niyeay somdey chleuy nov room heuy trov LK_security banned , kei bae mork j bong
ta mean lerk kroy teat bong neng dak kei jol Black List leng oy jol LK website rohout tae mdang

http://www.srolanhkhmer.com/

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

mich ban ding tha kneak nis j ke j aeng ??lolzz

http://tagged.com/sokhayun

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

mouy neng kei tlob som skal kyom kal mon nov meebo room (yu nas heuy)
heuy kei tlob niyeay mouy kyom nov yotube too onjerng ban kyom skal video bos kei
he have my yahoo , message neng kei send mork my yahoo bong pros
mouy neng pel jol chat kir pheak jreun taeng j kei

http://www.srolanhkhmer.com/

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:mouy neng kei tlob som skal kyom kal mon nov meebo room (yu nas heuy)
heuy kei tlob niyeay mouy kyom nov yotube too onjerng ban kyom skal video bos kei
he have my yahoo , message neng kei send mork my yahoo bong pros
mouy neng pel jol chat kir pheak jreun taeng j kei
ber jing delete jenh pi contact tov..rouch srach tov heuy...la'or te...?? lolzz

http://tagged.com/sokhayun

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

kyom delete kei jorl taing tngai kei som kyom mles , tae kei nov mean bos kom prous kei ott delete phorng lolz
tae vea min trov he mork J kyom onjerng , prous kyom min ban tver ei him phorng
lob satek nas , ber nov jit pteas kyom baek kyom tov :kap:

http://www.srolanhkhmer.com/

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:kyom delete kei jorl taing tngai kei som kyom mles , tae kei nov mean bos kom prous kei ott delete phorng lolz
tae vea min trov he mork J kyom onjerng , prous kyom min ban tver ei him phorng
lob satek nas , ber nov jit pteas kyom baek kyom tov :kap:
kyom min hean niyeay eiy te tae kou ouy klach nas...lolzz

http://tagged.com/sokhayun

cherie

cherie
LK Member
LK Member

*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng
Msil minh bong keng merl Kun mouy koun bong sos
pel jol online kor keunh message kei J bong .
keunh ott cherie bong tha ah neak mork pi nong kir onjerng
la preuvre, je ne suis pour rien et voilà
jah neng heuy bong ah pous mok pi neng ey kor chleuy mes ke min ban tver saey vea phong kor pakach mok der j ke j eng kyom saop ah pous khoun monus tea moit doch chkea jeng nas kheng kheng vaiy vaiy

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

sokhayun wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:kyom delete kei jorl taing tngai kei som kyom mles , tae kei nov mean bos kom prous kei ott delete phorng lolz
tae vea min trov he mork J kyom onjerng , prous kyom min ban tver ei him phorng
lob satek nas , ber nov jit pteas kyom baek kyom tov :kap:
kyom min hean niyeay eiy te tae kou ouy klach nas...lolzz
min ei tei bong pros
ber mean tngai kroy teat kir kyom jat ka kei oy kei skal dai kyom mdang lolz
jenh kbach kun pdach prolerng dae kyom ban rean pi krou kyom lolzzzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

cherie wrote:
jah neng heuy bong ah pous mok pi neng ey kor chleuy mes ke min ban tver saey vea phong kor pakach mok der j ke j eng kyom saop ah pous khoun monus tea moit doch chkea jeng nas kheng kheng vaiy vaiy
peut être ce soir il viendra dans le room pour J kei teat lolzzz
peut être parce qu'il mange kaka c'est pour ça il a la bouche de chien lolzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

hmmmmmmmmmmmmm ah muy ning tve oy kouch chmous Pros laor laor os hay mor j bong saat bos kyom jing Sad Sad ah ning ban ta vaiy vaiy vaiy vaiy banh banh1 kheng kheng hmmmm bong saat bart jam kyom sang serk oy pel na kyom chup vea kiss muy long jit bong saat oy bath kung nor bong saat nor pka1 pka2 pka1 besdoung

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

cherie wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng
Msil minh bong keng merl Kun mouy koun bong sos
pel jol online kor keunh message kei J bong .
keunh ott cherie bong tha ah neak mork pi nong kir onjerng
la preuvre, je ne suis pour rien et voilà
jah neng heuy bong ah pous mok pi neng ey kor chleuy mes ke min ban tver saey vea phong kor pakach mok der j ke j eng kyom saop ah pous khoun monus tea moit doch chkea jeng nas kheng kheng vaiy vaiy

ma cherie j pi ros mes pov jes pi na mor koun mnus moit chkea hehehehe ma cherie jong ban romvon ot pov pka1 jorn pka ma cherie som mae dai meas j ah chkout ning ban pi ros trov jit kyom pka2

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

bong loy wrote:hmmmmmmmmmmmmm ah muy ning tve oy kouch chmous Pros laor laor os hay mor j bong saat bos kyom jing Sad Sad ah ning ban ta vaiy vaiy vaiy vaiy banh banh1 kheng kheng hmmmm bong saat bart jam kyom sang serk oy pel na kyom chup vea kiss muy long jit bong saat oy bath kung nor bong saat nor pka1 pka2 pka1 besdoung
bong min kherng tei cuz bong derng kei jea monus ....
kjil niyeay , bach tov sang serk neng kei tei , tok pel chat sabai proser jeang paun somlanh . next time kei mork chatroom kom ta niyeay mouy kei tov job oy kei J mnak aeng douch monus .... tov ban heuy yu tov kei jenh kloun aeng

http://www.srolanhkhmer.com/

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

bong loy wrote:
cherie wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng
Msil minh bong keng merl Kun mouy koun bong sos
pel jol online kor keunh message kei J bong .
keunh ott cherie bong tha ah neak mork pi nong kir onjerng
la preuvre, je ne suis pour rien et voilà
jah neng heuy bong ah pous mok pi neng ey kor chleuy mes ke min ban tver saey vea phong kor pakach mok der j ke j eng kyom saop ah pous khoun monus tea moit doch chkea jeng nas kheng kheng vaiy vaiy

ma cherie j pi ros mes pov jes pi na mor koun mnus moit chkea hehehehe ma cherie jong ban romvon ot pov pka1 jorn pka ma cherie som mae dai meas j ah chkout ning ban pi ros trov jit kyom pka2

lolzzz loy ahh taing skal cherie mork nis jea lerk ti 1 bong keunh Cherie banh jenh nov eithipol dor osja lolzzzzzzzzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

cherie

cherie
LK Member
LK Member

*PheaKdeySnaeh* wrote:
bong loy wrote:
cherie wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:jom ah mouy nis ey kor chleuy mes mok der j ke j eng ta peas jeng bong ha joub vea jernh tov bong kom tok ah monus jeng kheun jeng kyom khing nas nis jong ta vay oy pakach morng vaiy vaiy banh banh kheng
Msil minh bong keng merl Kun mouy koun bong sos
pel jol online kor keunh message kei J bong .
keunh ott cherie bong tha ah neak mork pi nong kir onjerng
la preuvre, je ne suis pour rien et voilà
jah neng heuy bong ah pous mok pi neng ey kor chleuy mes ke min ban tver saey vea phong kor pakach mok der j ke j eng kyom saop ah pous khoun monus tea moit doch chkea jeng nas kheng kheng vaiy vaiy

ma cherie j pi ros mes pov jes pi na mor koun mnus moit chkea hehehehe ma cherie jong ban romvon ot pov pka1 jorn pka ma cherie som mae dai meas j ah chkout ning ban pi ros trov jit kyom pka2

lolzzz loy ahh taing skal cherie mork nis jea lerk ti 1 bong keunh Cherie banh jenh nov eithipol dor osja lolzzzzzzzzzz
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

cherie

cherie
LK Member
LK Member

*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz
jah neng heuy bong pahel ke mange kaka heuy ban somdey pi bak sdab jeng Very Happy kit tov mean mnus jeng del nor riz min mange tov mange kaka yey jernh mok sdab tov vetanea morng hehehehehe

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz

saey kaka ot yul kit kit kit jouy fab tich mor bong saat ning ma cherie pka2 pka2 pka2

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP


lolzzz loy ahh taing skal cherie mork nis jea lerk ti 1 bong keunh Cherie banh jenh nov eithipol dor osja lolzzzzzzzzzz[/quote]

hehehehe kyom deng tang prik nor ma cherie oy ka lean nas bong saat hehehe ma cherie kung klang jeang bong saat teat nor ban kernh jing ban kyom deng tha ma cherie kor min tomada dae seuch seuch super super super ma cherie super super

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

cherie wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz
jah neng heuy bong pahel ke mange kaka heuy ban somdey pi bak sdab jeng Very Happy kit tov mean mnus jeng del nor riz min mange tov mange kaka yey jernh mok sdab tov vetanea morng hehehehehe
lolzzzz bab ngob heuy yeung

http://www.srolanhkhmer.com/

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

bong loy wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz

saey kaka ot yul kit kit kit jouy fab tich mor bong saat ning ma cherie pka2 pka2 pka2
hahahaaha bach jang derng tei pov bong Razz

http://www.srolanhkhmer.com/

NeakTheakCyclo

NeakTheakCyclo
LK VIP
LK VIP

sra Mnus muk moit jeng som neng somdey min laor jeng heuy... nieuy khmer kor sov chbas teat .

Bong kom tov kvol nos bong thngey na 1 neng mean ke sorng tov vea vinh heuy
Berk room oy leng sabai heuy mok J mjas pteas teat Mnus torn neng bor preap therb neng sath nov jarnh sath chgay nas
berb kert ott krob tirk te tam mer ..nos kom prokan ei bong bor nhom khernh jam nhom jab jorng jerng heuy jorng pi kroy car nhom heuy tveu Drifting 4 tov 5 dorng jam sray vinh
sra

https://www.youtube.com/user/Darakhmer2oo9

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:
bong loy wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz

saey kaka ot yul kit kit kit jouy fab tich mor bong saat ning ma cherie pka2 pka2 pka2
hahahaaha bach jang derng tei pov bong Razz


jing kor jit akrok dae bong saat Sad Sad Sad kron ta fab oy deng bun ot ban dae hmmmmmmm Sad Sad Sad

cherie

cherie
LK Member
LK Member

bong loy wrote:
lolzzz loy ahh taing skal cherie mork nis jea lerk ti 1 bong keunh Cherie banh jenh nov eithipol dor osja lolzzzzzzzzzz

hehehehe kyom deng tang prik nor ma cherie oy ka lean nas bong saat hehehe ma cherie kung klang jeang bong saat teat nor ban kernh jing ban kyom deng tha ma cherie kor min tomada dae seuch seuch super super super ma cherie super super [/quote]
onh onh mer ke serch jomhork oy bong jos ber mnus khing neng mnus min khing vea kos knea na paoun pross Zut ok kom oy ke deng tha bong jes j Very Happy Razz

cherie

cherie
LK Member
LK Member

*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:
cherie wrote:
hehehehehe mer mer nom knea tha oy kyom mok pi kyom saop monus jeng pek na bong jea pises kir monus pross moit chkea jeng Very Happy ( kyom rean ot torn dol kompoul te bong nov ster tech hahahahaha )
lolzzzz douch bong niyeay kharng ler prohel mork pi kei mange kaka ban mort kei onjerng lolzzz
jah neng heuy bong pahel ke mange kaka heuy ban somdey pi bak sdab jeng Very Happy kit tov mean mnus jeng del nor riz min mange tov mange kaka yey jernh mok sdab tov vetanea morng hehehehehe
lolzzzz bab ngob heuy yeung
ot ey te bong sok jet bab mngai jos tver bon yu del heuy mer tov min ey te hehehehe tea kyom tha j mnus jeng min bab te heuy ke kor kmeng jeay kyom del sra sra

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

NeakTheakCyclo wrote: sra Mnus muk moit jeng som neng somdey min laor jeng heuy... nieuy khmer kor sov chbas teat .

Bong kom tov kvol nos bong thngey na 1 neng mean ke sorng tov vea vinh heuy
Berk room oy leng sabai heuy mok J mjas pteas teat Mnus torn neng bor preap therb neng sath nov jarnh sath chgay nas
berb kert ott krob tirk te tam mer ..nos kom prokan ei bong bor nhom khernh jam nhom jab jorng jerng heuy jorng pi kroy car nhom heuy tveu Drifting 4 tov 5 dorng jam sray vinh
sra

hehehehehe ta clo mean lan dae hor mex min bak taxi srol komlang jeang hehehehe ta clo dor mok robor tov anit kloun hehehehe dead dead dead seuch seuch seuch

bong loy

bong loy
LK VIP
LK VIP

cherie wrote:
bong loy wrote:
lolzzz loy ahh taing skal cherie mork nis jea lerk ti 1 bong keunh Cherie banh jenh nov eithipol dor osja lolzzzzzzzzzz

hehehehe kyom deng tang prik nor ma cherie oy ka lean nas bong saat hehehe ma cherie kung klang jeang bong saat teat nor ban kernh jing ban kyom deng tha ma cherie kor min tomada dae seuch seuch super super super ma cherie super super
onh onh mer ke serch jomhork oy bong jos ber mnus khing neng mnus min khing vea kos knea na paoun pross Zut ok kom oy ke deng tha bong jes j Very Happy Razz [/quote]

ma cherie oy luy mor kyom ot brab ke tha ma cherie j pi ros nas pukae j main lov nis ma cherie laeng dom naeng kir queen j b b b pka1 biyear biyear dane2 dane2 dane2

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum