Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 44939


Join the forum, it's quick and easy

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d

+4
Ani Chnass
Lita88
PheaKdeySnaeh
visal_bross
8 posters

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 1 of 3]

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Beu bong paoun na ban khernh rir ban skorl (JerryGirl) som jouy norm ke jol LK vinh phong(prous ke vung veng plov rok plov jol LK ort khernh te lol!)heuy kyom neng mean sakun jea ti korb jet(Big terb and Big orb ) lol!

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

she trov mak jab dak khum tok knong bontop bat heuy Razz

http://www.srolanhkhmer.com/

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:she trov mak jab dak khum tok knong bontop bat heuy Razz

Oh..man hor bong srey surpris kour ouy ah nit her nas bong jeng heuy khouch pek seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote: Beu bong paoun na ban khernh rir ban skorl (JerryGirl) som jouy norm ke jol LK vinh phong(prous ke vung veng plov rok plov jol LK ort khernh te lol!)heuy kyom neng mean sakun jea ti korb jet(Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 2869 and Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 873610 ) lol!
dom boung jong prab dae ter dol khenh rong vorn berb nis plas jet vinh hey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 158778

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote: Beu bong paoun na ban khernh rir ban skorl (JerryGirl) som jouy norm ke jol LK vinh phong(prous ke vung veng plov rok plov jol LK ort khernh te lol!)heuy kyom neng mean sakun jea ti korb jet(Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 2869 and Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 873610 ) lol!
dom boung jong prab dae ter dol khenh rong vorn berb nis plas jet vinh hey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 158778

kom plas jet ey na ani pov...rong vorn neng heuy rok ey teat.. lol!

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote: Beu bong paoun na ban khernh rir ban skorl (JerryGirl) som jouy norm ke jol LK vinh phong(prous ke vung veng plov rok plov jol LK ort khernh te lol!)heuy kyom neng mean sakun jea ti korb jet(Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 2869 and Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 873610 ) lol!
dom boung jong prab dae ter dol khenh rong vorn berb nis plas jet vinh hey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 158778

kom plas jet ey na ani pov...rong vorn neng heuy rok ey teat.. lol!
min jong ban reh rok ke thmey tov torn nov khae plir na kteuy ka bey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 1

http://www.khmercity.net/profile/Ani

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:she trov mak jab dak khum tok knong bontop bat heuy Razz

Oh..man hor bong srey surpris kour ouy ah nit her nas bong jeng heuy khouch pek seuch
paoun tov help her jenh tam bang ouch tov ,
vorvor pa her denh kap lolzzzzzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote: Beu bong paoun na ban khernh rir ban skorl (JerryGirl) som jouy norm ke jol LK vinh phong(prous ke vung veng plov rok plov jol LK ort khernh te lol!)heuy kyom neng mean sakun jea ti korb jet(Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 2869 and Big Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 873610 ) lol!
dom boung jong prab dae ter dol khenh rong vorn berb nis plas jet vinh hey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 158778

kom plas jet ey na ani pov...rong vorn neng heuy rok ey teat.. lol!
min jong ban reh rok ke thmey tov torn nov khae plir na kteuy ka bey Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 1

min bach jam khae plir khae la nget ey te..tous min jong kor trov tae ouy dae.. seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:
visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:she trov mak jab dak khum tok knong bontop bat heuy Razz

Oh..man hor bong srey surpris kour ouy ah nit her nas bong jeng heuy khouch pek seuch
paoun tov help her jenh tam bang ouch tov ,
vorvor pa her denh kap lolzzzzzzz

pit jea yobol la or man bong srey..kyom ort klach pa her kap te.kyom klach tae pa her banh vinh te na bong..lolzzzzzzz

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

derng ei tha ma krorb bas jeung lolzzzzzzzzzzz
pel tov der mork vinh vea lolzzzzzzz

http://www.srolanhkhmer.com/

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:derng ei tha ma krorb bas jeung lolzzzzzzzzzzz
pel tov der mork vinh vea lolzzzzzzz

surpris uyyyy..bong kom niyeay jeng kyom phey na bong..vor vor tich ban ke saeng mok tov jop pa doy..lolzzzzzzzzzz

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Ter Jerry.., maen ruerng ey tuv ban Parents khum khaeng knong ptes ort ouy ching kraov jerng?????

bois

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

Zut a pek kyai kyai nis veuz leng pakas kdaeng kdaeng jeng ha Zut

huez jos mix min kapas rok yeay Nimole phong yaheee,

alov mork huez jong yang mix dael ot pi na chhlous hei?? seuch
You trov oy rongvoin Lita huez prous ke nak tov hav knhom mork tha you nek knhom klang nas kilo lueng srert srert prous nek nhom pek seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov lol )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea lol

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 hi

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

http://www.khmercity.net/profile/Ani

PheaKdeySnaeh

PheaKdeySnaeh
Webmaster
Webmaster

visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:derng ei tha ma krorb bas jeung lolzzzzzzzzzzz
pel tov der mork vinh vea lolzzzzzzz

surpris uyyyy..bong kom niyeay jeng kyom phey na bong..vor vor tich ban ke saeng mok tov jop pa doy..lolzzzzzzzzzz
lolzzz na hean tov saeng nos kei klach trov dae

http://www.srolanhkhmer.com/

Kimpirun

Kimpirun
LK VIP
LK VIP

Hey Visal,

Ter Jerrygirl nerng sa-art tei...???
I chorng skol nieng dae ter...hehehhe

hola hola hola hola

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

chhop bong som serch tic sin seuch seuch merl pic shy seuch

na nov na ktuey kabei nov mdom na tell b merl jam bong oy konsaeng krohom oy ani 1 york tov tver jear nak jul kabei b jam rot dane2 dance3

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:
visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:derng ei tha ma krorb bas jeung lolzzzzzzzzzzz
pel tov der mork vinh vea lolzzzzzzz

surpris uyyyy..bong kom niyeay jeng kyom phey na bong..vor vor tich ban ke saeng mok tov jop pa doy..lolzzzzzzzzzz
lolzzz na hean tov saeng nos kei klach trov dae

min dol tnak neng te deng bong dane seuch seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Hey Visal,

Ter Jerrygirl nerng sa-art tei...???
I chorng skol nieng dae ter...hehehhe

hola hola hola hola

Jos knom sa art min sa art jear rueng robos knhom blurp
der sour ke os jom'nes nov blurp Razz Razz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

OK..lita...jeng yok ah nis terb terb terb mun tov na..leas hal jam yok tam kroy na lol!

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Ter Jerry.., maen ruerng ey tuv ban Parents khum khaeng knong ptes ort ouy ching kraov jerng?????

bois

Batt..Jerry neng ort mean reung ey te ..mok pi kyom nirk pek ban jes tae sour rok tov neng na... seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote: Zut a pek kyai kyai nis veuz leng pakas kdaeng kdaeng jeng ha Zut

huez jos mix min kapas rok yeay Nimole phong yaheee,

alov mork huez jong yang mix dael ot pi na chhlous hei?? seuch
You trov oy rongvoin Lita huez prous ke nak tov hav knhom mork tha you nek knhom klang nas kilo lueng srert srert prous nek nhom pek seuch


yizzzz..yeay min ouy pa kas mich beu but u yu pek neng na.. orb
Nimole jam tich teat ja pa kas...min man ort mean neak chhlous te mok pi nirk u pek ban pakas rok neng na terb terb terb terb terb terb terb orb orb orb jub jub jub jub jub=====>Kjerry gal. dead

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

min bach jam denh te Ani pov...ah lov mok heuy jam kyom norm jerry tov kor ban dae..gagagaga

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

*PheaKdeySnaeh* wrote:
visal_bross wrote:
*PheaKdeySnaeh* wrote:derng ei tha ma krorb bas jeung lolzzzzzzzzzzz
pel tov der mork vinh vea lolzzzzzzz

surpris uyyyy..bong kom niyeay jeng kyom phey na bong..vor vor tich ban ke saeng mok tov jop pa doy..lolzzzzzzzzzz
lolzzz na hean tov saeng nos kei klach trov dae

kom phey pek bong srey....bong aeng min man jun rong krous jeng ort ey te..klach tae kyom te dae ey na bong..lolzzzzzz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Kimpirun wrote:Hey Visal,

Ter Jerrygirl nerng sa-art tei...???
I chorng skol nieng dae ter...hehehhe

hola hola hola hola

Hey Pirun..
kyom ort doeng te...ey lov jerry neng mok heuy u can ask to her na and u can know herr too na.. seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Jerrygirl wrote: Zut a pek kyai kyai nis veuz leng pakas kdaeng kdaeng jeng ha Zut

huez jos mix min kapas rok yeay Nimole phong yaheee,

alov mork huez jong yang mix dael ot pi na chhlous hei?? seuch
You trov oy rongvoin Lita huez prous ke nak tov hav knhom mork tha you nek knhom klang nas kilo lueng srert srert prous nek nhom pek seuch


yizzzz..yeay min ouy pa kas mich beu but u yu pek neng na.. orb
Nimole jam tich teat ja pa kas...min man ort mean neak chhlous te mok pi nirk u pek ban pakas rok neng na terb terb terb terb terb terb terb orb orb orb jub jub jub jub jub=====>Kjerry gal. dead

Er a pek nis oy lmom ban huez kiss ei ei kis miss yisss lolzzz me klach Bong Yeay nimole vai me lab nas lolzzzz seuch seuch

niyeay jeng soksabbai te neng ha lir tha mork leng srok khmer phong nis mix min mork leng knhom phong ha vaiy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum