Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 44939


Join the forum, it's quick and easy

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d

+4
Ani Chnass
Lita88
PheaKdeySnaeh
visal_bross
8 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
sokhayun wrote:jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

jeng ban kyom ort dae khernh her sos..lolzzzzzzz
kyom mean neak yok ka ouy ning na terb ban ding jing..lolzzz

http://tagged.com/sokhayun

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ po sokyan, kir internet knhom pay kloun aeng te, ber po deng jeng heuz po pay oy kmouy mork jam kmouy show face nov LK roil ngai Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875

@ ani, yiss kbal jrooiuk kbal moin ei ber jong nham jam mork nham mork jeng yiss kom brab ke oy tenh jeng Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875

@ kyai, jos pel dael yueng joub knea mean pel na dael ot chlous knea ot ber min nek pel chhlous knea tov nek pel u yum hor????

@ lita yeah oun pel mork leng srok khmer mork nham jos na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 28286
po ot ding dae tha jerrygirl pay thlai internet kloun aeng..prous kal mon ke brab tha pa mak robos jerrygirl jea neak pay..lolz

http://tagged.com/sokhayun

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ ani ha min ei te jam bong oy kyai ke tenh kbal jrook oy oun prous nov srok jear mouy knea eat pi nak neng tov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875

@ kyai kyai jam kit merl sin jeng Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875
lolzzzzzzzzz oun min jong nham te klach reak nas oy kteuy ka bey C ter erng tov Razz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

yaheee..beu thlob see ke jeng .kour tae ak nuk wat kloun aeng phong tov ani.. Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
ot te jong see kteuy ka bey ak nuk wat vinh

yaheeee..jos brab heuy ter tha min torn jong kit ..prous nov sabai min torn oss jet phong..lolzzzzzzzz
mech ka hey tov pa pun ot oy sa bai men? jeng baqch ka te kirt ter der leng tov terb sa bai sa bai Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

KAP ANG

KAP ANG
Administrator
Administrator

jerry girl ott bong luy kea oy ke...ke katt inter her but heuy ning... seuch seuch
ott internet..ott online..ott kernh.. lol!

https://www.dailymotion.com/7wonder

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ kyai kom phei ei yang na yang na kor nov mean ke lanh dael seuch seuch seuch seuch seuch

doeng tha mean ke lanh heuy tae min man jea kyom neng na.. lol!

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sokhayun wrote:
visal_bross wrote:
sokhayun wrote:jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

jeng ban kyom ort dae khernh her sos..lolzzzzzzz
kyom mean neak yok ka ouy ning na terb ban ding jing..lolzzz

oh..jos pi na ke jea neak yok ka ouy tov????kyom jong mean neak yok ka ouy dae seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

yaheee..beu thlob see ke jeng .kour tae ak nuk wat kloun aeng phong tov ani.. Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
ot te jong see kteuy ka bey ak nuk wat vinh

yaheeee..jos brab heuy ter tha min torn jong kit ..prous nov sabai min torn oss jet phong..lolzzzzzzzz
mech ka hey tov pa pun ot oy sa bai men? jeng baqch ka te kirt ter der leng tov terb sa bai sa bai Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

hehehe...kyom min man ney jeng te ..krorn tae jong tver ey ey ouy pro ser sin ban yok pro pun na ani..doeng nov???????? Wink

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

@yaiy yaiy: jah beu leung treum mon min ey ban te klach tae apseng teu dae yab nos...don't worry kyom nham tich tich te na lolzzzz good Razz

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

http://www.khmercity.net/profile/Ani

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
sokhayun wrote:
visal_bross wrote:
sokhayun wrote:jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

jeng ban kyom ort dae khernh her sos..lolzzzzzzz
kyom mean neak yok ka ouy ning na terb ban ding jing..lolzzz

oh..jos pi na ke jea neak yok ka ouy tov????kyom jong mean neak yok ka ouy dae Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
jea reung somngat min arch brab ban te..ding tae pon ning ban huey.visal.lolzzzzzz

http://tagged.com/sokhayun

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:@yaiy yaiy: jah beu leung treum mon min ey ban te klach tae apseng teu dae yab nos...don't worry kyom nham tich tich te na lolzzzz good Razz

ok...jeng min ey te lita nham tich tich kor ban dae jeng...jos pel na jab pderm nham tov??/lolzzzzzzzzzzz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sokhayun wrote:
visal_bross wrote:
sokhayun wrote:
visal_bross wrote:
sokhayun wrote:jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

jeng ban kyom ort dae khernh her sos..lolzzzzzzz
kyom mean neak yok ka ouy ning na terb ban ding jing..lolzzz

oh..jos pi na ke jea neak yok ka ouy tov????kyom jong mean neak yok ka ouy dae Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
jea reung somngat min arch brab ban te..ding tae pon ning ban huey.visal.lolzzzzzz

krorn ta pon neng kor jet kom nanh dae..kyom kron tae jong yok ka pi jerry ter bong...lolzzzzzzzzzz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote:@yaiy yaiy: jah beu leung treum mon min ey ban te klach tae apseng teu dae yab nos...don't worry kyom nham tich tich te na lolzzzz good Razz

ok...jeng min ey te lita nham tich tich kor ban dae jeng...jos pel na jab pderm nham tov??/lolzzzzzzzzzzz
lolzzz jah kyom kit tha jam nham nov chnam kroy na prous ey robos yummy trov tae tuk oy ban yu heuy jam nham na lolzzz Razz good dead

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:@yaiy yaiy: jah beu leung treum mon min ey ban te klach tae apseng teu dae yab nos...don't worry kyom nham tich tich te na lolzzzz good Razz

ok...jeng min ey te lita nham tich tich kor ban dae jeng...jos pel na jab pderm nham tov??/lolzzzzzzzzzzz
lolzzz jah kyom kit tha jam nham nov chnam kroy na prous ey robos yummy trov tae tuk oy ban yu heuy jam nham na lolzzz Razz good dead

Ok...jeng jam nham chnam kroy kor ban dae ..nham pa der leng loto pa der na lita..lolzzzzzzz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

yahiiiiii..ah ka ngear 1 neng kyom min hean te klach khouch lorng nas...
ohooooooooo..jong nham num ka hor min ey te ani..tae min doeng tov brab ani nov na te??????????? seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ Po sokyan kom jes tae tha pek luer lok nis (world) ot mean art kombang ei jruen te seuch

@ po kab, min jeng te po Wink kmouy nov kbaer kbaer po dael neng na po nob jet ming seuch seuch mean internet, ot ban online , kor ot kenh muk seuch

@ kyai neng huez mean ke lanh huez kom phei pek min men u te seuch seuch

@ ani min ei te kom phei nham jos oun seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ Po sokyan kom jes tae tha pek luer lok nis (world) ot mean art kombang ei jruen te seuch

@ po kab, min jeng te po Wink kmouy nov kbaer kbaer po dael neng na po nob jet ming seuch seuch mean internet, ot ban online , kor ot kenh muk seuch

@ kyai neng huez mean ke lanh huez kom phei pek min men u te seuch seuch

@ ani min ei te kom phei nham jos oun seuch

Unh....min man kyom teat ???jos pi na ke tov ey kor sahav jeang kyom teat lol!

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

yahiiiiii..ah ka ngear 1 neng kyom min hean te klach khouch lorng nas...
ohooooooooo..jong nham num ka hor min ey te ani..tae min doeng tov brab ani nov na te??????????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
mok prab ani dol kom pong cham mok lolzzzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

yahiiiiii..ah ka ngear 1 neng kyom min hean te klach khouch lorng nas...
ohooooooooo..jong nham num ka hor min ey te ani..tae min doeng tov brab ani nov na te??????????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
mok prab ani dol kom pong cham mok lolzzzzzzzz

yizzzzzz...niyeay merl ta kompong cham neng touch jeng...jos tov brab mdom na tov??????? seuch

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

yahiiiiii..ah ka ngear 1 neng kyom min hean te klach khouch lorng nas...
ohooooooooo..jong nham num ka hor min ey te ani..tae min doeng tov brab ani nov na te??????????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
ngob hey kteuy ka bey skorl khnea jit 1 chnam hey ot deng ani nov na...ani nov krom spean kizona nus ey?lolzzzzzzz
mok prab ani dol kom pong cham mok lolzzzzzzzz

yizzzzzz...niyeay merl ta kompong cham neng touch jeng...jos tov brab mdom na tov??????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kal tov nor? hey tov tver ey ke? a lov nov pa tes ke nov ley te deng nis?

heheh ani yang yu 1 or 2eayrs teat te tver kom phey merl..lolzzzzz
keu mok tver ka derm 3 yok luy tuk ka pa pun neng na..kekekek
ka ngear ey kor tver dae ouy ta ban luy min reus te.. Wink
som bey ter som lab monus hor?lolzzzzz ber ka kom plech hao ani tov nham num phong na Very Happy

yahiiiiii..ah ka ngear 1 neng kyom min hean te klach khouch lorng nas...
ohooooooooo..jong nham num ka hor min ey te ani..tae min doeng tov brab ani nov na te??????????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
ngob hey kteuy ka bey skorl khnea jit 1 chnam hey ot deng ani nov na...ani nov krom spean kizona nus ey?lolzzzzzzz
mok prab ani dol kom pong cham mok lolzzzzzzzz

yizzzzzz...niyeay merl ta kompong cham neng touch jeng...jos tov brab mdom na tov??????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

yaheeeeeee...jong skorl 2years kor doy ta min brab ouy trong tver mich rok khernh tov seuch
nov krom spean mean tae nov rong jak thnam jork hor???? lol!

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

ot te ka lerng res som ram te ta ber min deng jes teay der Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:ot te ka lerng res som ram te ta ber min deng jes teay der Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

Tha mich neng ani Question Question mok pi min jes teay neng na ban ort doeng hor..jeng krorm spean mean tae nov knong tirk hor?????? seuch

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:ot te ka lerng res som ram te ta ber min deng jes teay der Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire

Tha mich neng ani Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 56213 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 56213 mok pi min jes teay neng na ban ort doeng hor..jeng krorm spean mean tae nov knong tirk hor?????? Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 3 Rire
lolzzzzzzz tha ke nov khnong tirk merl ter ke trey term pit ke jea fish sos neng na Razz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum