Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 44939


Join the forum, it's quick and easy

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 44939
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d

+4
Ani Chnass
Lita88
PheaKdeySnaeh
visal_bross
8 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:
Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

chhop bong som serch tic sin Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 35 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 35 merl pic shy Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 35

na nov na ktuey kabei nov mdom na tell b merl jam bong oy konsaeng krohom oy ani 1 york tov tver jear nak jul kabei b jam rot Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dancing2 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dancing3
hahahahahaha pic oun a mech bong? leng serch ke jeng deng ke sad ot hik hik Sad
kteuy ka bei kir jea visal neng na bong lolzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

min bach jam denh te Ani pov...ah lov mok heuy jam kyom norm jerry tov kor ban dae..gagagaga
hahaha yok yok tov kom plech yok tlai tirk dos tov oy mom bong ka rol phong na lolzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:
visal_bross wrote:
Jerrygirl wrote: Zut a pek kyai kyai nis veuz leng pakas kdaeng kdaeng jeng ha Zut

huez jos mix min kapas rok yeay Nimole phong yaheee,

alov mork huez jong yang mix dael ot pi na chhlous hei?? seuch
You trov oy rongvoin Lita huez prous ke nak tov hav knhom mork tha you nek knhom klang nas kilo lueng srert srert prous nek nhom pek seuch


yizzzz..yeay min ouy pa kas mich beu but u yu pek neng na.. orb
Nimole jam tich teat ja pa kas...min man ort mean neak chhlous te mok pi nirk u pek ban pakas rok neng na terb terb terb terb terb terb terb orb orb orb jub jub jub jub jub=====>Kjerry gal. dead

Er a pek nis oy lmom ban huez kiss ei ei kis miss yisss lolzzz me klach Bong Yeay nimole vai me lab nas lolzzzz seuch seuch

niyeay jeng soksabbai te neng ha lir tha mork leng srok khmer phong nis mix min mork leng knhom phong ha vaiy

yeay min ouy kiss mich beu me ort dae ban kiss phong neng..kom phey ey yeaypek nimole ah lov song mean tapek thmey but heuy som 3 dom neng kor ort doeng dae..lolzzz
me sok sabi te orkun zer dae ban nirk nea...jos u aeng vinh ???????jong tov leng u aeng dae tae min doeng tver mich ... Very Happy

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

min bach jam denh te Ani pov...ah lov mok heuy jam kyom norm jerry tov kor ban dae..gagagaga
hahaha yok yok tov kom plech yok tlai tirk dos tov oy mom bong ka rol phong na lolzzz

ngop ha...sottae thlai tirk dos teat..jeng jam kyom tinh tirk dos koo tov kor ban dae..lolzzz

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

OK..lita...jeng yok ah nis terb terb terb mun tov na..leas hal jam yok tam kroy na lol!
dead dead khernh tae yaiy yaiy kyom hao bong Jerry mok joub heuy na...tae mich mich kom plich leas hal na...sakak karikreay na good dance lol!

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ ani ot ei te ur pic is cute good love but b laugh prous oun shy pek band dai ma karng

@ ber nek ok jam me oy u nek jruen jeang neng teat jos (bat muk oy u teat jeng Razz Razz ) me kor nek u all dael ot ban chhlous ot ban joub orb

@ lita neng huez doy sa oun louch kseb tam vear yooo tov brab bogn neng huez komplex tear leas hal pi kyai oy ban na oun orb orb orb love (jaek bong nham phong)

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

min bach jam denh te Ani pov...ah lov mok heuy jam kyom norm jerry tov kor ban dae..gagagaga
hahaha yok yok tov kom plech yok tlai tirk dos tov oy mom bong ka rol phong na lolzzz

ngop ha...sottae thlai tirk dos teat..jeng jam kyom tinh tirk dos koo tov kor ban dae..lolzzz
hahahaha neng hey tinh a tlai hey tov tinh oy jreun tov na terb mak kort prom lolzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ ani ot ei te ur pic is cute Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 604400 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Amour but b laugh prous oun shy pek band dai ma karng

@ ber nek ok jam me oy u nek jruen jeang neng teat jos (bat muk oy u teat jeng Razz Razz ) me kor nek u all dael ot ban chhlous ot ban joub Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 873610

@ lita neng huez doy sa oun louch kseb tam vear yooo tov brab bogn neng huez komplex tear leas hal pi kyai oy ban na oun Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 873610 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 873610 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 873610 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Amour (jaek bong nham phong)
Embarassed ot hean oy ke see jom jom te klach ke bak ler oun lolzzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

OK..lita...jeng yok ah nis terb terb terb mun tov na..leas hal jam yok tam kroy na lol!
dead dead khernh tae yaiy yaiy kyom hao bong Jerry mok joub heuy na...tae mich mich kom plich leas hal na...sakak karikreay na good dance lol!

Batt ..kyom min plech te lita..orkun zern zern terb
OK..sahak ka rek reay na lita dance :pka:

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
Jerrygirl wrote:@ lita oun aeng ban rongvaoin huez jam york pi kyai kyai na pov (jaek leas hal oy bong phong, jomnaek hug and kiss tuk kloun aeng jos na pov Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875 )

@ bong dane, min doch bong niyeay te , hehehe kroin tae er mean panha tic touch kor min ban jol nov LK nis na bong, Thz you for ur funny idea Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ lbong tom ani ha lbong touch nov tinis huez som hug 1 Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Dansmesb
oh......lbong toch ka rol mok hey hor? ber mok la or hey jouy yok kteuy ka bey tov tam phong tov na kom oy yum ta theak dey sour rok bong everyday jeng tet lol!

min bach jam denh te Ani pov...ah lov mok heuy jam kyom norm jerry tov kor ban dae..gagagaga
hahaha yok yok tov kom plech yok tlai tirk dos tov oy mom bong ka rol phong na lolzzz

ngop ha...sottae thlai tirk dos teat..jeng jam kyom tinh tirk dos koo tov kor ban dae..lolzzz
hahahaha neng hey tinh a tlai hey tov tinh oy jreun tov na terb mak kort prom lolzzzzzz

OK...ani jam kyom tov tinh ouy jreun ta morng kom ouy kort pokae tear thlai tirk dos teat..kekekekek

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ ani ot ei te ur pic is cute good love but b laugh prous oun shy pek band dai ma karng

@ ber nek ok jam me oy u nek jruen jeang neng teat jos (bat muk oy u teat jeng Razz Razz ) me kor nek u all dael ot ban chhlous ot ban joub orb

@ lita neng huez doy sa oun louch kseb tam vear yooo tov brab bogn neng huez komplex tear leas hal pi kyai oy ban na oun orb orb orb love (jaek bong nham phong)

min bach te nirk pon neng ban heuy(min bach jam tov na teat te)..yizzz.nirk ta pel chhlous knea te hor??jos ah pel pseng vinh nos??????? seuch

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

http://www.khmercity.net/profile/Ani

sokhayun

sokhayun
LK VIP
LK VIP

jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

http://tagged.com/sokhayun

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

sokhayun wrote:jerrygirl trov pa mak pdack internet os heuy...lolzzzz

jeng ban kyom ort dae khernh her sos..lolzzzzzzz

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ ani ot ei te ur pic is cute good love but b laugh prous oun shy pek band dai ma karng

@ ber nek ok jam me oy u nek jruen jeang neng teat jos (bat muk oy u teat jeng Razz Razz ) me kor nek u all dael ot ban chhlous ot ban joub orb

@ lita neng huez doy sa oun louch kseb tam vear yooo tov brab bogn neng huez komplex tear leas hal pi kyai oy ban na oun orb orb orb love (jaek bong nham phong)
jah bong oun ot plich te na ban robos chnanh yerng trov jaek knea nor...oun douch nirk leas hal man heuy bong kan nham yu heuy nis lolzzz good dead terb

Lita88

Lita88
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

OK..lita...jeng yok ah nis terb terb terb mun tov na..leas hal jam yok tam kroy na lol!
dead dead khernh tae yaiy yaiy kyom hao bong Jerry mok joub heuy na...tae mich mich kom plich leas hal na...sakak karikreay na good dance lol!

Batt ..kyom min plech te lita..orkun zern zern terb
OK..sahak ka rek reay na lita dance :pka:
urwelcome na yaiy yaiy , take care na ok pka1

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote:
visal_bross wrote:
Lita88 wrote: d'worry jam kyom jouy tam rok oy na tae min bach oy hug n kiss te na, som leas hal jomnous vinh ban te yaiy yaiy lolzz good dead

OK..lita jong ban leas hal kor leas hal tov min ey te ouy tae rok khernh..tae kyom douch jong ouy ah Big neng vinh ban la or jeang.. lol!
Razz Razz okay jeng kyom yok tang pi tae madong tov jeng nos..yok tang leas hal neng hug na...thx yaiy yaiy Razz dead dance thanks

OK..lita...jeng yok ah nis terb terb terb mun tov na..leas hal jam yok tam kroy na lol!
dead dead khernh tae yaiy yaiy kyom hao bong Jerry mok joub heuy na...tae mich mich kom plich leas hal na...sakak karikreay na good dance lol!

Batt ..kyom min plech te lita..orkun zern zern terb
OK..sahak ka rek reay na lita dance :pka:
urwelcome na yaiy yaiy , take care na ok pka1

OK...lita take care too na terb heehehe nham leas hal jreun payut leug mun na.. lol!

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ po sokyan, kir internet knhom pay kloun aeng te, ber po deng jeng heuz po pay oy kmouy mork jam kmouy show face nov LK roil ngai lol

@ ani, yiss kbal jrooiuk kbal moin ei ber jong nham jam mork nham mork jeng yiss kom brab ke oy tenh jeng lol

@ kyai, jos pel dael yueng joub knea mean pel na dael ot chlous knea ot ber min nek pel chhlous knea tov nek pel u yum hor????

@ lita yeah oun pel mork leng srok khmer mork nham jos na besdoung

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ po sokyan, kir internet knhom pay kloun aeng te, ber po deng jeng heuz po pay oy kmouy mork jam kmouy show face nov LK roil ngai Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ ani, yiss kbal jrooiuk kbal moin ei ber jong nham jam mork nham mork jeng yiss kom brab ke oy tenh jeng Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

@ kyai, jos pel dael yueng joub knea mean pel na dael ot chlous knea ot ber min nek pel chhlous knea tov nek pel u yum hor????

@ lita yeah oun pel mork leng srok khmer mork nham jos na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 28286
jos ber ke jong mok norm bong erng tov min pa korb tea kbal jruk hor? oun ot nham te jong oy bong erng nham ta oun ot nham te klach reak lolzzzzzz

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

http://www.khmercity.net/profile/Ani

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ po sokyan, kir internet knhom pay kloun aeng te, ber po deng jeng heuz po pay oy kmouy mork jam kmouy show face nov LK roil ngai lol

@ ani, yiss kbal jrooiuk kbal moin ei ber jong nham jam mork nham mork jeng yiss kom brab ke oy tenh jeng lol

@ kyai, jos pel dael yueng joub knea mean pel na dael ot chlous knea ot ber min nek pel chhlous knea tov nek pel u yum hor????

@ lita yeah oun pel mork leng srok khmer mork nham jos na besdoung

mok pi jeng heuy ban kyom tha neng na..jeng heuy yeung kour tae joub knea knong krea na dor laor 1 krov pi chlous knea na povvvvvvv seuch

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

yaheee..beu thlob see ke jeng .kour tae ak nuk wat kloun aeng phong tov ani.. seuch

Ani Chnass

Ani Chnass
LK VIP
LK VIP

visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

yaheee..beu thlob see ke jeng .kour tae ak nuk wat kloun aeng phong tov ani.. seuch
ot te jong see kteuy ka bey ak nuk wat vinh

http://www.khmercity.net/profile/Ani

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ ani ha min ei te jam bong oy kyai ke tenh kbal jrook oy oun prous nov srok jear mouy knea eat pi nak neng tov lol

@ kyai kyai jam kit merl sin jeng lol

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:
visal_bross wrote:
Ani Chnass wrote:kom plech tinh kbal jruk tov phong terb mei ba ot kach na Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 541875

yizzzzzz...jes doeng reung jas jas teat nor ani povvvvvvvv Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
torl ter jes deng jeng na ban jass jass lanh Razz

hahaha songsai thlop aknuk wat morng ani... Som pro kas sour rok (JerryGirl) ort dae khernh jol LK sos..:d - Page 2 Rire
a nuk wat ey ke? tlorb see ke neng na Very Happy

yaheee..beu thlob see ke jeng .kour tae ak nuk wat kloun aeng phong tov ani.. seuch
ot te jong see kteuy ka bey ak nuk wat vinh

yaheeee..jos brab heuy ter tha min torn jong kit ..prous nov sabai min torn oss jet phong..lolzzzzzzzz

visal_bross

visal_bross
LK VIP
LK VIP

Jerrygirl wrote:@ ani ha min ei te jam bong oy kyai ke tenh kbal jrook oy oun prous nov srok jear mouy knea eat pi nak neng tov lol

@ kyai kyai jam kit merl sin jeng lol

jeng kit tov na.tae kom yu pek pa yut jas na povvvv seuch

Jerrygirl

Jerrygirl
LK VIP
LK VIP

@ kyai kom phei ei yang na yang na kor nov mean ke lanh dael seuch seuch seuch seuch seuch

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum